Garmin Edge Kullanıcıları Kulübü

Scudo

Ahmetkhrmn

Aktif Üye
Tepki
156
İsim
Ahmet Kahraman
Bisiklet
Focus
@Erdal YILMAZ @Bahadır S. @NKurtuldu @archimonde Hepinize teşekkür ederim :) Aklımdaki soru işaretleri büyük oranda azaldı :) Live segments bi şekilde çözülebiliyormuş, connect iq'yu biraz inceledim ama tam olarak ne kadar işe yarayacağını bilemedim. 810'da glonass yokmuş ama eksikliğini ne kadar ararım bilmiyorum :) Bugün sipariş vericem büyük ihtimal :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ahmetkhrmn

Şimdi yazacaklarım kafa karıştırabilir, ancak 520 ve 810 arasında kararsız kaldığınız için, 810 almanızı (harita ve hafıza kartı desteği nedeniyle) daha önce tavsiye etmiştim. Edge 810 modeli epey eski bir model, destek halen sürüyor ancak, bu rakamları bütçe olarak gözden çıkardıysanız eğer, aşağıdaki 2 modele bakmakta fayda var.
İkisi de bundle

(link)

(link)

Bu rakamlar beni aşar diyorsanız;

Hiç düşmeyin, edge 520 alın. Fiyat açısından daha iyisi "bence" yok.
(link)

Ahmetkhrmn

Aktif Üye
Tepki
156
İsim
Ahmet Kahraman
Bisiklet
Focus
@Erdal YILMAZ İki üst model de beni aşıyor hocam :) 183 gbp ye 810 bundle var, kargoyla 191 oluyor. Sanırım eski sensörlerle geliyor ama eski sensörlerden şikayetçi olan yok sanırım :) 520 bundle da 201 gbp+ 8 gbp kargo şeklide 209'a geliyor. Tabi yeni sensörler var. Bu şekilde düşünürsek 520 mi 810 mu?

@Erdal YILMAZ İki üst model de beni aşıyor hocam :) 183 gbp ye 810 bundle var, kargoyla 191 oluyor. Sanırım eski sensörlerle geliyor ama eski sensörlerden şikayetçi olan yok sanırım :) 520 bundle da 201 gbp+ 8 gbp kargo şeklide 209'a geliyor. Tabi yeni sensörler var. Bu şekilde düşünürsek 520 mi 810 mu?

dramorey

Daimi Üye
Tepki
164
Bisiklet
Canyon
810 kullanıcısı olarak 520 almak daha mantıklı olabilir. Daha yeni olduğu için desteği de uzun sürecektir.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Çinden sipariş ettiğim garmin edge 1000 cihazım için koruyu cam filim geldi.Gayet güzel çok beğendim.Almak isteyenlere tavsiye ederim.FullSizeRender.jpg

kvnccelik

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Trek
520 kullanıyorum. Hafıza kısıtı dışında güzel cihaz.

Mehmet Vidinli

Canyon RoadLite 6.0 - Van Rysel Edc Af 105
Tepki
353
İsim
Mehmet Vidinli
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
canyon kampanyası
sadece bugüne özel
garmin edge 810 bundle
240$

(link)

• Beğen
Tepkiler: Groims

Mehmet Vidinli

Canyon RoadLite 6.0 - Van Rysel Edc Af 105
Tepki
353
İsim
Mehmet Vidinli
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bahadır S. aynen haklısın hocam.
en mantıklısı almanyaya isteyip, gelen olunca size getirmesi.
fiyatlar hakkında çok bilgim yok ama fiyat makul geldi bana?

• Beğen

Bahadır S.

Daimi Üye
Tepki
698
İsim
Bahadır S.
Bisiklet
Canyon
@Mehmet Vidinli fiyat gayet iyi. Şu anda wiggle da 438 dolar. Almanyada veya avrupa ülkelerinde eşi dosta olan kaçırmasın.

Ahmetkhrmn

Aktif Üye
Tepki
156
İsim
Ahmet Kahraman
Bisiklet
Focus
@Mehmet Vidinli

(link)

İndirim için son 3 gün kalmış.

Buradan 183+8 gbp kargo ile alabiliyorsunuz. Ancak site biraz değişik. Sanırım depolarında hazır ürün bulunmuyor, sipariş üzerine gönderiyorlar. Ben 30 kasımda satın aldım, anca bir hafta sonra kargolayabildiler ve takipsiz göndermişler. Takipli kargo için satın aldıktan sonra mail atıp takipli olmasını istediğinizi söylemeniz gerekiyormuş. Tabi ben bunu ancak kargoya verildikten sonra öğrenebildim. Bir şey satın almadan önce stok ve kargo bilgisi için online chat veya mail ile görüşmenizde fayda var.

Sanırım ilk alışveriş olması sebebiyle biraz sıkıntı yaşadım. Sürecin nasıl işlediğini bilseydim daha rahat olurum herhalde :) Neyse, kargom sorunsuz bir şekilde ulaşsın da başka bir şey istemiyorum :) Son durumu yazarım gelince

• Beğen

Eibec

Aktif Üye
Tepki
92
Bisiklet
Giant
520 kullaniyorum. Kullaniyorum dedigim bugune kadar toplamda 200 km anca kullandim bisikleti :)
simdi smart trainer alip evde kullanacagim. 520 de bir sekilde faydali olacak sanirim.

Nox

Üye
Tepki
9
İsim
Emrah
Garmin 25 başlangıç için alınır mı, fikrinizi alabilir miyim?

ahmetaldag

Daimi Üye
Tepki
251
Bisiklet
Motobecane
Heart rate bandını nasıl yıkıyorsunuz beyler.Ben soğuk su ile elde dikkatlice yıkıyorum ama plastik kokusu geçmiyor.Bakımı nasıl yapılmalı?

mertsimsek76

Aktif Üye
Tepki
149
İsim
Mert Şimşek
Bisiklet
Mosso
@ahmetaldag
Direk camasir makinesi.. 2 yedek var bende.. [emoji4]

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Murat B.

Bahadır S.

Daimi Üye
Tepki
698
İsim
Bahadır S.
Bisiklet
Canyon
@ahmetaldag 7 kullanımda bir makinede yıkayabilirsiniz der. Ama deterjan vs de olmayacak diyor.
Ben her sürüş sonrası fazla hırpalamadan duruluyorum. Terli bir şekilde bırakmayın kesinlikle. Terdeki tuz mahveder.
(link)

• Beğen
Tepkiler: kobalamin

ahmetaldag

Daimi Üye
Tepki
251
Bisiklet
Motobecane
@Bahadır S. aynen hocam üzerinde 7 kullanımda 1 ibaresi var.Ben her kullanımda soğuk su ile itinalı yıkıyor-siliyorum.Ama kötü kokuyor halen.Ya da ben çok takıyorum.