Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Garmin eTrex 20 ?

Konu, 'Outdoor' kısmında Umut SÜRÜCÜ tarafından paylaşıldı.

1. Umut SÜRÜCÜ

Umut SÜRÜCÜ Aktif Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Arkadaşlar. Mayıs ayında Likya Yolunu yürümeyi planlıyorum. Bir GPS arayışına girdim. Araştırmalarım sonucunda Garmin eTrex 20 modelini seçtim. aranızda kullanan arkadaşlar varsa memnun olup olmadıkları ile ilgili görüşlerini paylaşabilirler mi?

Bisiklet ile de kullanmak istiyorum sorun yaratacağını düşünmüyorum ama kullanan arkadaşlar daha iyi bilecektir. Yardımlarınızı rica ederim.

2. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Umut merhaba,

Ben de zamanında aynı ürüne bakmıştım. Ondan sonra akıllı telefonum ile çözmüştüm olayı. Daha doğrusu o zaman akıllı telefonum yoktu ve iPod'umla çözmüştüm olayı (GPS alıcısı ve depolanmış haritalar ile).
    Gayet işimi görmüştü. Yanına aldığım tek ürün bir yedek pil oldu. O da hatta şuna benzer bir üründü.

3. Umut SÜRÜCÜ

Umut SÜRÜCÜ Aktif Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Edip,

Telefonum çok akıllı sayılmaz :) bir hafta on günlük yürüyüşlerde/sürüşlerde telefon şarj sorunu zaten yaşayacağım birde gps için kullanmak pek mantıklı gelmiyor bana. iki kalem pille bir gün idare edebilecek bu alet beni. bir sitede 350 liraya bulmuştum sabah siparişini verdim kapıda ödemeli olarak şimdi arayıp sordum satmıştık biz o ürünü falan filan dediler (yan çiziyorlar).. bakalım tavsiyesi olan başka bir arkadaşımız olacak mı siteden?

4. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Etrex Vista Hcx kullandım, eger 20 serisi bunun gibi küçük olandansa ve arayüz aynı ise kullanımı zor.
    Yeni gps im gpsmap 62s ve cok cok memnunum. Tavsiye ederim.

5. Daniel34

Daniel34 Yeni Üye

Adı:
    Daniel koronakis
    Seviye:
    Ona fiyat olaral yakın garmin 62s -daha makul gibi geliyor