Fuji Touring Yenileme

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Yeni degil miydi o ya baskan ? :D

• Beğen
Tepkiler: ykaya

nonsteril

Forum Demirbaşı
Tepki
786
Bisiklet
Tern
Bu bisiklet geziniyo dan fırat abiye satılmamış mıydı?

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben bu arkadaşın tarzını seviyorum. Sıcak ve doğal.

ento_ag

Üye
Tepki
96
Bisiklet
Fuji
ultegra'nın hangi modellleri ayrıntılı yazarsmısınız? Bir çok model cıkıyor hepsinin adı ultegra.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Kazasız belasız inşAllah en yakın zamanda test videosu bekliyoruz :) takip ediyoruz her zaman

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@İki Teker Bir Adam
Tur bisikletini hafifletme fikri cok çilginca baskanim ehehe

ahmetaldag

Daimi Üye
Tepki
251
Bisiklet
Motobecane
Güzel çalışma olmuş.Aslında kış bisikleti olarak da düşünülebilir.Yağmur lastik seti ve çamurluklar yapılabilir.Benim de ilerleyen zanlarda çelik kadrolu bir kış antrenman bisikleti yapma niyetim var.
Eski Vites kollarının ters diş olmasının bence sebebi;Daha fazla güç uygulayarak vites değişimi yapıldığından o kolların gevşemesini önlemektir.Yani kolu aşağıdan yukarı kaldırırken daha fazla güç uygulanıyor olmalı ki ters diş sayesinde her seferinde sıkıştırma gerçekleşir veya gevşemesi önlenir.Tahminimce vitesler yukarıdan aşağı daha yumuşak geçiyor olmalı.
Tekrar tebrikler....
Takibe devam:harika:

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
1.971
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yaklaşık 4 yıllık olan bisikletimin en azından çekiş sistemini yükseltme amaçlı servise gittim ama bakımını yaptırıp döndüm. Zaten bisikletçiler de pek stok yapamıyorlar anladığım kadarıyla.

ento_ag

Üye
Tepki
96
Bisiklet
Fuji
@İki Teker Bir Adam tşk ederim. Merakla bekliyorum ikinci videoyu. Sayende Fuji Touring seçtim bende. Hiçte pişman değilim. Benim salsa veya surly lhtsi olan pişman arkadaşlarım oldu ama Fujiden şikayetçi görmedim. Basit bir bisiklet bisiklet mekaniği ve bakımını kendim yapabiliyorum. Kadro geometrisi salsa fargoya benziyor, surly kadar uzun değil ki, bu da benim için önemli. benim fuji 2016 model ufak tefek değişiklikler yaptım. Resminide paylaşayım.

IMG_2673.JPG

Dosyalar

Aloha

Only steel is real
Tepki
437
İsim
Ergün
Bisiklet
Fuji
@myilmaz

Güzel olmus. Ayak hangi model, bunu monte etmek icin yedek milleri cikarmak gerekiyor mu?

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

ento_ag

Üye
Tepki
96
Bisiklet
Fuji
@Aloha ayak konusunda cok uğraştım. Markası Hebie. Linki aşağıda. Sen Almanya'daydın sanırım. Çok rahat bulursun. Takımı kolay herhangi bir şey cıkarmana lüzüm yok. Ek fren ve vites kablosu için bir şey varya kadroda ne olduğunu bilmiyorum ama resmi aşağıda onun üstüne de cok rahat oluyor yani sökme takma yok. DSC_0349.jpg
(link)