Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

G.antep'te tur duzenleyen var mı?? (amatör)

Konu, 'Doğu ve G.doğu An.Bölgesi' kısmında tuninger_haa tarafından paylaşıldı.

1. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    G.antep'te tur duzenleyen var mı?? (amatör)

Ben de katılmak isterim.:D parkta surmekten bıktım :)
    oncekı konularda var gıbı gecıyodu ama...:rolleyes:

ERTAN27 bunu beğendi.
  2. Fatih10

Fatih10 Yeni Üye

evet neden antepte tur veya küçük geziler düzenlenmiyor?

ERTAN27 bunu beğendi.
  3. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    bıldıgım kadarıyla duzenlenıyor da sanırım arkadas arasında falan yanı ben bızı kabul edecek bı grup arıyorum :)

ERTAN27 bunu beğendi.
  4. yvzbikes

yvzbikes Forum Demirbaşı

Seviye:
    selam arkadaşlar öncelikle sorularınızı daha önce yanıtladım ve şimdi tekrar yanıtlıyorum sizinle bu konu hakkında defalarca konuşuldu tuninger_ha lütfen benım size özelden atıcagım adresle benıim iş yerime gel ve oradaki grub ile tanış biz sadece kendi aramızda degil bütün gazianteplileri bekliyoruz bu sene ki ürgüp yarışı hazırlıgı içerisindeyiz bize katılmak isteyen olursa her zaman beklerim....
    saygılar kenan YAVUZ
    adres: sarigüllük pancarlı mah 10 nolu cadde no:2/c şahinbey /gaziantep
    not:özel sanko okulları sırasında------ve fidanlık karakolunu geçtikden sonra ikinci ışıklarda sarıgüllük e dogru çıkarken

5. ilkerduver

ilkerduver Üye

Seviye:
    EWT ARKADASIM BENDE GAZİANTEPDE YİM VE ARKADAS LARIM LA DÜZENLİ OLARK TURLAR DÜZENLİYORUZ VE COK YERE GİTTİK AMA ARAMIZA KATILA BİLMEN İÇİN TEMPOMUZA YETİŞMEN GEREK AYRICA SON HAFTALARDA ÜNİVERSİTE TAKIMI İLE BERABER ANTEREMANA ÇIKIYORUZ HOCALARIMIZN SENİ KABUL ETMESİ GEREK ilker831@hotmail.com bu benim adresim beni ekle sana yardımcı olmaya calısırım (bianchi biciyle; ilker düver)

ERTAN27, YUNUS TERKİN ve tuninger_haa bunu beğendi.
  6. titusmusti

titusmusti Yeni Üye

Seviye:
    Grubu olmayan, olmasını isteyen arkadaşlar her ne olursa olsun yardımcı olurum tabi siz yaklaşırsanız.

ERTAN27 ve tuninger_haa bunu beğendi.
  7. YUNUS TERKİN

YUNUS TERKİN Forum Demirbaşı

Seviye:
    evett arkadaşlar artık yaz geldi bi hafta sonu fırata gezi düzenlemeyi düşünoyoruz ama bunu yapmak için ekipmana sahlam kadrolara vede düzenli düzgün ve kontrollu biniciler seçilecektir.

8. cihan07

cihan07 Yeni Üye

Seviye:
    geçen yıl düzenliyenler vardı şimdi kimse yok tanıdığım

9. sedonacı

sedonacı Yeni Üye

Seviye:
    slm bende ntepdeyim corattec x-vert mayon kullanıcısıyım antepde çok tur düzenleyen var öncelikle kenan yavuz abimizin size tanıştıracagı gurup çok iyi ve aynı zaman da btüm bisiklet sorunlarınızı kenan abimizin yanına götürebilirsiniz 10 numaradır

10. Burak Güner

Burak Güner Kıdemli Üye

Seviye:
    siz en iyisi bildiginiz yoldan gidin ne derler en iyi yol bildigin yol boş verin her adrese gidilmez bnce

11. ufuk_ozkan

ufuk_ozkan Yeni Üye

Tur olursa bana da haber veren olursa forumdan memnun olurum,bu arada Kenan senden aldığım Sigma hız göstergesiyle fazla ilgilenemedim,çözemedim henüz,

12. Bülent Akın

Bülent Akın Yeni Üye

selam ben özcan öcük'ün arkadaşıyım, onunla da turlara başladık, ....hergün işime bisikletle giden gelen bir bisikletçiyim, forumda epey bir bisikletçi var sanırım sizinle de bir iki kere telefonla konuştuk, ama sanırım tanışmadık ben çözüm kbb de kbb dr.uyum corratec'imin (x-vert) bir vites sorunu war yakında getiririm, antepte bisikletçiler epey arttı bir bisiklet derneği ya da mevcut bir derneğe (zirve dağcılık olabilir) katılım olabilir diye düşünüyorum, siz ne dersiniz, biz bisiklet severlere böyle bir bisiklet derneği ne getirir sizce zirve dağcılığın üyeleri de bisikletçi en az 7-8 bisikletçi war aralarında ben de trekkingle de ilgileniyorum, hem bir kaynaşma olur hem de etkinliklerden ,daha çok haberdar oluruz , ben adnan beyle tanışıyorum siz de tanıyorsunuzdur sanırım bir arada olmak bir dernek bünyesinde çok güzel olabilir bence, selamlar 05052293054 blentakndz@hotmail.com...

yvzbikes bunu beğendi.
  13. yvzbikes

yvzbikes Forum Demirbaşı

Seviye:
    a.slm tabiiki neden olmasın bu hafta sonu benim çevremdekilerle sizin belirlediginiz bir mekanda oturup muhabbet edelim bütün halkımız davetlidir.
    bisikleti ile gelel bilirler saygılar

14. mustafa ozan sayılğan

mustafa ozan sayılğan Yeni Üye

Seviye:
    bende antepte bisiklet grubu takımı veya klubü arıyorum yol yarış bisikletim var....20 yşındayım...ayrıca bisiklet lisansım var....msn : m.ozansay@hotmail.com

15. yvzbikes

yvzbikes Forum Demirbaşı

Seviye:
    Şuan 2015 yılındayız halen aktif turlarımız vardır. gelmek isteyenleri bekleriz.5 sene önceki konuşmayı tazelemişl olurum

Edip Dinçer bunu beğendi.
  16. myhoss27

myhoss27 Yeni Üye

Adı:
    mehmet değer
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    salcano NG650 bisikletim var biraz açmam gerekiyor bi kaç parça temini ondan sonra bende katılmayı düşünüyorum turlara :) bisikletin şu anki hali ile de biraz endişeliyim :D beni çok yoruyor. ne gibi yenilikler yapmam gerekiyor bilgi verir iseniz de sevinirim kolay gelsin

17. samahano

samahano Yeni Üye

Adı:
    Barış
    Bisiklet:
    Ghost
    Arkadaşlar Gaziantep'te tur düzenleyen bildiğim kadarıyla 3 grup var. İletişime geçmek isterseniz Facebook hesabınızdan TUBİS ve GBD(Gaziantep Bisikletliler Derneği) ararsanız size yardımcı olurlar. Bende turlara gidiyorum. Benim grubum TUBİS aile ortamı kurulmuş. Saygı ve sevgi çerçevesi içinde iyi arkadaşlar. GBD'ye katılma şansım olmadı fakat onlarında iyi olduğunu düşünüyorum. Hayırlı günler.. :)