Full Performans:istanbul=bursa,derekızık Keşif Turu.16.08.2008

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@Ediz Tevfik Özgan

son eklenen 2 resimden bahsedıyorsanız yok değil,doğrumu anlamışım,hoşçakalın

Scudo

hasim_hakli

Aktif Üye
Tepki
305
Tebrikler!
Parkurunuz gerçekten harikaymış. Bende özellikle Cumalıkızık'a bayıldım. Nisan'da askere gidiyorum. Nisandan önce tur organize ederseniz katılırım. Pedallarınıza guvvat. Harikasınız.

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@jordansero

yorum için teşekkürler,cumalıkızık tamamıyle tarih mozaiğiile bezenmişbir mekan,orada oldugunuz an,ınanın sanki gecmişe ışınlanmışınız gibi hissedıyorsunuz kendinizi,bursa ve bursalı dostlar appayrı bir güzel insanlar.cumalıkızık gezimizide oranın kültür ve tarih açısından önemini bildiğimiz içinde dönüş rotasını oraya çevirdik,bidahaki turda görüşürüz inşallhh

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@majesty

ince yorumunuz için önce teşekkürler,allah sağlıklı bir şekilde kazasız belasız vatanborcunu yapmayı nasıp etsin size ve tüm vatanbekçilerine,gezi için burdan haberleşiriz,tur tekrarlanacak,rota vs ayarlamalar yapılır yapılmaz,
hoşçakalın bolpedallı günler

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@Fatih Özgenlik

FULLPERFORMANS İSTANBUL=BURSA MACERA TAKIMI ykında sizlerle dağa turunda buluşmak üzrehoşçakalın

Tepki
7
herşeyin güzel oldugu dogaya ikitane güler yüz eksikmiş okan"la zafer gitmiş tamamlamış.......:)))))))

mangalsız geziler görmege hasret kaldıgımız zamanlarda bana ilaç gibi geldi...

bisikleti bisiklete binmek için degilde bazı aktivitelere ulaşmak içn araç olarak görenlere işteeeeeee... tur buna denir ve örnek alın derimm pedalşörler....ayagınıza saglık....

by_cix

Aktif Üye
Tepki
59
@Fatih Özgenlik

Abi yorumların için teşekkürler zeyniler yolunun parke döşenmiş olmasına aynı tepkiyi hatta fazlasını bende gösterdim ama piize çıkıcak araçlar tırmanamıyor malum:boese157:

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@patriotcengiz

mrb patriot ,yazdıkların karşısında inankı şapka çıkartılır,.yorumn harıka teşekkürler,forumunda ihtiyacı olan birkaç önemli cümleye değinmişolman gururlandırdı bızı.başka söze gerek yok bence,bizim daha önceki gezilerimizide takip etmişinizdirki biz bisikletimzi olabildiğince yüreğimizi rüzgarla buluşturdugumuz yerlerde pedallamaya özen göstiriyoruz,mangala gelelim terasta harika oluyor:))) bir uludağ macerasında sizi görmek bizi onurlandırır,
hoşcakalın,

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@by_cix

zaferim slm,bizde başka yollardan gıderiz,hem bize yol lazım degılkı:))dağ,orman,daracıkta olsa keciyolu,dereyolu,selgeçıtleri,ya yterkı lastıklerımızın gırecegı döneceği bir yerolsun yeter,gerisini bizzz hallederıss:)))))))

trekist

Üye
Tepki
8
doğanın iki güzel insanları
GRİKARTAL,BYCİX
resimlere baktıkça uludağ eteklerindeki o yorucu ve zor patikalardaki zorlu mücadeleniz,dağ yolundaki performansınız taktir edilir bir durum,ve,,tarihi bakımdanda zengin olan cumalıkız taki izlenimleriniz appayrı bir güzellik katmış foruma,helal olsun,hem okadar yorgunlugun üstüne birde rotanızı otarafa cekmişsiniz,vallaaha işte ben buna
SİZ ENİYİSİNİ TEKRARYAPANA KADAR ŞUAN ENİYİSİ BU
diyorum,son olarak istanbuldan ve bursadan böyle güzel bir takımın çıkması gurur verıcı olsa gerek,bizler hepburadakı arkadaşlarla gurup çabasındaıken,sızler şehirlerarası bir performans gurubu kurmuşsunuz,tebrıkler,
hoşçakalın,istanbul.bursa

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@trekist

slm.mrb,cok tesekkurler,söyledıklerınız gururlandırdı bizi gercekten,bizler bugüzelliği sizlerle paylaşmaktan onur duyuyoruz,
keşif turu hem maceralı bırokadarda nefes kesici gecmesi biizi dahada pedallamaya itti,
evet,dönüşü de,tarıhı acıdan önemlı olN CUMALIKIZIK'a ugramamız tamamıyle bızı dahada mest etti,
bursa istanbul olarak bir performans turu kurmamız bizim gercekten tam olarak hangi noktada oldugumuzun kanıtı,
tekrar tesekkurler,hoscakalın

Mhmt_EMR

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Tern
Paylaştığınız için teşekkürler... Çok güzel yaaa:)

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
bisiklet ve insan ve doğa .bunlar bir araya geldiği zaman ortaya böyle güzel anılar ve hoş vakitler kalıyor.
imrenerek baktım fotolara bu kış günü icimizi ısıttı teşekkürler