Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fuji Touring için ek masraf gerekir mi?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında osurgan tarafından paylaşıldı.

1. osurgan

osurgan Yeni Üye

Seviye:
    Selam, dün bi konu açmıştım çok güzel bilgiler aldım. Bugün kararım baya değişti, sürekli değişmeye devam ediyor seçim konusunda.:(

Fuji Touring modelini çok sevdim. Amacım yaz aylarında kamplı en fazla 1 haftalık turlar yapmak. Sanırım doğru seçim.

Soruma geçeyim, ben bu bisikleti aldığımda herhangi bi parça almalı mıyım TUR YAPMAK için? Yani trek fx serisi için arka bagaj, dropbar vs alınmalıydı sanırım.

Fuji touring için de böyle eklemek ZORUNDA olduğum masraflı şeyler var mı? Ona göre bütçe ayarlamak zorundayım. Sanırım dropbar ve arka bagaj yanında gelmiş fuji de.
    ek olarak; keyfi değişimlerden bahsetmiyorum. Bagaj gibi kesin olması gereken parçalardan bahsediyorum.

(not: çaylağım, yanlış bildiğim noktalar olabilir, düzeltirseniz sevinirim.:))

Şimdiden teşekkür ederim.

2. tahirkaya

tahirkaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Heybe ve ihtiyaca binaen kamp malzemeleri lazım olacak. ( Bütan Propan ocak ve ferrino tencere seti öneririm. Çadır için decathlona bakılabilir. )

Kask gözlük eldiven fener suluk olmazsa olmaz zaten.

3. osurgan

osurgan Yeni Üye

Seviye:
    @tahirkaya

Teşekkür ederim. Aslında onlar zaten kafadan listemde.

Ben sadece bagaj, tercihen drop bar gibi bisikletle doğrudan ilgili parçaları kastetmiştim.

Çok teşekkür ederim ilginize.:)