garmin fenix 2 ve 3 arasındaki farklar

Kaan Türkan

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Mosso
merhaba yaklaşık 1 yıldır polar m400 gps ve nabız saatini çoğunlukla kürek koşu dairesel antrenman ve bisiklet için kullanıyorum şu andaa garmin fenixlere bakıyorum casio nun g-shock'larına benzettiğim için çok hoş bi saat bence fiyatları şu anda kullandığım saatin 2 katından fazla fenix 2 ve 3 arasında çok fark varmı internette çok güven veren bilgi bulamadım ama 2 sininde fiyatları arasında epey fark var sizce değermi polar m400 ün yerine almaya son olarak fenix tede spor profili olarak kürek varmı şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için

merhaba konuya cevap gelmedi internettekilerde her ne kadar kullanan birinin yorumunun yerini tutmasada şunu buldum hala 2 model arasında seçim yapmak zor en iyisi poları kullanmaya devam etmek:) belki benimle benzer durumda olan varsa işine yarıyabilicek bi karşılaştırma (link)

Scudo

Gixxer

Forum Demirbaşı
Tepki
400
İsim
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
Polar m400'ü triatlon için almayı düşünüyordum ama bir yandan da Fenix 3'ü kesiyordum :)
Konuyu takipteyim. M400 triatlon için sizce yeterli mi? Yoksa üstüne para koyup Fenix 3 düzeyine mi çıkmak gerekiyor?

• Beğen
Tepkiler: Kaan Türkan

Kaan Türkan

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Mosso
@Gixxer

Bence alabiliyosanız fenix 3 ü alın m400 triatlon için yeterlimi bilmiyorum önümüzdeki sene deniyerek görmek istiyorum saati alırken duatlon için kullanabiliceğimi söylediler eğer triatlon için istiyosam polar v800 ü tavsiye ettiler 18 yaşında bi sporcu için fazlasıyla yeterli bence m400

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Ben de zamanındaki araştırmalarımda Fenix 2 de bazen oturumun birden kapanması, etkinliğin kaybolması gibi sorunlar okumuştum. Bu açılardan Fenix 3'ün bir sorununu duymadım, yazılımsal olarak da olgunluğuna ulaşmış bir saat Fenix 3. almışken onu alın derim.
Ya da daha uygun fiyatlı ama Fenix'e göre daha hafif küçük fr235, fr735 serileri var. Onlara da bakabilirsiniz.