Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

''garipçe bedava çay no lüpletmece-no mola''

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Kudret Kurtcebe tarafından paylaşıldı.

1. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    evet enver dost alınmasın ben tek olarak geliyorum tabi kontenjan sınırlama var bu turda 10 kişi,,,,sevgili saysür kurucusuda orda ,,,performans bu çümbüşü asla kaçırmaz,,,
    sarıyere kadar topuklamaca,,,,sarıyerden rumeliye ,,,ordan koç üniversiteye,,,mola az ,,,,,garipçe sapağına kadar topuklamaca garipçede bedava çay,,dönüş maslaktan olacak,,,

20 kasım pazar,,,,,,

Details for Sunday, November 20, 2011

A full day of sunshine

High Temperature
    11°C

RealFeel®
    11°C

Winds
    ENE 11

Maximum UV
    2

Thunderstorm Probability
    0%

Amount of Precipitation
    0

Amount of Rain
    0

Amount of Snow
    0

Hours of Precipitation
    0 Hours

Hours of Rain
    0 Hours

Rather cloudy

Low Temperature
    8°C

RealFeel®
    6°C

Winds
    NE 14

Thunderstorm Probability
    0%

Amount of Precipitation
    0

Amount of Rain
    0

Amount of Snow
    0

Hours of Precipitation
    0 Hours

Hours of Rain
    0 Hours

hareket barboros meydanı saat 10.15,,,,,

2. CandanC

CandanC Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    kudret abi, hayranım açtığın başlıklara :)

cem şentin, deli bisikletçi olduktan, fazla kiloları attıktan ve senin maskotun olma ünvanından mezun olduktan sonra... şu maskot ünvanına talibim : ))))

3. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    cemo bi tane tabi kilolarını kurtdoğmuşta ve bıçkıderede attı bu pazar hava güzel tek basacağım garipçeye evet rampalar beni bekliyor ,,,

4. Alper Yıldırım

Alper Yıldırım Forum Bağımlısı

Seviye:
    iyi turlar kudret abi :) ben kondisyon eksiğinden Enver Abinin gurubundayım :)

enver avcı bunu beğendi.
  5. CandanC

CandanC Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    ben de fena gitmiyorum kudret abi... biraz yavaş ilerliyorum ama giderek daha iyi oluyo... ve çok daha iyi olucak :dua:

maskot olamasam da, ankara'da olsam da... sizin faaliyetler ciddi motivasyon kaynaklarımdan biri.. faydanız sadece istanbul'dakilere diil yani :)

(pazar günü için de keyifli pedallar diliyorum size :) )

6. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    süratli adamlar çıkmaz ise tek kalacağım enver gene beni kandırır tabi ,,,,

:) :) :)

7. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    kandırmaca yok abi.ekibi ara ara fişekliycez elbette.hatta bir ara ikimiz şöyle bir kapatırız yolu.tek sıkıntım hangi bisiklet ile geleceğim.yanında basmak için ince tekerli giant a ihtiyaç var.yokuş aşağı inerkende scott a. olur da hava da biraz serpiştirirse scott yine iyi.zaten giant ın frenleri bitmiş iyice.specialized deki tektro ları giant a mı taksam diye düşünüyorum karar veremiyorum...yarın vakit bulursam deltaya gidip change yapıcam frenleri sanırım...

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  8. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    hohohohooooo:D :D :D :D
    çümbüş var çümbüş :D :D :D :D giant ince teker enver,,,,,yalnız tavşana biraz müsama etsekmi yani hareket 10.15 yapalım sonra tavşanı yakalarız bi güzel yeriz,,,,,:D :D :D
    serpiştirme olmaz zannetmiyorum cumartesi akşam son durum belli olur ,,,hava çok iyi ideal rüzgar,,,specialized' den aktarma yapmaca,,,,

9. Ozkan Aydin

Ozkan Aydin Kıdemli Üye

Seviye:
    EVET KUDRET HOCAM PAZARA ÇOK AZ KALDI. ŞENLİK BAŞLIYOR.HEPİNİZİ TAKİP ETMEKTEN GURUR DUYUCAM:( ( YAKIN TAKİP ) Bakalım, bakalım sen mi iyi kaçacaksın yoksa Enver reis mi .Ben zaten Avcılar'dan Çıkıp Beşiktaş'a 34 km yol yapıp gelicem yani tam ısınmış olacağım senin anlayacağın ve aldığım duyumlara göre 2 tanede sürpriz isimle karşılaşabiliriz yolda ,tabii rüzgarlarından kendilerini görebilirsek. :boese157: :boese157:

10. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    yok yok starateji şu daha doğrusu plan saysür grubu saat 10.00 da hareket edecek ben saat 10.15 de saysürü sollayarak gececeğim geçen sene hep böyle oldu..enver ise saat 09.30 da harekete geçecek enveri tarabyada yakalarım, şimdi ben saat 10.15 de beşiktaştan hareket yapacağım enver benden 45 dakika önde olacak saysür ise 15 dakika saysürü çabuk enselerim,,

:) :) :) :)

Ozkan Aydin ve enver avcı bunu beğendi.
  11. Rüzgar Yolgezer

Rüzgar Yolgezer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:
    Merhaba Kudret Abi,
    Tura katilmak istiyorum, performans kadrosundan. Uygun mudur? Yarin icin ozellikle az molali, 100 kmye kadar bir tur ariyordum. Eve erken donmek istiyorum.

12. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    o.k alper sen ben saat 10.15 hareket barboros meydanı şimdi gelen olursa kabulumuzdur yalnız sürat yapılacak herkez temposunu koruyacak garipçeye çıkış sarıyer içinden değil rumeli kavağından olacak koç üniversitesine ordan durmadan garipçe ve sahile iniş yokuş aşağı restoran var en sonda deniz kenarında oraya ulaşan bekler yalnız en çok yarım saat olacak,,,dönüş maslak ,,kontenjan kadro en çok 10 kişi zati pek gelen olmaz ,,,tur 63 km ne fazla ne eksik ama rampalar ile en çok 73 km felan garipçe çerez antreman olur hiç yoktan iyidir,,,,,,,,,

13. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    evet yarın tek takılıyoruz bu iyi oldu ,,,yarın aytekin erzan ekürisi onur berberci ve edirne birincisi sonere raslarsam çok iyi olur ve acaip motive olurum onlarda yol var gerçi ama yakalama şansımız olduğunu asla zannetmem ama aynı güzergaha ras gelmek bence iyi olur,, bakalım hangi sokakta ras geleceğiz,,,,,,,,,,,,,,,,evet sabah ola hayrola,,,,,,,,,,,

Ozkan Aydin bunu beğendi.
  14. Aytekin Erzan

Aytekin Erzan Onursal Üye

Seviye:
    Çavuş bir bardak çaya sattın beni..:):):):):):)

bugün Sultanahmet Alman çeşmesinin önünden depar yaptık Boğaz hattını ısınma temposuyla geçerken aypg ye rastladık onlarla bir iki makara kukara sonra Havan tepesine tırmandık sen orayı bilmiyosun sanırım giizli çıkış çok keyifli...Koç Üniversitesinden Fenere 3 kez gidip gelmece diğer arkadaşlar 1 veya 2 kez yapıp Sarıyere inip beni eklediler en son turda seni görünce Garipçeye indim...benle dönseydin sana Sarıyer börekçisinde çayda börekte ısmarlardım..:):):):):):):):)....

15. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    yuh olsun bana o zaman, emme niye söylemedin gel börek var diye valla gelirdim bak zati saysürü yakalayamadım bi türlü köşelerde beklemekten bi hal oldum bi türlü gelmediler sonra vazgeçtim yahu

:D :D :D :D

tek kaldım performansta herkez beni sattı ühü ühü ben artık yalnız fosil bi bisikletçiyim benden cacık olmaz artık kartlaştım pedalada basamıyorum ben hemen ölmeliyim artık bittik ühü ühü ,,,,

havan tepesimi vay canına ora nere yahu,,,

:eek: :eek: :eek: :eek:

koçtan 3 kez valla helal olsun tek kelime ile ,,,,,,,,,,,,,,
    tevekkeli değil bi laf ettin amma güldüm sonra söylemem asla ,,,,,
    bana işkencede yapsalar beni söyletemezler,,,

:D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

16. Ozkan Aydin

Ozkan Aydin Kıdemli Üye

Seviye:
    Kudret Abi özelden mesaj at bana söyle be abi söz kimseye söylemem ben.:in: :)

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  17. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    vallada söylemem özkan ama sen ben aytek bi araya gelelim o zaman söylerim,,,,tabi aytek söyle derse ,söyleme derse valla boynum kıldan incedir söylemem o ne derse o olur ,,,,

:) :) :) :D :D :D :D :D :D

18. Aytekin Erzan

Aytekin Erzan Onursal Üye

Seviye:
    :):):):):):):):)
    burada söylenecek bi laf değil tabii...:):):):):):):):):):):)

19. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    aytek geçen sene topik açmıştım hafta içi antreman topiği idi sonra hafta sonu açtım bi tane daha ne hikmet ise sen ben onur götürdük işi,,,valla o vakit sende mtb vardı onurda mtb vardı ve o koko rampası 100 km nin üstüne gelince duvara çarpmiştım,,,

:) :) :)

ama herşey çalışma ile olur vakit olacak zaman olacak kış geldi herkez yatacak artık yağmurda zati sorun biliyorsun,,,şu bıçkıdereye aslında geçen pazar gidecektik ama saysür benim güzergaha girince işin rengi değişti,,,,

:D :D :D :) :) :)

ne kadar çok adam var bisiklette lay lom lom olayında seninle biz bu olayları konuştuk ve hatta bi keresinde sen bana dedin çavuş tur düzenleyeceksen işkembe turu yapacan hatunlar olacak diye ,,,
    yapmadık değil yaptık lay lom lom da yaptık ama ben gerçekten yapamıyorum bu lay lom lomu,,,,,,artık altımdaki 10.200 gramlık olay bana ters ters bakıyor hakkımı ver diyor,,,,,

:) :) :) :) :D :D :D :D :D

valla öyle böyle bu olaylar devam edecek yani süratli bisiklet kullanma ,el elden üstündür arşı alaya kadar benim üstümde olan bi pedalşör olarak ve üstelik alicenap bi dost olarak ki kimse bilmez bizim eskiden beri var olduğumuzu,,,
    ve hatta hatta kimse bilmez,,senin saysür ile ilk kez bisiklete bindiğin gün beraber olduğunu ve tuzlaya gittiğinizi...ve 76 dan beri zati var oldum bu forumda 76 doğumlu olanlar var ,,,,,,,ama bi gerçek var artık eskisi kadar süratli değilim nerde 30 yaşımdaki halim nerde şimdi,,,,
    bu iş aynen futbola benziyor bir sporcunun yaşı futbol için konuşuyorum,40 dan sonra biter adam eskisi gibi koşamaz,,,,,bisiklet sporuda öyle ama istisna var bi bayan fransız bisikletçisi 52 yaşında gençler ile yarışıyor ve gümüş madalyayı alıyor bu istisna bi durum ,,,senin 100 kilo olman ve onca kiloya rağmen süratli olman bu istisnadır ,,,,

evet aytek uzakta duruyor eski halim yani bi zamanlar yol bisikletçisi idim ne dağ bisikletiymiş felan böyle şeyler yok bu olay dünyaya 80 lerde geldi 70 lerde böyle bi şey yoktu adam zati bunu dağ için düşündü asfalt için değil ,,,
    pejo vardı bende 70 lerde yarış ,,,,,en fazla şehir bisikleti aldım ben ,,28 jant,,,
    belki piyangodan para çıkarsa eski halime dönüşürüm yol bisikletinin kralını alırım ayrıca yepyeni aksesurlar ile var olurum 2012 de, para yoksa yolda yok,,,

:D :D :D :) :) :) :)