Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fuji Absolute 1.3 marka bisikletim çalındı! (İzmir - Karşıyaka)

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında Süha tarafından paylaşıldı.

1. Süha

Süha Misafir

Arkadaşlar 21 Nisan 2014 tarihinde, Karşıyaka Vatan Bilgisayar'ın yakınındaki Empire Fitness Studio isimli spor salonunun karşısındaki demirliklere saat 21:00 ile 22:40 arasında kilitli Fuji Absolute 1.3 marka hibrit bisikletim çalınmıştır. İzmir'de Fuji kullanan birini bulmak oldukça zor o yüzden gözünüze çarparsa benimle iletişime geçerseniz sevinirim, ayrıca internet ilanlarına da bakacağım fakat gözümden kaçan ilanlar olabilir, orada da görürseniz lütfen benimle iletişime geçiniz. Aksesuar olarak ön ve arka far mevcuttur. Bisikletimle ilgili konu:
    Yeni bisikletim Fuji Absolute 1.3

2. Soner U.

Soner U. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    büyük geçmiş olsun arkadaşım gözüme çarparsa mutlaka ulaşırım iletişim için telefon numaranıda konuya eklersen daha rahat olurayrıca polisleri sıkıştırmanızı öneririm bulunduğunuz bölgenin ne kadar hırsız uğursuzu varsa tanır bilirler

Engin Öz bunu beğendi.
  3. Hüseyin Külcüoğlu

Hüseyin Külcüoğlu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Çok geçmiş olsun. Bit pazarı ve sahibinden gibi siteleri takip etmenizde fayda var. Umarım bulursunuz.

Ben çok zorunda olmadıkça bisikletimin yanından hayatta ayrılmam. Ayrıldığım mesafe maksimum 5-10 metredir. O yüzden böyle pahalı bisikletlerinizin yanından ayrılmayın. 1-2 dklığına bile olsa.

4. Burak ÖZDEMİR

Burak ÖZDEMİR Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    geçmiş olsun bisikletin yanından gerçekten ayrılmamak lazım

5. Süha

Süha Misafir

Telefonumu ekledim, teşekkür ederim.

6. Tahir Keskin

Tahir Keskin Onursal Üye

Adı:
    Tahir Keskin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Geçmiş olsun, umarîm tez zamanda geri kavuşursunuz bisikletinize.

7. Süha

Süha Misafir

Bisikletimle ilgili çalıntı ihbarımı bu siteden gören biri bu öğlen bana ulaştı, İzmir Basmane civarında 17 - 18 yaşlarında bir çocuk Denizli'ye gitmek üzere olan bir adama 200 - 300 TL karşılığında bisikleti satmış, hemen atlayıp gittim bulamadım. Polise haber verdim kamera kayıtlarına bakılacak. Denizli'den arkadaşlar konuyla ilgilenirse sevinirim. Beni arayan kişi biraz tedirdindi ankesörlü telefondan aradı ve plakayı almadığını söyledi. Ah elimde plaka olsaydı...

8. Erdal YILMAZ

Erdal YILMAZ Onursal Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    İnşallah kısa sürede bulursunuz, geçmiş olsun. :/

9. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Geçmiş olsun. En yakın zamanda bulursunuz inşallah. İzmir de sürekli bu tarz olaylar yaşanıyor. İzmir li arkadaşlarımızın daha dikkatli olması gerek. Lütfen elimizden geldiğince göremeyeceğimiz bir yere kilitli bırakmayalım bisikletlerimizi. Arkadaşlar lütfen çalınan bisikletlerin bulunması adına el birliği yapılsın biraz. Hiç kimsenin başına gelmemesi tek temennimiz ama hepimizin başına gelebilecek bir olay. Güzelim İzmir e hiç yakışmıyor bu haberler.

ufuk şimşek ve Engin Öz bunu beğendi.
  10. Süha

Süha Misafir

Denizli'deysen ilgilenirsen sevinirim, bu bisiklet bugün Denizli'ye gidiyor.

11. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Denizli liyim ama Trabzon da yaşıyorum. Denizli ye giden biri aldıysa muhtemelen kendi kullanmayı düşünen biridir. Çünkü Denizli de çalıntı bir bisikleti satabileceği bit pazarı gibi bir yer yok diye biliyorum. Yine de Denizli deki arkadaşlarıma olay hakkında haber vereceğim sizin için. Çok şanssızmışsınız gerçekten. Eğer aracın plakası falan olsa belki bulma ihtimaliniz daha yüksek olurdu.

ufuk şimşek bunu beğendi.
  12. Süha

Süha Misafir

Tuhafıma giden nokta da o, çalan kişilerin diyoloğunu duyuyor beni arayan kişi ama plakaya bakmıyor, beni de ankesörlü telefondan arıyor. Teşekkür ederim.

13. Alper Gencan

Alper Gencan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ah güzel kardeşim çok geçmiş olsun, fakat bisiklet kilitleri sizi sadece kısa süreli bir şey alıp çıkacak süre kadar korur. Bisikleti kitleyip giderseniz çalınma ihtimali çok yüksek. Bu kilitler çok dandiktir ufacık bir kargaburun pense yada türeviyle '' çok rahat bir şekilde '' çalınabilir. Denizlide ki arkadaşlarımız umarım göz kulak olurlar bakarlar. Bu vesileyle tüm arkadaşlarıma bisikleti bir yere kilitleyip gitmemeleri konusunda tekrar tekrar uyarıyorum. Tekrardan çok geçmiş olsun.

14. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Eğer Denizli ye gelecek se bisiklet bulması için avantaj olan durumlarda var. Denizli fuji bisiklet bayisi var ama bu modelden sattığını hiç zannetmiyorum. Zaten sipariş üzerine bisiklet getirip satan bir yer. Ve pek bilindik bir dükkan değil. Şehir bisikleti getirdiğini sattığını hiç görmedim duymadım. Bu bisiklet Denizli de tek olur büyük ihtimalle. Bu da bulunmasını kolaylaştırır galiba.

15. Cuneyt Erkman

Cuneyt Erkman Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  16. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Sıkıntılı bir durum. Sizin de düşündüğünüz gibi tezatlık var işin içinde.

Cüneyt Bey in link ini verdiği dükkanlar bu bisiklet in işi düşebileceği muhtemel dükkanlar. İletişime geçmenizin faydası olabilir. Denizli bisikletliler topluluğu ile bir bağım olmadığı için net bir şey söyleyemeyeceğim ama mesaj atarsanız ilgilenebilirler.

17. Süha

Süha Misafir

Umarım yanıltıcı bir telefon değildir, aramayı Denizli'ye kaydırmam için yapılmış da olabilir.

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.

18. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Bu ihtimali hiç düşünmemiştim. Olabilir.

19. D.Mustafa

D.Mustafa Bisikletkolik

Seviye:
    Bu gün bit pazarındaydım bir adet ng 650 yi 150 ty le sattılar . trek için de 1000 tl fiyat istediler. Kardeşim ama bundan başka düzgün bisiklet yoktu, diğerleri hep 100-300 arası bitik bisikletler.Yani bu bilgi ne işe yarar bilemiyorum. Çok çok geçmiş olsun

20. Süha

Süha Misafir

Basmanedeki bit pazarında satılmış Zira bugün ben de bit pazarındaydım oradaki tanıdıklar böyle bir bisiklet gelmedi dedi... Siz Basmane bit pazarından mı bahsediyorsunuz?