Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Garmin Forerunner 10 Koşu ve Bisiklet Gps Saati

Konu, 'Bisikletle İlgili Diğer İkinci El Ürünler' kısmında alicanm tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. alicanm

alicanm Yeni Üye

Seviye:
    Ürün daha 1 aylık ingiltereden getirttim 185 dolara kargosuyla mal oldu bana ayrıcı gümrükle beraber 420 tl ödedim.Garmin kalitesidir,Gps sistemlidir uydu aracılığıyla bütün verilerinizi kaydeder.Nette reviewlerini bulabilirsiniz,ölçüm doğruluğu olarak garminin yaptığı tüm saatler içinde en iyiler arasında gösteriliyor.Normalde koşu saat olarak kullanabilmenizin yanı sıra bisiklete montaj aparatınıda vericem yanında, ayrıca denizde de yüzdüğünüz mesafeyi ölçer.Tam stravacılar için yapılmış bir olay.Ayrıca otomatik tur özelliğide vardır bir yerde dönüp duruyorsanız turu kendisi algılar veya istediğiniz mesafeye programlayabilirsiniz, antrenmanınızdan sonra verilerinizi garmin connect veya stravaya upload ederek daha geniş veriler elde ediyorsunuz vam,watt,grafik tablolar,eğim.Ayrıca virtual pacer özelliğiyle berlilediğiniz bir temponun altında veya üstünde sürüşünüze devam ettiğinizi gösterebiliyor.5 atm su geçirmezdir, ışıklı her koşulda denedim ve kesinlikle su geçirme yok.usb data kablosu ve bisiklet aparatı yanındadır kutusu ve faturası var fakat öğrenciyim onlar memleketimde 1 aya tekrar alan arkadaşa kargolarım.Saat için 400 tl istiyorum pazarlık kesinlikle yok, getirene kadar tonla uğraştım.Grupset almak için satıyorum.Bu saatle yapılmış örnek bir sürüş ve koşu şu linklerde mevcut, üyelikle siteye girerseniz daha açık veriler görürsünüz.
    http://app.strava.com/segments/3571497 örnek bisiklet antremanı
    http://app.strava.com/activities/44598865 örnek koşu antremanı
    Tam özellikleri şöyle
    Saat kullanımda iken
    O anki hızınız
    Ortalama hız
    Toplam zaman
    Tur zamanı
    Gidilen mesafe
    Yakılan kalori
    Antreman sonunda tüm verileri teker teker tur zamanlarıyla gösterme
    Antremanları gün gün hafızaya kaydetme
    Garmin connect-Strava ek özellikleri
    Ortalama Güç
    Ortalama eğim
    VAM çıkış hızı
    Uydu haritadan adım adıma geçilen yerleri görme
    Segmentler oluşturabilme
    O günkü sıcaklık,rüzgar ve nem değerleri
    Bütün güç hız yükseklik verilerini grafikte görüntüleyebilme
    Aylık yıllık günlük antrenman programlama ve takibi.

shimano hollowtech II ultegra duraace aynakol veya kyrsium jantlarla takas düşünebilirim.Farklar konuşulur.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.