Fuji markası

Scudo

Heraklia

Daimi Üye
Tepki
275
İsim
Sertan Atalay
Bisiklet
Mosso
Site güzel olmuş. Satıcı olarak sadece melsa bisiklet gözüküyor. İnşallah bayiler çoğalır. Fiyatlar bana aşırı yüksek geldi. claris setli sportif 2.3 3066 TL. türkiyede satılan en pahalı marka heralde. Bagaj deliği olması ve transpotting35 'in tavsiyeleri üzerine sportif 2.1 veya 2.3 kafama cok yatmıştı. Ama bu fiyatlar çok fazla.

Mosso nun claris setli modeli sportif 2.3 ün yarı fiyatına. Üstelik 1 kg daha hafif. Bu fiyatı hakedicek kalite farkı varmıdır aralarında?

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.462
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Heraklia Kadro aşırı kaliteli ağırlığından belli oluyor Gerçekten fiyatlarda uçmuşlar resmen.

Heraklia

Daimi Üye
Tepki
275
İsim
Sertan Atalay
Bisiklet
Mosso
2017 modeller hep bu fiyattan olacaksa 2016 kampanyalı fiyatlardan bir bisiklet kapmak lazım. Ben en iyisi yeni bisiklet almadan eskisini satmayayım. Sonunda açıkta kalmak var.:)

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.462
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben ikinci el bisikletimi ucuza değil bedavaya almışım dedirten site :)

@Heraklia Siz de ne var hemen müşteri bulalım.

• Beğen
Tepkiler: Heraklia

Heraklia

Daimi Üye
Tepki
275
İsim
Sertan Atalay
Bisiklet
Mosso
@trainspotting35 Mosso legarde 1521 var.Geçen sene başında almıştım. Eski tabirle boynuzlu bisiklet hevesi sardı bu sene. Belki tur da yaparım diye bagaj deliği olan sağlam boynuzlu bisiklet arayışındayım. Cyllecroos düşünüyordum ama hem pahalılar hemde tur senede bir defa olur. Geri kalan kısımda tamamen asfaltta kullanıyorum. Senin biisikletini övdüğün mesajların sayesinde:) fuji sportifler çok yatmıştı aklıma ama bu fiyatlara almam çok zor.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.462
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Heraklia Kadro boyu uyarsa sportif 1.5 c var ikinci el sahibinden de hesaplı.

Heraklia

Daimi Üye
Tepki
275
İsim
Sertan Atalay
Bisiklet
Mosso
Tekirdağdaki ilanı diyorsun sanırım. Fiyat çok iiyi. 2016 1.5 ler disk fren bunda yok. Sahte ilan değldir sanırım. Boyum 1.73 bacak 77-78 civarı. 56 kadro uyarmı acaba. Ben edirnedeyim. Tekirdağa gitme imkanımda var ama 56 büyük olur gibi.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.462
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Heraklia Evet büyük olur size 52 kadro lazım.

• Beğen

Transonic

Üye
Tepki
190
İsim
yucel
Bisiklet
Fuji
@Heraklia (link) 2017 serisi Fuji bisikletler Melsada Satışta,Bu Sene Fiyatlar da cok uygun.

@Taner James (link) 2017 serisi Fuji bisikletler Melsada Satışta,Bu Sene Fiyatlar da cok uygun.

• Beğen

inziva

Aktif Üye
Tepki
175
İsim
ökkeş
Bisiklet
Trek
İsmi şekli şemali hep güzel. Fiyatları biraz daha uygun olsa başka bir bisiklet tercih etmem. Japonlardan diğer milletlere nazaran daha az nefret ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Transonic

Zfr

Daimi Üye
Tepki
422
Bisiklet
Dahon
İthalat karnesi çok kötü bir firma Melsa, gümrük ve ticari hatalarını son kullanıcıya yansıtmaktan hiç çekinmez. İnşallah bu yeni yüz aynı zamanda içerinin de yenilendiğini yansıtıyordur, diğer türlü sadece resimlerine bakar durursunuz. Fuji amerikan firmasıdır japon değil, mutlaka amerika fiyatına da bir bakın derim, amerikadan alacağınızdan değil de atıyorum gavurun 300 dolara aldığı şey bana 2 bine satılmaya çalışılıyorsa almazdım beğensem de, kontrol etmek lazım.

• Beğen
Tepkiler: T.T

inziva

Aktif Üye
Tepki
175
İsim
ökkeş
Bisiklet
Trek
@Zfr
hımm sonradan amerikalılar satın almış galiba...

Zfr

Daimi Üye
Tepki
422
Bisiklet
Dahon
@inziva yok ya japonyada dağ ismi olduğu için kullanıyorlar işte, sonunda film ekliyorlar bildiğimiz marka oluyor bunlar da bike eklemişler, yani aç bi şirket fuji tekstil diye öyle bi durum yani, genelde amerikan polislerine falan bisiklet yapıp satıyorlar, o modeller esas çok acayip askeri standartlara göre ürettikleri için, ihracatı yok galiba onların. Ama fuji işte amerikanın bianchisi gibi bişe marka pozisyonu açısından, her şeyde olduğu gibi elalemin gayet makul ve ortalama aldığı şeyler bize gelince hedefler ve hayallere dönüşüyor naparsın.

• Beğen
Tepkiler: T.T

Aytoldi

Üye
Tepki
11
İsim
Burak
Bisiklet
Bianchi
(link) bir şey soracağım. Buna gerek var mı gerçekten? Sebebi neydi ki?

• Beğen
Tepkiler: kobalamin

Transonic

Üye
Tepki
190
İsim
yucel
Bisiklet
Fuji
@Zfr bu eklemeyi 1899 yılında yapmışlar Fuji bisiklet Hala Üretime Devam Eden En Eski Bisiklet Markası.Google Yatırım Hisselerinin %25 ini Satın Aldı..Japon-Amerikan Ortak Şirketi..Türkiye Distrbtru Oldukca Sağlam ve İlkeli Çalışıyor.

mtbrhnkc

Daimi Üye
Tepki
355
İsim
Burhan Küçükoğlu
Bisiklet
Merida
@Transonic
Siz Melsa temsilcisi misiniz?

• Beğen
Tepkiler: Feyyaz Baydar