Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gazi Üniversitesi MMF Bisiklet Topluluğu (GÜMBİT)

Konu, 'Üniversite Bisiklet Grupları' kısmında Ahmet Göker Derya tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Göker Derya

Ahmet Göker Derya Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,ben gazi mmf Makina Müh. 3.sınıf öğrencisiyim;adım Göker. Bizim fakültenin bisiklet topluluğu vardı ve bildiğim kadarıyla üyelerin çoğu mezun oldukları için artık kapandı ne yazık ki. Ben derim ki bizim okuldan kim varsa tanıdığımız bisikletçi bir tarih belirleyip haber verelim,kantinde toplanıp bi tanışma ayarlayalım ve hazır havalar düzelmeye başlamışken tur organizasyonlarına başlayalım yavaştan ne dersiniz?

Mert Kabtan bunu beğendi.
  2. neveragain

neveragain Yeni Üye

Seviye:
    bence azııcık takip et..kapanmış olması ihtimali yok gibi..çok da özeniyorum açıkçası güdak'a...

Mert Kabtan ve Ahmet Göker Derya bunu beğendi.
  3. Ahmet Göker Derya

Seviye:
    Başka bir topluluğa kurucu üyeyim,kurulum aşamasında dekanlıktan aldığımız bir evrakta fakültedeki toplulukların isimlerinin de olduğu bir kağıt vardı;9 tane topluluğun içinde yoktu. O nedenle kapanmış olduğunu düşünüyorum.

4. neveragain

neveragain Yeni Üye

Seviye:
    azönce bi ark.a sorarak onayını aldım:)gayettee duruyomuş:)hattaaa eymire gitmişler gecen günlerden birinde:)buzda sürmüşler:) yakın zamanda da mogan warmış sanırsam planlarında:)

Ahmet Göker Derya bunu beğendi.
  5. Ahmet Göker Derya

Seviye:
    Süper bir haber,ilginize teşekkür ederim.

6. swift.a.silent

swift.a.silent Yeni Üye

evet neveragain hatta buz tutmuş gölün üzerinde sürenlerden biri de bendim;güzel bir deneyimdi :) mc pherson faaliyetler devam etmekte mesajı yazalı epey olmuş ancak ben yeni görebiliyorum ; henüz üye oldum. Dediğim gibi faaliyetlere devam ediliyor;her pazartesi toplantılar var. GÜDAK aracılığı ile detaylı ve daha doğru bilgi edinebilirsin..

7. benicio

benicio Yeni Üye

Seviye:
    Kısa bir süre önce bürokratik aksaklıklardan dolayı devre dışı bırakılan GÜMBİT'i tekrar faaliyete geçirme sürecini başarıyla tamamlamış bulunmaktayız :) Gazi Üni. MMF'de zaman zaman denk geldiğimiz; bisiklete gönül vermiş değerli arkadaşlarımızın bu oluşumun içerisinde aktif birer rol almaları için gerekli zemin oluşmuştur. Bu oluşumun daha hızlı gelişebilmesi için forum da gerekli imkanı sunmaktadır. İlgilenen arkadaşlarımızla buradan irtibata geçebilmek umuduyla...

Saygılar
    GÜMBİT Topluluk Başkanı
    A. Tibet ÜNLÜ

8. FaLLiX

FaLLiX Yeni Üye

Seviye:
    Forum da bizim de yer almamız çok iyi oldu. bunu da artık pazar eymir turuyla kutlarız ;)

9. CoGuray

CoGuray Yeni Üye

gözümüz aydın nur topu gibi bir topluluğumuz var artık. :) çabalarından dolayı tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

10. anbian

anbian Yeni Üye

Bende yeni bir bisiklet alabilirsem bu sene katılmayı düşünüyorum . Burdan bilgi vermeniz çok güzel olmuş daha önce hiç standını görmediğim için böyle bir topluluğun varlığından haberim yoktu. Yeni bir haber olduğunda burdan güncelleme yaparsanız çok sevinirim.

11. Ahmet Göker Derya

Seviye:
    Hepimize hayırlı uğurlu olsun,birlikte nice güzel turlara....
    A.Göker Derya

12. Ahmet Göker Derya

Seviye:
    Hepimize hayırlı uğurlu olsun,birlikte nice güzel organizasyonlara....
    A.Göker Derya

13. hicibici

hicibici Yeni Üye

bu sene bisiklet kulübünün aktiviteleine katılmak istiyorum daha önce bizim fakültede olduğnu duymamıştım.sizinle nasıl irtibata geçebiliri?

14. Ahmet Göker Derya

Seviye:
    Tekrardan merhabalar dostlar
    Malum eylül 15'te okulumuz açılıyor. Okul açılmadan önce bir gün toplanıp eymir turu yapmaya ne dersiniz? Hem yeni arkadaşlarla tanışmış olur hem de diğer üyelerle yaz sonu tekrardan toplanma imkanı bulmuş oluruz.

15. Orkun ÖZDEN

Orkun ÖZDEN Forum Demirbaşı

Seviye:
    ben de okul açıldıktan sonra tanışmayı birlikte pedallamayı çok isterim...bu işte henüz yeniyim sizlerin de tavsiyelerinizi almak isterim...geçen sene bi stand göremedim bu sene açıcakmısınız???

16. İsaAlp

İsaAlp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bulldog
    Seviye:
    mesajlarda bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım, mc pherson mühendislik-mimarlık fakültesinin bisiklet topluluğundan bahsediyor. Diğer arkadaşların bahsettiği ise güdak'a dahil olan gazi üniversitesinin bisiklet kulübü. İkisi arasında çok fark var.

Ahmet Göker Derya bunu beğendi.
  17. Orkun ÖZDEN

Orkun ÖZDEN Forum Demirbaşı

Seviye:
    ben mühendislikteyim aslında onu sormuştum...mühendislikteki topluluk hakkında daha detaylı bilgi verirmisiniz peki...

18. İsaAlp

İsaAlp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bulldog
    Seviye:
    Gümbit hakkında benim pek bir bilgim yok, bir süredir okula devam etmiyorum. En iyisi okul açıldığında topluluğun odasına bir bakıverin veya Tibet'e mesaj atabilirsiniz, geçen sene sanırım topluluğun başkanı idi, nicki "benicio"

19. lontray

lontray Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar bende gruba katılmak istiyorum fakat bisikletin mekanik aksanınından çok sürüş keyfiyle ilgiliyim gruba katılmak için bu kafiyse aranızda bulunmaktan keyif duyarım

20. Ahmet Göker Derya

Seviye:
    Açıklama için teşekkürler. Dediğiniz gibi bu topluluk konu başlığında da belirtildiği gibi Gazi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi'ne mensup öğrencilerin dahil olduğu bir topluluktur. Topluluk başkanı Tibet (benicio nickli) arkadaşımızdır. Tibet'e ulaşamazsanız yine kuruculardan Mustafa (Fallix) ile irtibat kurabilirsiniz.