Gaziantepdeki Harley Davidsonun bisikleti

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
slm arkadaşlar modifiye eddigimiz bisiklet
işte modifiye buyrun
direksiyon
ön far
elcikler
kroki

(link)

(link)

(link)

Scudo

GaLiP_

Aktif Üye
Tepki
36
arkadas gaziantep bildiğim kadarıyla dağlık bi bölge en azından pek düz değil ve tek vites vede oturma şekli nedeniyle rahatsız etmiyormu

sadece soru ;)

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
arkadaşım gaziantep metropol oldu galiba haberin yok güney dogunun parisi
diyorlar artı ben kıprısda büyüdüm ama gaziantep daha sosyetik ve daha
nüfüslü istanbulda kaldım ama sana diye bilirim sadece gaziantep'i sevdim.

GaLiP_

Aktif Üye
Tepki
36
sordum:D ve teşekkür ederim ;)

hiç bulunmadım kusura bakma bende bu güne kadar 5 tane ülke gezdim ve türkiyenin hemen her yarinde en az 2 3 ay kaldım kısmet olursa gelicem bu yaz oraya ;) :)

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
tabiiki beklerim her zaman özelden bana msj çekersin gelicegin zaman
gelde görüşelim :)

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
bu bisiklete motor veya vites takmak istiyorum bilgisi olanlar bana yardım ederlermi ? motor elektrikli olucak vites sistemini ise göbekden nexave düşünüyorum 3 vites göbekden ama şimdiden yardımlar için teşşekkür.

deepcriminal

Aktif Üye
Tepki
64
güzel olmuş, her zaman sevmişimdir bu tarz bisikletleri çok çekici duruyor.. sürmeyi çok isterdim.. güle güle kullan.. ;)

GaLiP_

Aktif Üye
Tepki
36
aynakola bir bağlantı daha koyup elektrikli scooter motoru takabilirsen süper olur mesela aynakola 2. yaprak koyarsın birini motorla gezeceğin zmn pedalı çıkartırsın süreceğin zaman zinciri çıkarırsın olabilir eğer yaparsan neden olmasın hatta pedallara bi klips sistemi ve bağlantıyı kurabilirsen pedalı çevirirken aküyü şarz edersin ;)

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
galip arkadaşım fikirlerine saygı duyuyorum
sen hani buraya gelicekdin ya bu yaz beraber bakarız birlikde yaparız
sen bir gelirsen

kayhan1907

Daimi Üye
Tepki
454
çok hoşuma gitti rahat mıdır bilmem ama güzel ve değişik olmuş. OCC yapımı gibi duracak az bir değişiklikle daha bol krom ve şaşalı parça istiyorda ağırlığı bayağı artar o zamanda elinize sağlık

GaLiP_

Aktif Üye
Tepki
36
arkadasım bende bi tane motor var bizim arkadasda var daha doorusu bir bakayım bu islerle cok ugrasıyor ona bir sorayım sana donucem ;)

unlu

Daimi Üye
Tepki
147
herşey iyi hoş özellikle bisiklet DE: :) burası satış yeri diil mi bisiklet satılık mı satılıksa ne kadar, gördüğüm kadarıyla kimse bu soruyu daha sormamış merakla bütün mesajları okudum fakat hiçbirinde fiyat ne sorulmuş ne belirtilmiş.
arkadaşım bisikletin ON NUMARA kazasız belasız kullanmak nasip olsun DA fikir edinmek için sanırım konunun yeri yanlış açılmış. yanlış anlama herhangi bi tepki içermiyo mesajım ilk bakışta tepki gösteriyomuşum gibi geliyoda diil hani bilgin olsun sanırım konunun yeri yanlış açılmış. yerine açılsaydı daha çok bilgi edinirdin.
benimde fikrim diğerleri gibi ufak bi motor takılırsa çok iyi olur.havasına hava katar.

KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

inefosi

Üye
Tepki
7
aynı bısıkletın BI deısık modeLı bendede var Gıdonu BEnde Deıstırıcem GuzeL gozukuoR .!

Tepki
5
kenan birader
bisklet in çok güzel olmuş satcaksan fiyatını söylersen sevinirim ucuz bir fiyat söylersen belki alırım.tek kelimeyle muhteşemmmmmmmmmm..........