Gaziosmanpaşa

fatih__66

Aktif Üye
Tepki
24
bnde gop a yakın sayılırm bi gün ortada bi yeerde buluısalım

Scudo

TkS.

Üye
Tepki
0
Herkese Merhaba.
Ben de Gaziosmanpaşa/500 Evler de yaşıyorum.
Sizden bir ricam olacak belki yardımcı olabilirsiniz.
Bianchi- Sparow model bir bisikletim var. en son 4 sene evvel talihsiz bi olay yaşadım ve bisikletimin arka jantı yamuldu. iş görmez bir halde ve sol pedalında gevşeme var. öyle böyle bir gevşeme değil: yalama olmuş diyebiliriz.
bisikletimi kadıköyden almıştım. Fakat takdir edersiniz ki benim o bisikleti 500 Evlerden kadıköye götürmem çok zor. orada bir servise sokup toplatamayacağım. Şimdi Tamir ettirmek istiyorum ama buradaki bisikletçilere de açıkçası pek güvenemiyorum. Acaba sizin tavsiye edeceğiniz 500 evler civarında bisikletçiler var mı?
Cevaplarını bekliyorum. Teşekkürler..

simoniuğur

Daimi Üye
Tepki
185
slm arkadaşlar bir mtb cide burda var çaça beni çok iyi tanır herkeze selam dağcı emreninde kardeşiyim bu aralar vatani görevimi yapmakta bulunuyorum haliyle bisiklete binemiyorum izindeyim şu anda fırsat buldukça binmeye çalışıyorum görş üzere k.i.b

speedyman5

Üye
Tepki
12
slm arkadaşlar ben yusuf sizi tanıdığıma memnun oldum dağci kardeş ben de senin alt sokağındanım esentepe mahallesindeyim eyüpte inşallah bir gün tüm bisikletçilerle tanışmak nasip olur.herkese mutlu günler dileğiyle hoşçakalın.

• Beğen
Tepkiler: dagci

dagci

Forum Demirbaşı
Tepki
584
selam yusufkardeş bende senı tanıdıgım için teşekkür ederim inşallah tanışırız sitedeki yerelbisiklet bölümünde haliç turuna gelebilirsin takıp edersin görüşmek üzere

• Beğen
Tepkiler: speedyman5

umicek

Forum Bağımlısı
Tepki
246
arkadaşlar
bende bayrampaşa dayım 2 kere haliç hattından bakırköye kadar yolaldım ama ne yazıkki tektim görüşmek üzere

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
selam arkadaşlar bende Gaziosmanpaşa stadının orada oturuyorum en yakın zamanda sizlerle pedallamak dileğiyle..

• Beğen
Tepkiler: dagci

dagci

Forum Demirbaşı
Tepki
584
@cemm

selam cemm en yakın zamanda görüşelim haliç turunu takıp edersen görüşebiliriz

• Beğen
Tepkiler: cemm

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
umarım en yakın zamanda sizlere katılabilirim, görüşmek üzere

dagci

Forum Demirbaşı
Tepki
584
@cemm

havalar iyi oldugu sürece senide haliç turunda görmek isteriz görüşmek üzere.

acsnake

Üye
Tepki
46
selam arkadaslar ben kucukkoy kosk caddesinden ismail serhat die bi arkadas yazmis daha once duygu hastanesi flm bak goruonmu komsu ciktik yaaa :) buralardami hala o?

Tepki
8
ben bayrampaşada oturuyorum bencede biryerlerde toplanıp
neler yapabiliriz konuşalım derim

Snaqe

Daimi Üye
Tepki
154
@acsnake

Bende küçükköydeyim cengiz topel caddesi duygu hastanesinin oralarda

umicek

Forum Bağımlısı
Tepki
246
@Aşkın Çiçek

bende altıntepside oturuyorum biz her cuma bulusuyoruz aşagıdaki linkten takip edebilirsin gelmek istersen kapımız açık

(link)

umicek

Forum Bağımlısı
Tepki
246
C:\Documents and Settings\cekic\Desktop

snoopist

Aktif Üye
Tepki
37
Merhaba arkadaşlar bende Karadeniz mahallesinde oturuyorum çarşamba,perşembe,cuma,cumartesi,ve pazar akşamları mutlaka saat 23:00 den gece 02:00 ye kadar tekbaşıma gaziosmanpaşanın heryerini geziyorum. Bir organizasyon lazım sartttt :)

snoopist

Aktif Üye
Tepki
37
Gezi ve tur duyuruları-Organizasyonlar" Başlığı altında organizasyon düzenliyorum herkezi oraya beklerim Konu ismi : "Gaziosmanpaşa Akşam-Gece Turcuları Buraya..."

kronxc1000

Üye
Tepki
6
arkadaslar bende gazi mahallesindenim bizim burda baraj üstünde ormanlık alan var mtb için ideal bence yakın zamanda sizede uyarsa turlarız tabi gündüz olucak gece pek tekin değil:D