Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Full Deore LX donanımlı Profosyonel Bianchi Grizzly Habitat

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında S.Cihan Seven tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. S.Cihan Seven

S.Cihan Seven Aktif Üye

Seviye:

Parça satışı düşünmüyorum. Saat gibi işleyen bir bisikleti dağıtmak mantıklı olmayacaktır
    Full donanım Deore LX dir. 550TL
    Aynakol, zincir, vites-fren kolları, ruble, firen sistemi, pabuçlar, jant göbekleri yani tüm donanım orjinal deore LX dir. 7li ruble vardır.

Ağırlığı 12,6 Kg dır. İstenirse sele, sele borusu, lastikler ve daha hafif bir gidon ile 12 kg ın altına rahatlıkla inebilecek bir bisiklettir.

Üzerindeki sele orjinal selesidir. Bisikletin ne kadar az kullanıldığını seleden anlayabilirsiniz.

Bisiklet geçen sene çok kapsamlı bir bakımdan geçmiş olup 300TL civarı masraf yapılmıştır.
    Jantlara akord ayarı, fren-vites sistemi bakımı ve ayarı yapılmış. Zincir değişimi( Orjinal LX zincirle değişti), arka lastik maxxis ile değişmiştir.
    Sıfır gibi bir bisiklettir hiçbir yerinden en ufak ses gelmemektedir. Buna garanti ederim.

Arka lastik maxxis insicor (2*2,10) ön inpac (2*2,00). Lastiklerin diş durumu sıfır gibidir.

Gidonu ve gidon bogazı ITM dir. Profesyonel yarış gidonudur. İtalyan malıdır.
    Jantları IBIS marka ve İtalyan malıdır.

Kadro boyu 17,5" ben 175cm boyundayım bana ideal oluyor. 170-180cm ye kadar idaal olacağını düşünüyorum.

Fotoğraflarda kirli gözükebilir uzun süre depoda yattıktan sonra temizlenmeden çekildiği içindir.

Şuan aktif kullanıyorum sorunsuzdur.

Bianchi Grizzly Habitat modeli Bianchinin profesyonel serisidir. Zaten üzerinde profesyonellerin kullandığı Deore LX sistem mevcuttur.
    Normal Grizzly ile habitat olan farklıdır Habitat özel seridir ve çok az sayıda üretilmiştir.

Tek kusuru maşanın amortisörü çalışmıyor şuan sabit maşalı olarak kullanıyorum. Belki bakımla giderilebilir ama pek kurcalamadım şehir içinde kulladığım için bakıma veya değiştirmeye ihtiyacım olmadı.

Satış sebebim evde 2 adet bisikletim var diğeri yarış bisikleti koyacak yer sorunu onuda satıp ikisinden alacağım para ile daha üst seviye yarış bisikleti toparlamayı düşünüyorum.

Ciddi alıcılar cepten ulaşırsa detaylı olarak bisikleti anlatırım.
    555 402 8384
    selimseven07@gmail.com

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.