Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Garmin Edge 800 GPS + Hız+ Kadans + Kalp Ritim Sensörü

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Genç Osman Bircan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Genç Osman Bircan

Genç Osman Bircan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ürün İkinci Eldir 22.06.2012 tarihinde satın alınmış olup çok az kullanılmıştır.Garantisi mevcuttur.

Önemli Not :Ürün Türkiye içinde alınmıştır lakin türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Ürünün satın alınması ile ilgili olmayıp Edge 800 de Garmin türkçe dil deteği vermemektedir bununla birlikte ürünün menüleri çok anlaşılır ve açıktır.
    Ürünün kadans sensörü önünden geçen krank koluna plastik kelepçeyle takılan mıknatısı kullanım sonucu kaybolmuştur lakin herhangi bir mıknatıs yada km sayaçlarının kadans mıknatısları iş görmektedir.

Fiyat : 1.050 TL Kargo bana aittir. Cep Tel 0 533 572 01 26

Uploaded with ImageShack.us

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=346439692109807&set=a.346439665443143.83164.100002313379807&type=1&theater

Ürünün Özellikleri

Garmin Edge 800 Performans ve Navigasyon Paketi

Her yolculuğu en iyi şekilde yararlanın Edge ® 800 ilk dokunmatik ekran GPS bisiklet bilgisayarı -. Navigasyon ve performans izleme sağlanması, Kenar 800 , commuting, rekabetçi bisiklet ve dağ bisikleti turne için idealdir. Bu yerleşik bir harita veritabanı vardır ve mesafe, hız, konum ve çıkış / iniş izler. Bir ANT ™ kalp hızı monitörü (dahil), hız / ritim sensörü (dahil) veya binmek ince ayarlı bir analiz için uyumlu güç metre ile kullanın.

Parmaklarınızın ucunda - Garmin da eldivenli el musluk cevap verebilecek kadar hassas ama yine de elemanları, ayağa yeterince sağlam olması için bu ekranı tasarlanmıştır. Eğitim sayfaları veya pan geçin ve sadece bir dokunuşla harita. Parlak, güneş ışığı okunabilir renkli ekran, bütün ışık koşullarında görmek kolaydır. Sadece onun iyi görünüyor sizi aldatmasına izin vermeyin - Edge 800 IPX7 standartlarına göre su geçirmez ve sert darbelere dayanabilir ve dağ bisikleti ortamlarda tahammül olabilir sıyırıp.

Aerodinamik Kenar 800 aksan ile karbon fiber bir görünüme sahiptir ve düşük profilli montaj ile bisiklet sapı veya gidona takılır. Bir çeyrek turlu montaj tasarımı güvenli birim tutar ve kolayca sökülebilir, yeniden kullanılabilir bantları kullanarak bisiklet arasındaki takas sağlar.
    Nerelere Gidilir bilin -. bisiklet parmaklarınızın ucunda haritalar sahip her yolculuk daha kolay ve daha eğlenceli hale getirir, taşıma veya bir kaçış yolu olsun Kenar 800 ana yollar ve şehirler gösteren yerleşik bir harita veritabanı ile gelir, artı bizim ile uyumlu microSD ™ kart sokak haritaları ile doludur. Bir hedef seçin ve Kenar 800 Navigasyon ekranındaki komut istemlerini turn-by-turn sağlar.

Kenar 800 diğer bisikletçiler tarafından kaydedilen güzergah boyunca size rehberlik eder. Bizim kaynakları Garmin Connect ™ site ve diğer kullanıcılar tarafından yüklenen sürmek milyonlarca seçin. Eğer Edge 800 yüklemek tüm etkinlikler dersleri olarak depolanır. Navigasyon ya, küçük bir rekabet için, ırk ve önceden belirlenen hedeflere yenmek için deneyin uyarılarla Sen ders takip edebilirsiniz. Ayrıca, bir rota oluşturmak yükseklik değişiklikleri ve diğer verileri görüntüleyebilir ve ardından Kenar yüklemek için Garmin ücretsiz BaseCamp ™ yazılım veya diğer uygulamaları kullanabilirsiniz.

Kenar 800 hatta ağaç örtüsü altında kilitli kalır yüksek hassasiyetli GPS alıcısı ile kayıtları her hareket,. Alıcı özellikleri HotFix ® uydu tahmini konumunuzu daha hızlı hesaplamak için, artı otomatik zaman dilimi ayarı vardır.

Veri, Sen Want It Any Way - Edge 800 parça sürüş verileri bir grup ve çok veya az veri olarak istediğiniz gibi görebilirsiniz böylece üç eğitim sayfaya kadar özelleştirmenizi sağlar. Barometrik altimetre ekstra hassasiyette tırmanma ve iniş bilgileri ve kayıtları sıcaklık değişiklikleri sağlar.

Bir performans bisikletçi iseniz, eşleştirmeden Kenar 800 binmek gibi watt güç çıkışı görüntülemek için bir üçüncü taraf ANT etkin güç metre ile. Bu değerli veriler ne olursa olsun sürüş etkileyen koşulları, çalışıyoruz ne kadar zor gösterir, böylece akıllı eğitebilirsiniz. Bu sürüm Kenar 800 da hız / ritim sensörü ve kalp hızı monitörü ile birlikte geliyor.

Eğitim Araçları - performans itmek için küçük bir motivasyon ihtiyacınız var? Eğer Sanal Partner ölçmek nasıl bakın ® - gerçek zamanlı olarak hız vs Amacınız hızlı bir dijital tasviri. Diğer eğitim özellikleri aynı güzergah üzerinde ardışık sürmek karşılaştırma yardımcı olur ayrıntılı egzersiz planlama, Auto Pause ®, Auto Lap ® ve Kurslar içerir.

Your Ride Analiz - Şimdi, gözden tekrar ve sürüş paylaşma zamanı, mil giriş. Sadece Garmin Connect ™, ücretsiz veri analizi ve paylaşımı için sitemize veri yükleyin. Sen gelen USB kablosunu kullanarak PC veya Mac yükleyebilirsiniz. Garmin Connect de, size bir harita üzerinde seyahat rotayı görmek için binmek bir özetini görüntüleyebilir, hedefler oluşturmak, başkaları ile paylaşmak ve çok daha fazlası.

Kenar 800 Performans ve Navigasyon Bundled Sürüm içerir:

Kenar 800 GPS Bisiklet bilgisayar.
    Prim kalp hızı monitörü.
    Hız / ritim sensörü.
    Veri kartı Avrupa haritaları önceden yüklenmiş (önceden yüklenmiş bir veri kartında haritalar bir bilgisayarda kopyalanan veya görüntülenemez) .
    Bisiklet aparatı.
    AC şarj cihazı.
    USB kablosu.
    Hızlı başlangıç ​​kılavuzu.
    Garmin Edge 800 Performans ve Navigasyon Paketi Özellikler:

Fiziksel ve Performans:
    Ünite boyutları, GxYxD: 2 "x 3.7" x 1 "(5,1 x 9,3 x 2,5 cm)
    Ekran boyutu, WxH: 1.4 "x 2.2" (3.8 x 5.6 cm); 2.6 "diag (6.6 cm)
    Ekran çözünürlüğü, WxH: 160 x 240 piksel
    Dokunmatik ekran: evet
    Ağırlık: 3,5 oz (98.0 gr)
    Pil: Şarj edilebilir lityum-iyon
    Pil ömrü: 15 saat, tipik bir
    Su geçirmez: Evet (IPX7)
    GPS etkin: evet
    Yüksek hassasiyetli GPS alıcısı: evet
    Haritalar ve Hafıza:
    BaseMap: evet
    Haritalar eklemek için yeteneği: evet
    : Veri kartları Kabul microSD ™ kart (bir CityNavigator microSD kartı yer almaktadır)
    Lap geçmişi: 1000 tur
    Nokta / favoriler / konumları: 200
    Rotalar: kullanılabilir bellek alanı ile sınırlıdır
    Garmin Edge 800 Performans ve Navigasyon Paketi Özellikleri:

Kalp hızı monitörü: evet
    Bisiklet hız / ritim sensörü: evet
    Ayak pod: hayır
    Otomatik senkronizasyon (otomatik olarak bilgisayarınıza aktarır): yok
    Garmin Connect ™ uyumlu (çözümlemek çevrimiçi topluluk, kategorize ve veri paylaşımı): evet
    Uyumlu Garmin Training Center ® yazılımı: evet
    Sanal Ortak ® (dijital bir kişiye karşı tren): evet
    Dersler (önceki faaliyetlere karşı rekabet): evet
    Auto Pause ® (duraklar ve hızına göre zamanlayıcı devam): evet
    Auto Lap ® (otomatik olarak yeni bir tur başlar): evet
    Otomatik Kaydırma (egzersiz sırasında veri sayfaları aracılığıyla döngüleri): evet
    Çoklu-spor (bir düğmeye basarak değişiklikleri spor modu): hayır
    Gelişmiş egzersiz (özel, hedef odaklı egzersiz programı oluşturmak): evet
    Basit egzersiz (giriş zaman, mesafe ve kalori gol): evet
    Pace alert (tetikleyiciler alarm ayar hızı değişir ise): evet
    Zaman / mesafe uyarısı (Eğer hedefe ulaşmak tetikler alarmı): evet
    Titreşim uyarısı: (uyarı sesleri ve / veya titreşim uyarı arasında seçim): hayır
    Aralıklı eğitim (egzersiz ve dinlenme aralıkları kurmak): evet
    Kalp hızı tabanlı kalori hesaplaması: evet
    Özelleştirilebilir ekran (ler): evet
    Barometrik altimetre: evet
    Birim üniteye transfer (benzer birimlerle kablosuz hisse verileri): yok
    Güç ölçer uyumlu (ekranlar uyumlu 3. parti ANT ™ özellikli güç metre güç verileri): evet (. saniyede kayıtları verilerini yaklaşık 1)
    Sıcaklık (görüntüler ve kayıtlar sıcaklık binmek iken): evet
    Spor saati: yok
    Ek: Çalışma sıcaklığı: -20 ° C ile 60 ° C

2. Genç Osman Bircan

Seviye:
    İlan günceldir, fiyattan 50 TL indirim yapılarak 1.000 TL olmuştur , kargo bana aittir.

3. Genç Osman Bircan

Seviye:
    Ürün satılmıştır, konu kapatılabilir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.