Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

gaziantep/dülük baba/kartal tepe

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında mekatronik tarafından paylaşıldı.

1. mekatronik

mekatronik Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar bu gün ilk dsefa bir parkura gittim ve parkurda bisiklet ile şov yapmaya calıştım tabi yapabildiysem cok memnunum ve halen şokundayım hiç bu kadar zevk almamış idim bisiklet sürerken ve burdan beni davet eden yavuzbisiklet (kenan yavuz) a teşşekkür ederim tabiki özelllikle yavuz bisiklette calışan önder kardeşede çünkü benimle çok ilgilendi

sabah saat 4:30 da yola cıktık eve döndügümüzde saat 10:30 idi bukadar sürre ilk defa bisiklet üzerinde kaldım iki günde bir gitmeyi düşünüyorum çoooooook zekli bisiklet ile dagdan aşagıya dogru inmek...

:in:

tuninger_haa bunu beğendi.
  2. emrullah

emrullah Forum Demirbaşı

Seviye:
    foto yokmu arkadaşım?

3. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Bisikletten bu kadar zevk alman çok güzel. Bir de bu güzel gezinin resimleri olursa tam süper olacak kanaatimce :D

mekatronik bunu beğendi.
  4. mekatronik

mekatronik Aktif Üye

Seviye:
    kusura abkmayın biraz hazırlıksız yakalandık hiç foto yoktur ama enkısa sürede tekraryapacagız o güzel yerlerin fotolarını sizlerle paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyorum

emrullah bunu beğendi.
  5. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    sade iniş olsa o da iyi. bence oldukça dık yokuslar da var (benim cıkamadığım:D)
    sadece 1 defa parkura gırdım onda da cansunardan cumaali yardım ettı sağolsun.ilk turdan kaybolmak iyi olmazdı :)