Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Garanti Kapsamı

Konu, 'Kron' kısmında BünyaminÇ. tarafından paylaşıldı.

1. BünyaminÇ.

BünyaminÇ. Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bugün bisikletçiye gittim ghost 2014'lere bakmak için elinde olmadığını kron xc 500 verebiliceğini söyledi bende ghost'un kadrolarına garanti veriyor kırılırsa sorgusuz değiştiriyorlarmış dedim kronda böyle ömür boyu garantili dedi kadrosu doğru mu bu?Kullanıcı hatası olsada değiştiriyor mu kadroyu maşayı vb.

2. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kullanıcı hatasıysa değiştirmez hemde hiç bir marka yani bir kaza yapıp ezilme kırılma olduysa en iyi marka bile değiştirmez....

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Sevgili Bünyamin,
    Bu kadar kadro, garanti vs. şeylere kafa yorma bence. Aklına yatan, bütçene göre, hoşuna giden, her hangi bir bisiklet'i al derim, bakıyorum forumda bisiklet alacak arkadaşların çoğu, kadro vs. şeylere kafa yoruyor, bu kadar araştırmaya değecek bir durum yok :) günün sonunda herkes istediğini alıyor, forumda açtığı konu boşa gidiyor, en dandik bisiklet'i de alsan o sana hoş gelir. Gerisi boş.
    Yaşadığımız dünya da, satılan hiç bir mal, kullanıcı hatasından dolayı garanti kapsamına girmez, bazen istisnalar olabiliyor.

4. erol__152

erol__152 Aktif Üye

Adı:
    ersin
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    bisikleti alırken adam ilk bakıma getirmen gerek dedi bu ilk bakım için kaç km gitmem gerek ayrıca garanti belgesinde 6 aylık bakımları yaptırılmazsa garanti dışı olur yazıyor