Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi "Full Süspansiyon Trek Fuel 90" XT-Deore setli,Çift Rockshox Süspansiyon (Enduro ile Takas Olabilir)

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Halilibrahim tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Halilibrahim

Halilibrahim Enduro /Freerider - Fully Lover

Adı:
    Halil ibrahim
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bir Gün Öncesinden Telefonla Haber Vermek Şartıyla Gelip Bisikletimi Görebilir Ve Test Sürüşü Yapabilirsiniz. İster Arazide İster Asfaltta :)

Üstüne 1500-2000 TL Verebileceğim "Temiz / Az kullanmış Large Kadro Enduro" Bisikletlerle Takas Yapabilirim.
    (Medium ve Small Kesinlikle Olmaz 190 Cm Boyundayım)

ALMAK İSTEDİĞİM BİSİKLETİN FİYATI GEÇİCİ OLARAK DÜŞTÜĞÜ İÇİN BEN DE GEÇİCİ OLARAK FİYATI 1999 TL'ye İNDİRİYORUM. EĞER ALMAK İSTEDİĞİM BİSİKLET SATILIRSA FİYAT TEKRAR 2499 TL'YE ÇIKACAKTIR.

""""""LÜTFEN DİKKAT"""""

Elimde Hali Hazırda Ön 140mm Arka 50mm All Mountain XC bir makina var. Bana Gerekli Olan ise (Mümkünse 27,5 Jantlı) Ön 150-160-170mm Arka 100-110-120mm Çalışma Aralığına Sahip Bir Enduro Bisiklet.
    Bu özelliklere Sahip ve Large Kadro Enduro Makinanız Var ve Üzerine Para Alarak Güzel Bir Dağ Bisikletine Sahip Olmak İsterseniz Beni Arayabilirsiniz.

Normalde Çift Süspansiyonlu Bisiklet İle Asfalt Ve Şose Yollarda Hız Yapma, Dik Yokuşları Rahat Çıkma Gibi Bir Şansınız Yok.
    Arka / Ön Süspansiyon Sürekli Yaylandığı İçin Pedala Aktardığınız Güç Kaybolur.
    Ancak Bu Bisikletin Arka Ve Ön Amortisörü İstendiğinde 1 Saniyede Düğmesinden Kitlendiği ve Tamamen Bloke Olduğu İçin,
    Asfalt Zeminde ve Yokuş Yukarı Yol-Cx-Hard Trail Gibi Hızlı Hareket Eder.
    İsterseniz de Düğmesinden Süspansiyonları Açarak Arazi / Bozuk Yollarda Konforlu Bir Şekilde Kullanabilirsiniz.

Bisikletimle İlgili Bir Şikayetim Yok. Enduro Bike Kategorisinde Bir Makine Almak İçin Satıyorum.

Acelem Yok Ve Tok Satıcıyım. İstediğim Fiyata Satılmazsa Evin 3. Bisikleti Olur.

Yurtdışından Sıfır GT LTS3000DS XC Bisiklet Topladım. (Fotoğraflarda Görünen Mavi-Kırmızı Kadrolu Beyaz Maşalı) O Nedenle Artık Trek'i Sadece Hafta Sonları Gezintilerde Kullanıyorum Ve İhtiyaç Fazlası Konumundadır.

Yol Bisikleti İle Takas ""Asla"" Düşünmüyorum Ve Piyasa Değerini vs. Umursamıyorum. Bu İşin Ticaretini Yapmıyorum, Bisiklet Değiştirmek İstediğimde Alıp Satıyorum.

2. Sahibiyim Her Daim Bakımları İtina İle Yapıldı/Yaptırıldı. Her Sürüşten Sonra Üşenmeden Yıkadım. Zincir ve Rublesini Mazot ile Temizleyip Güzelce Yağladım.
    30 Yaşındayım Sakin Ve İnsan Gibi Kullandım, Hor Kullanılmadığını Zaten Fotoğraflardan Görebilirsiniz.

MTB Doğası ve Yaşı Gereği Kullanıma Bağlı Ufak Tefek Çizikleri, Taş Sekme İzleri, Araçla Taşınmaya Bağlı Çizikleri Var İzleri Var. Elimdeki Oto Boyası İle Görünce Rötuşluyorum.

Zincirin Denk Geldiği Arka Salıncakta, (Rock Shox Kadro Koruma Bandı Olan Yerde) Benden Önceki Arkadaş Sağolsun Zincir Koruma Kılıfı Takmaya Gerek Görmemiş, Boya Falan Kalmamış Zincir Arazide, Kasislerde Kadroya Değdikçe Boyayı Zedelemiş Alttan Astar Görünüyordu Nokta Nokta, Komple Zımpara İle Temizleyip, Statik Boya İle Boyayıp Vernikledim, Yeni Gibi Oldu. Yakından Bol Bol Çektim
    Fotolarda açıkca görünüyor.

Özellikle Yüksek Çözünürlüklü HDR Fotolar Çektim Ve Filtrelemedim Aklınıza Bir Şey Takılmasın Diye.

Trek Safkan %100 Amerikan Malı ve Dünyanın En Büyük 2. Bisiklet Üreticisidir.
    (Bu Tür Üst Modeller Amerika'da, Alt Modeller Taiwanda Giant Fabrikasında Üretilir.)

"Lütfen Çin Ya Da 2. Sınıf Avrupa İmalatı Kadrolar İle Mukayese Etmeyiniz. İtalyan/Alman/ Malı Bisikletlerin Trek'in Yanında Esamesi Okunmaz Biliyorsunuz :)"

Ptt Kargo İle Adresinize Bisiklet Kutusu İle Güzelce Paketlenip Yollanır Kargo Ücreti 80-90 TL Civarıdır Alıcı Öder.
    (Alıcı Öğrenci İse Ben Öderim.)

İsterseniz Ankara İçinde Ortak Bir Noktaya Elden Teslim Ederim.

Diğer İllerden Verilen Sipariş İçin Önce Ödeme Alırım.

Dolar kuru şu anda 3 TL Civarında dolanıyor.
    Alabileceğiniz En Ucuz Çift Süspansıyonlu Mtb - Xc "Trek" Bisiklet ""8600-8700 TL"" (Sekiz Bin Altı Yüz / Sekiz Bin Yedi Yüz) TL civarındadır.

Trek Markasının 2 Sene Üst Üste Dünya Mtb Yarışı Şampiyonu Olan “Fuel 90” Modelidir.

Sele’sine Kadar Orjinaldir.

ÇALIŞMAYAN HİÇ BİR AKSAMI VE ÖZELLİĞİ YOKTUR.

(Orjinallerini Bulamadığımdan Eskiyen Pedal Elcik Ve Dış-İç Lastiklerini Değiştirdim.)

Kadro 2009 Model

Trek ZR9000 Kadro Zirkonyum ve Aplha Ultra Light Alüminyum Karışımı
    (Aliminyumdan Hafif - Çelikten Sağlam) 19,5 Inch Yani 49,5 Cm XL Kadro Boyu
    (190Cm Boyundayım Çok Çok Rahat Binebiliyorum)

ROCK SHOX RECON 351 Hidrolik Maşa (2009) 130 MM U Turn
    (Maşa Valfinden Kilitlenebilir/Çalışma Aralığı Asfalt ve Arazide Değişebilir 85-130MM)

ROCK SHOX ARIO 2.2 Hidrolik Arka Şok Süspansiyon
    ( Valfinden Kilitlenebilir. 250 PSI'a Kadar Hava Basarak Sert / Yumuşak Rebound Ayarlayabilirsiniz.)

----------------------------------------------------------------------
    27 Vites Shimano XT Ve Deore Sisteme Sahiptir Her Türlü Koşulda Yeterlidir.
    Hidrolik Disk Fren Seti Shimano Deore Lx M585
    Shimano SM-RT62M 180mm Center Lock Ön Rötor
    Shimano SM-RT62 160mm Center Lock Arka Rötor

Shimano XT Arka Aktarıcı
    Shimano XT M770 9'lu Ruble

Shimano Deore Jant Göbekleri
    Shimano Deore Vites Kolları
    Shimano Deore Orta Göbek
    Shimano Deore Aynakol
    Shimano Deore Ön Aktarıcı
    Sram PC 971 9 Vites Uyumlu Power Lock'lu Zincir (Sıfır)

----------------------------------------------------------------
    Bontrager Alüminyum- Magnezyum 26" Ranger Jant Çemberleri
    Bontrager 2014 T6 Alüminyum 630mm Gidon
    Bontrager Furş Kapağı
    Bontrager Fs 2000 Deri Sele
    Bontrager 2014 Alüminyum 300mm Sele Borusu
    Bontrager Alüminyum Sele Sıkacağı
    Bontrager 6061 Alüminyum Gidon Boğazı

--------------------------------------------------------

Çivili (Alman) XLC Platform Downhill Pedallar (Sıfır)
    Cst 2x1,90 Dış Lastıkler (Sıfır)
    Cst İç Lastikler 26" (Sıfır)
    Ta-Q33 Elcikler (Sıfır)
    Cube Matara Tutacağı (Sıfır)
    Rock Shox Yazılı Zincir Koruyucu (Sıfır)
    XTR Yazılı Kadro Koruyucu (Sıfır)
    Cane Creek Furş Takımı
    Bisiklet Dayama Ayaklığı

----------------------------------------------------------------------------------------------------

İSTENMESİ DURUMUNDA DAHA DETAYLI FOTOĞRAF VE BİLGİ VERİRİM.

Cep Numaram "0532 5 240 240"

2. Halilibrahim

Adı:
    Halil ibrahim
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    190 Cm Adam Böyle Görünüyor Bisikletin Yanında Çok Heybetli Ya :D

3. Halilibrahim

Adı:
    Halil ibrahim
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Herkese Merhaba Yağmurlu Bir Ankara Sabahından.

Arazi için daha iyi tutuş sağlayan yumuşak hamurlu ve kalın bir çift 26x2,25 lastik siparişi vermiştim.

Dün geldiler hemen depoma inip taktım heyecanla çok da güzel oldu ve ayrı bir hava verdiler.
    1-2 Arkadaşım Satıyorsun Ne Gerek Var Masraf Etmeye Gibi Cümleler Kurdular.
    Arkadaşlar Neticede İlanda Yazdığım Gibi İstediğim Fiyata Satılmazsa Evimin 3. Bisikleti Olarak Hafta Sonları Ormanda Kullanmaya - Eymirde Dolanmaya Devam Edeceğim, İlla Satılacak Diye Bir Zorunluluk Yok:)

Güzel açılı ve çözünürlüklü fotoğraflar gelene kadar affınıza sığınarak bunları buraya bırakyım. Cumartesi bir aksilik olmazsa açık havadan Ffotoğraflar paylaşacağım.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.