Game of Thrones'a Yayın Yasağı

mert.e

Aktif Üye
Tepki
67
Malesef dizinin yayın haklarını elinde bulunduran digitürk, bölümlerin internette yayınlanmasını yasaklattırmış. Dizinin yeni bölümleri pazartesi günü yayınlanıyordu, sıkı takipçisi olanlar için artık pazartesinin bir anlamı kalmıyor :( Umarız diğer popüler diziler de aynı kaderi paylaşmaz.
Artık her eve bir digitürk girecek gibi görünüyor. Hadi hayırlısı :kötü:
Unutmadan digitürk: THE NORTH NEVER FORGETS...

Scudo

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bi yerde haklılar. Keşke şu dizi siteleri komple bitse, Netflix Türkçe destek alıp fiyatları da makul seviyeye gelse. Sitelerden izlenen diziler keyif vermiyor artık. Hele site yöneticilerinin afra/tafralarından artık uğramıyorum bile.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Şu an için bir çok site, diziye ait yeni bölümleri yayınlamaya devam ediyor. Yayın haklarını kim alırsa alsın, bir şekilde sızdırılır. Malum firma yurt dışı torrent sitelerine de dava açacak değil ya!

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Lig tv gelirleri fb ve gs'nin basarisiz futbolu nedeniyle onemli olcude azalan digiturk'un saldiracak yer aramasi durumudur. Dizi de altyazi da gayet guzel indirilir, ki bu diziyi izleyenler bu islerin nasil yapildigini bilen tipler. Istedigin kadar yirt kendini, internet diye birsey var diji diji diji diji...

• Beğen
Tepkiler: o.kucuk

mert.e

Aktif Üye
Tepki
67
Genel izleyici(ben de dahil) google'a yazıp izlemekten yana diye düşünüyorum. Dediğiniz yollardan yapmayı herkes bilemez veya vakti de olmayabilir.
Başka konuları tartışabiliriz, mesala neden 6 sezondan sonra akıllarına geldi gibi. Yoksa hedef biz miyiz :koptum:

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Digiturk dizi paketim var, 1. Sezonun ortasından itibaren takip ederim GoT'u, bir kez bile Digiturk ten izlemiş değilim.

Yıllardır dizi sitelerini kapatıp kapatıp dururlar, gene açılır. Çok da sıkıntı olmaz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ozgur908

Forum Bağımlısı
Tepki
999
aman arkadaşlar evimde küçük bir televizyon var. senede 2-3 kere anca açılır. digiturk çok tehlikeli bir kurum. ülkemiz muz cumhuriyeti olduğu için tüketici haklarını türlü katakullilerle gasp ediyorlar. tefeciyle uğraşmak gibi bir şey. sözleşmeleri okumadan imzalamayın. yaptığınız her işlem kağıt üstünde imzalı olsun. sözle hareket etmeyin. kuruluş tarafından verilen her bir güvencenin ve yapılan her bir beyanın yazılı ve imzalı kopyasını isteyin. yoksa siz kullandığınız döneme ait tüm faturaları ödeseniz de aboneliğiniz bittikten birkaç yıl sonra bedelleri faiziyle ve hukuk büroları aracılığıyla size daha önce söylenmeyen paralar talep edebiliyorlar. hukuk önünde elinizdeki kanıtlara güveniyorsanız. sonuna kadar takip edin. çünkü bu hamlelerin büyük bir çoğunluğu haksız olduğu halde hukukla korkutarak insanların parasının üzerine çökmektir.

mert.e

Aktif Üye
Tepki
67
6.sezon yayınlanırken mi hatırladılar dizinin internette de yayınlandığını ? Her istekleri anında yerine getiriliyor digitürkün. Ne ara kendi vatandaşından önce katarlıların menfaatini düşünür oldu bu ülke ?

• Beğen
Tepkiler: o.kucuk

Gixxer

Forum Demirbaşı
Tepki
400
İsim
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
Torrent sitelerinin önüne kim geçebilir Allah aşkına istediği kadar yasaklatsınlar. :ssrtcbya::ssrtcbya::ssrtcbya:Şimdi buraya link vermeyeyim ama isteyene özelden atabilirim.

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
Zorlamı kardeşim para vermeyecem şu digitürke maçların hepsini al dizileri al vermiycem vermiycem benim değil mi vermiycem :)..

mehmet roy

Daimi Üye
Tepki
295
Bisiklet
Salcano
3 sezon izledim bu diziyi
hayatımın en büyük vakit kaybıydı :D
kişisel bişey tabi ama bana göre vasatın altında sıkıcı bir dizi..

bu işleri bilen bilir internette her türlü bulursun
kitabın korsanı nasıl bulunuyorsa bu da bulunur

burdan gençlere tavsiyem

bu sığır dizilerle zamanını öldürmeyin

okuyun kendinizi geliştirin yeni şeyler öğrenin faydalı şeyler öğrenin spor yapın

bu tarz dizilerle pes oynamayla vs üniversite geçirdim
tavsiye etmiyorum
tamamen vakit kaybı ve faydasız

• Beğen
Tepkiler: Osman Yener

Osman Yener

Forum Demirbaşı
Tepki
643
Bisiklet
Scott
Bu sene başında bütün yalvarmalarına ve cazip tekliflerine(45tl ödediğim paketi 20tl'ye teklif ettiler utanmadan) karşın 8 yıllık ilişkimizi büyük bir keyifle bitirdim. Kafam rahat, birde artık süper lig tiyatrosu maçlarını kakalamak için aramıyorlar ki dünya varmış. Bu arada ismi geçen diziyi hiç izlemedim ne buluyorsunuz bu dizilerde :)

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@mehmet roy

Kişisel beğeni deyip sadece siz beğenmiyorsunuz diye bir diziye "sığır" demek de pek entellektüel zaten.

Nerden biliyorsunuz bu diziyi takip eden insanların kitap okumadığını, spor yapmadığını, faydalı işlerle uğraşmadığını?

Size göre faydasız, bana göre kendi evreni ve olayların kurgusu eşsiz seviyede yaratıcı ve sanatsal.

Bu nasıl bir ego yahu?

mehmet roy

Daimi Üye
Tepki
295
Bisiklet
Salcano
@Mert E. seni ilgilendiren ne var kardeş
ben sadeve gençlere tavsiye de bulundum
vakşt kaybı başka bişey değil
insana hiç bir şey kazandırmaz
sadece eğlenceli vakit geöer
bana göre sığır bir dizi
kendim fikrim

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@mehmet roy

Ne demek beni ilgilendiren ne var, ben de o diziyi zevkle izliyorum.

İyi ben de kendi fikrimi belirteyim, gençler, bazen izledikleri dizilerin konusunu kurgusunu 3 sezon izleyip gene de anla(ya)mayıp, sıkılınca da o diziye laf atan adamlar vardır, siz onlardan olmayın.

Elbette beğeni kişisel birşeydir, bana hitap eden saksafon jazz, bir başkasına hitap etmeyebilir ama kalkıp da "bu ne yahu sığır gibi borazan öttürüyorlar, vakit kaybı bu, daha faydalı iş yapın" diyen birini görürseniz, sallamayın, he he deyin geçin. (Saksafon jazz yerine sizin hoşunuza giden ama başkasına hitap etmeyebilecek herhangi bir aktiviteyi koyabilirsiniz)

Kişisel fikrimdir.

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
@mehmet roy

Eyvallah ciğerim siz bu ara hangi filmi çekiyorsunuz onu izleyeyim o zaman dur tahmin edeyim hep jazz hep belgesel değil mi ?? :D

sallehpaul

İkitekerbirkitap
Tepki
233
İsim
Salih AYDIN
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Cyclocross
Türkiye'deki kaliteli dizilerin bitmesinin sebebide digitürktür!!! Dizimag sitesinin kapanmasına neden olanda digitürktür!!! Sömürmek için herşeyi yapıyorlar tabikede devlet desteğiyle!!! Ne kadar yasak koyarlarsa koysunlar o yasağı delik teşil edeceğiz

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
Televizyon yayini ailemin evinde memlekette var orda da uzun zamandir digiturk vardi iptal ettiklerinde uzulmustum ama yilda 3 veya 4 kez izliyorum zaten. Ama takip ettigim bir diziye yapilmasi can sikici. North remembers deyip bitirmek istiyorum

Hasan Ç.

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Hasan
Bisiklet
Merida
@mehmet roy Asıl başka insanların tercihlerine saygı duymayıp hakaret etme hakkını kendinde bulanlar SIĞIRDIR.

Kişisel Fikrim. (Ülkemiz de artık herkes bu benim görüşüm diyerek istediği her şeyi yazıp çizebileceğini zannediyor. Yazık.)