Fulya Süleyman Seba Kompleksinde bisiklet otoparksızlığı!!

Tepki
7
Arkadaşlar geçen gün Fulya'daki BJK kompleksine gittim bisikletimle. Amacım MediaMarkt mağazasına uğramaktı. Birkaç dakika boyunca dışarıda bisikletimi kilitleyebileceğim bir yer aradım. Daha sonra "otaparka gideyim, orada kesin bisiklet için demir vardır" dedim. Tam otoparka inerken, görevli "bisikletle inmek yasak" dedi! Üzüldüm ve sinirlendim. "Bisiklet en zararsız araçtır" dedim. Beyefendiye talimat vermişler bisikletler alınmasın diye. Nedeni de bisikletlerin garajdan dışarı çıkmaya çalışırken arkadaki araçları bekletmesi... "Hadi bu seferlik gir" dedi ve yolu açtı ama dellenmemek elde değil. Ben de az önce şikayet e-postası yolladım BJK, Real ve MediaMarkt'a.
Nasıl bir vizyonsuzluktur bu...

• Beğen
Tepkiler: tolga1976
Scudo

frustrated

Aktif Üye
Tepki
81
bir çok avm de ve benzeri binada durum böyle..bisikleti oyuncak zanneden sadece otomobile saygı gösteren bir ton mal var..güvenlik görevlileri bile bisiklet kullanan birine hitap ederken bir havalara giriyorlar..

Tepki
7
Arkadaşlar, konu ile ilgili MediaMarkt aşağıdaki dönüşü yaptı. Komplekse bisiklet parkı ekledikleri gün haberi sevinçle paylaşacağım.

"Merhaba,

Konuyla ilgili gerekli çalışmalar yapılıp kısa sürede bu sorun giderilecektir.

Saygılarımla;

Müşteri Hizmetleri Takım Lideri

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@Sina Yüceer

Kardeş böle geri bildirimlere inanma.. O takım lideri elbette kendisine dönen şikayet bi şekilde cevapamak zorunda.. Yoksa puan alamaz..

Kaldıkı bende böle şeylerle çok karşılaşıyorum.. Bu tür alış veril merkezlerinin otoparklarında sırf olması gerektiği için özürlü vatandaşlarımıza ayrılan bir kaç arabalık otopark oluyor. Güvenlikçi lagaluga etsede etmedese kitleyip bırakıyorum oraya.. Maalesef durum budur..:(