Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gambler DH !!!

Konu, 'Downhill / Freeride' kısmında bisikletcanavari tarafından paylaşıldı.

1. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Aslında geleli çok oldu.Ama gördüğüm kadarıyla Yılmaz bir türlü vakit bulup bisikletini sizlerle paylaşamadı. Ben de Adana'dan memleketime kesin dönüş yapınca evde Adana fotolarıma bakıp iç geçiriyordum ki Yılmazın alalı bir iki ay olan Scott Gambler fotoğraflarını gördüm ve sizinle paylaşmak istedim. Umarım Yılmaz için sorun yaşatacak bir durum yoktur ;)

Yılmaz'ın uzun ve sabırlı bir bekleyişinden sonra canavarı gelir. Anladığım kadarıyla Türkiye'ye Gambler'in Dh versiyonu gelmiyormuş :mad: O yüzden Yılmaz'da Gabler Fr alıp öndeki amortisöru Fox'un en üst model Dh amortisörü takmaya karar verir.

Yılmaz Dh makinasını hayran hayran incelerken :)

Kadir Usta büyük bir ustalıkla kısa sürede bisikleti montaj ediyor.

Eminim o gece Yılmaz bisikletiyle beraber uyumuştur :)

Tam hatırlamıyorum bir kaç gün sonra akşam üstü buluşup Hekimköy'e gidiyoruz.(Adana'nın standart teknik parkuru :) )

Fotoğraf makinam akşam üstü olması nedeniyle yetetli ışık alamadığından süper hızlı giden Yılmaz'ı yakalayamıyor :) (DSLR makina istiyoruuum !! :rolleyes: )

Eh altında kamyonet fln da olmayınca pedala kuvvet zevkle indiğin yokuşları çıkman gerekiyor :) Ama Yılmaz'ın İtöldüren'i bisikletten inmeden nasıl çıktığını anlayabilmiş değilim :)

Veee en bomba fotoğrafı sona koyuyorum :cool:

Bisiklet hakkındaki yorumları Yılmaz'a bırakıyorum.Ve umarım o da bir kaç foto ekler buraya.

Kendim eklemek istediğim bir görüşüm var.Yılmaz bu Dirtjump ve Dh'ye başladı başlayalı 3 yarıştır gözlemlediğim bir durum var.TEknik inişlerde kendini oldukça geliştirmiş. Mtb yarışlarında ve ileride yapılmasını umduğumuz tüm extrem bisiklet yarışlarında başarılar dilerim Yılmaz...

2. ErkaL

ErkaL Bisikletkolik

Seviye:
    2 gün önce istanbuldaydı bisikletin çok yüksek oldugundan yakınıyordu Yılmaz..Burdanda tebrik edeyim..İyi günlerde ve umarım birgün birlikte süreriz :) Bi kask kamerasıyla parkur çekimi yapmak lazım onunla :):)

specialized-s bunu beğendi.
  3. batutanker

batutanker Aktif Üye

Seviye:
    hayırlı olsun cok guzel bısıklet turkıyede ılk heralde daha once hıc duymadık ıyı ınısler :D

4. -erkan-

-erkan- Forum Bağımlısı

Seviye:
    :D Çok piskopat bir alet yaa!! :D Benimde ilerde almak istediğim maşadan takılmış, yakışmış. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

5. AZONİC

AZONİC Yeni Üye

Seviye:
    yılmaz ım biz oralardan dj. bikemizle atlıyorduk.sana yakışmıyor kaldırım taşı gibi yerlerden atlamak.olmuyorrr...Ennn yükseğeeee

emrullah, gültekin ve specialized-s bunu beğendi.
  6. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Çok güzel bir bisiklet. Arkadaş güle güle kullansın :)

7. specialized-s

specialized-s Aktif Üye

Seviye:
    arkadaslar hepinize çok teşekür ederim. inşallah birgün birlikte tepe kamerasıyla süreriz erkal kardesim. sıra sana gelince bünyamin dostum, seni çok zorlayacak bu dh mahvoldun bu senin sonun olacak. ve tabiki resimleri üşenmeden foruma koyan enes kardesimede çok çok tesekür ederim. bisikletin daha net görünen fotolarını iyi bir makinayla çekip koyacagım.

bisikletcanavari, ErkaL, ujur ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  8. Apennin_67

Apennin_67 Aktif Üye

Seviye:
    offf deli bişey ya resimlerini ve videolarını bizden esirgeme ..Sevgilerlerle...

9. Özgür Tunalı

Özgür Tunalı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Yılmaz sen neyaptın yahuu.Güle güle kullan.Darısı başımıza inşallah:eek: .Bence resimleri Türkiyenin ağır silahları kısmına koy ;)

gültekin bunu beğendi.