Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

fuji sportif 1.5 hakkında görüşleriniz lütfen

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında mehmet ali ateş tarafından paylaşıldı.

1. mehmet ali ateş

mehmet ali ateş Yeni Üye

Seviye:
    daha önce yol bisikleti kullanmadım.Sizce fuji 1.5 başlangıç için nasıl ? 1.78boy 81cm. bacak uzunluğu için 56 mı yoksa 54 mü uygun olacaktır (kadro boyu). spor ve şehir içi kullanım için uygunmudur?

2. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Gördüğüm kadarıyla cyclocross modellerden biri. Kullanım amacınızla pek ilgili değil. Spor ve şehiriçi kullanım için normal bir yol bisikleti tavsiye ederim. Uzun yola da çıkıyorsanız, endurance serisi bir yol bisikleti öneririm. O ölçüler için 53-54 uygun olur kanaatimce.

3. mehmet ali ateş

mehmet ali ateş Yeni Üye

Seviye:
    teşekkür ederim ahmet bey 54 kadro bisikletlere de bakıcam o zaman . kendi sitesinden baktığım kadarıyla endurance serisinden bir bisiklet.

4. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Ben 700x23 veya 25 lastikli, v frenli modelleri öneririm. Cyclocross olarak koyulmamış fakat onlardan farkı 700x32 yerine 700x28 kullanması olarak görünüyor. Benim bahsettiğim endurance modeller Trek Madone, Cannondale Synapse, Specialized Roubaix gibi yol/yarış tipi endurance modeller. Bu cyclocross olmuş bir anlamda. Sportif 1 serisi değil de 2 serisi daha uygun olur. Tam olarak tarif ettiğim modeller.