Galeri Trek

FatihDokmeci

Aktif Üye
Tepki
144
Bisiklet
Giant
@neutralife

Geçmiş olsun,
Allah beterinden/nazardan saklasın...
Çok güzel bisikletiniz var,güle güle kullanın...

• Beğen
Tepkiler: Sinan Yorulmaz
Scudo

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Selam Balkir,

Gule gule kullan bisikletini, kask zorunlu degilmi Floridada?

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
@başarist

Valla buyuk basari :D, helal olsun. Bende ugrasip 6700'u 9.9SSL yapmaya calisacagim.

Tepki
52
@Ozzgurr

Bendede var bu tip çalışma durumu ama 9.9 kadar uzak değil daha mütevazi 8500 diyorum hayırlısı bu arada Özgür senin bisikletin imrenilicek kadar güzel bir 6 serisi olmuş şu haliyle maşallah diyim parçaları online mı sipariş veriyosun yoksa local satıcıdanmı temin ediyosun ? yani aslında ülke çapında online satış yapan iyi bir site arıyorum eğer tavsiye varsa memnun olurum

Tepki
52
Özgür mesajını aldım teşekkür ederim cevap yollayamadım çünkü Özel mesaj yazabilmem için 50 mesajı geçmemin gerektiğine dair bir uyarı okudum. crowne plaza ile bir alakam yok dediğin gibi dekor amaçlı :)

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
muhtesemmmm muhtesemmmm muhtesemmmm baska ne denılebılırkı bu paylasımlara!!!!!1

özgür abi birsey soylemek ıstıyorum asla haddıme olamaz tabıkıde ama

bu resımde gordugum uzere schwalbe lastıklerın var.
bu lastıklerın uzerındekı yazıları,jant yazı ara bosluklarına getırsen daha şık bır goruntu olmazmı tabı senın zevkın zaten ortada ama bence oylede gayet şık durur gıbı geldı bana

http://img7.imageshack.us/img7/8590/smallbike020small.jpg

• Beğen
Tepkiler: Ozzgurr

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
tam fulcrum yazısından sonrakı sıyah bölüme scwalbe yazısını denk getırsen

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
@serdar canıbeyaz

Dedigini anladim Serdar, aslinda ilk once o sekilde taktirmistim lastikleri, sonra baktimki gorsel olarak kolay okunmuyor,bende lastik yazilarini jant yazilarinin oldugu yere aldim. Bakiyim o haliyle olan fotolari bulabirsem post ederim, bana hak vereceksin.

• Beğen
Tepkiler: serdar canıbeyaz

FatihDokmeci

Aktif Üye
Tepki
144
Bisiklet
Giant
@başarist

Çok güzel olmuş,güle güle kullan...
Aslında hangi parçayı değiştirince senin için ne farketti paylaşabilirsen sevinirim,parça bazında sağlanan fayda yani.
Diğer arkadaşlara da faydası olacaktır...
Teşekkürler...

başarist

Forum Bağımlısı
Tepki
682
@FatihDokmeci

Teşekkür Ederim, hissettiğim farkları sıralayım;

8serisi kadro:

4serisi tur için olduğundan kıvrak değildi 8serisi manevra yapmak, dik yerlerden inmek çok daha kolay. Esnemezliği hissedilebilir düzeyde. yarış için tasarlandığından heybe takma yeri yok.

Amortisör:
Eskisi kilitsiz ve ağırdı, ilerde amortisörlü kadro alırsam kullanabileyim diye nispeten ağır olan, 100-120-140 yükseklik ayarlı talas aldım, Şu an sadece 100 de kullanıyorum (kadro açıları buna izin veriyor)

XTR vites kolları:
Arka vitesi büyütürken (küçük dişliye doğru) tek basmayla iki dişli attırabiliyor olması ani hızlanmalarda çok iyi oluyor. Zincir en küçük dişlideyken kola iki kere basmayla en büyük dişliye çıkartabiliyor.

Avid juicy7 frenler:
Eski mekanik fren ayarı 60-80 km lik turlarda bozuluyor, firen telleri kirlendiğinden sertleşiyor yani kısaca çok bakım istiyor ve çok ağırlardı.

XT ayna kol :
Dişli oranları ve ağırlık ve esnemezlik

Bunlar dışındaki parçaların ağırlık ve görüntü dışında hissedilir bir farkı olmadı özellikle XTR spd pedalların çalışmasında ekonomik olan 520 ile arasına hiç fark yok, sadece biraz hafifler.

Sinan Yorulmaz

Aktif Üye
Tepki
141
Gerçekten çok güzel bir alet başarist. Gerek forumda, gerekse dışarıda başka 8900'lar gördükçe bir heyecan sarıyor bütün benliğimi :)

• Beğen
Tepkiler: başarist

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
@Süleyman Uzunköprü

Birinciye bitiyorum ben, bildigin gibi degil Suleyman :D

Sinan Yorulmaz

Aktif Üye
Tepki
141
Kadro rengi ve donanım kombinasyonu açısından ben de Özgür beyin bisikletini tek geçiyorum. (şimdilik :) )

• Beğen

Ender İplikci

Daimi Üye
Tepki
101
bu forumda en çok beğendiğim bisiklet özgür beyin bisikleti. bence bu bisikleti artık 9 serisi karbon bir kadroyla toplamanın zamanı gelmiş. işte o zaman hayalimdeki bisikletin ete kemiğe bürünmüş halini görebileceğim:)

• Beğen