Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fuar Var.. Bisiklet - Motosiklet 01-04 Mart 2012

Konu, 'Bisiklet Festivalleri ve Fuarları' kısmında Tolga Ayla tarafından paylaşıldı.

1. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Geçen seneki fuarla ilgilide ilk haberi ben vermiştim.. Gelecek senede ondan sonraki senede ben haber verip bunu gelenekleştirmeyi düşünüyorum ömrüm olursa..:D

2012 yılı Motosiklet ve Bisiklet Sezonu
    01 Mart'ta Eurasia Moto Bike Expo fuarı ile birlikte açılacak.

Türkiye'nin Motosiklet ve Bisiklet Fuarı Eurasia Moto Bike Expo, özel gösterileri, eğitim seminerleri, özel çekilişleri ile yine çok renkli geçecek.
    MOTOR DELİSİ KULÜBÜ Türkiye' nin her bölgesinden gelen üyeleriyle Eurasia Moto Bike Expo Fuarında 11. Salonda ki standında buluşacak.

Fuar adı:Eurasia Moto Bike Expo 2012
    Konusu:Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı
    Tarihi:01 - 04 Mart 2012
    Fuar alanı:İstanbul Fuar Merkezi / SALON 9 - 10 - 11

Motosiklet ve bisiklet tutkunları, 01 - 04 Mart 2012 tarihleri arasında, Türkiye'nin en kapsamlı fuarı Eurasia Moto Bike Expo'da buluşacak.
    Yeni modellerin lansmanı bu fuarda yapılacak.

http://www.motoplus.org/

2. mehmet kendir

mehmet kendir Forum Bağımlısı

Seviye:
    yeni bisiklet alacak olanlar marta kadar bekleyin diyosun yani:))

Hasan TÜRKER ve Tolga Ayla bunu beğendi.
  3. Nuri Alper Ulupınar

Nuri Alper Ulupınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Geçen Sene fuara katılan arkadaşlardan bilgi bekliyoruz.
    Fuarda ciddi indirimler oluyor mu?

Tolga Ayla bunu beğendi.
  4. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Hayır bisiklet konusunda indirim yapan bir tek Metin Bisiklet oluyor.. Diğerleri indirim yapmıyor.. Metin bisiklette daha çok aksesuarlarda indirim yapıyor.. Ben epey bir şey almıştım.. Kaliteli ürünlerdi..

Bu sene bu fuar Eurasia Moto Bike Expo ile birlikte yapılacak.. Yani iki fuar aynı anda olacak. Motor tutkunları için kaçırılmaz bir fırsat olabilir ama bu fuarın maalesef bisiklet sektörüne çok katkısı olmuyor..

3 yıl önce Deltanın katıldığı bir fuar vardı.. Delta çekiliştir yarışmadır epey hareketlendirmişti ortalığı.. Hoştu gerçekten..

Geçen sene Aslı bisiklet çıkartma yaptı.. Mondial bisiklette fiyatları yüksek tutmosına rağmen iyi bir başlangıç yapmıi salcono ise inalmaz güzel ürünler sergilemişti.. Ama fiyatlar uçuk oğlu uçuktu..

Biz geçen sene 3 arkadaş gitmiştik.. Sözüm ona bisiklet fuarını gezelim derken bizim arkadaş tutturdu ben honca 125 cc lik bi şi alcak diye..

Plakası vergisi ıvırı zıvırı tüm işlemler onlardan bir hafta sonra gel al diye kredi kartına taksitle aldı arkadaş motoru şakayla karışık. Ki kendisininde bisikleti vardı.. Bu anlamda fuarlar iyi oluyor evet..

Ama eşantiyondur yeni modelleri test etmedir (test konusunda Decathlon mağazaları bile daha iyi ) indirimdir falan çok büyük beklentilerin olmaması gerekiyor.. Ama geçen sene Aslı bisikletin getirdiği Meridaları dokunup ele alıp olduğu yerde epey bir kurcalamıştım.. İstisnaydı belki o an..

Şevkiniz kırmak istemem ama İstanbul içindeyseniz gidilmeli ama dışındaysanız zahmete girmemeli.. Birde bisiklet camiasındaki bisiklet mağaza ya da internet site sahipleri bu fuarların biletlerini ücretsiz olarak dağıtabiliyor zaman zaman.. Ben geçen sene Aslı bisikletten alış veriş yaparken fuar biletini onlar vermişti.. Sonrada arkadaşım bir tane benim için almış derken fazla biletimiz bile olmuştu..

Eğer fuara gidecekseniz erken bir saatte gidip çok kalabalığa kalmadan hafta içi gitmeniz, yanınızda su vey yiyecek bir şeyler almanızı tavsiye ederim.. Zira orada yiyecekler çok pahallı ve çok kalitesiz.. Bunları bir sırt çantasında götürürseniz yaptığınız alış verişide içine koyabilirsiniz..

Geçen sene, çamurluk takımı, ayakkabı korumalığı, gözlük olmak üzere alış verişi 20 liraya yaptığımı anımsıyorum..

Cevabın içeriği biraz dağınık oldu ama sanırım bir fikir verebildim kanımca.

Sevgiler..;)

5. ömer korkmaz

ömer korkmaz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bilgiler için teşekürler. Gitmeyi düşünüyordum nerdeyse vazgeçmiş durumdayım:D

6. Hasan TÜRKER

Hasan TÜRKER Onursal Üye

Seviye:
    Bılgı ıcın tesekkurler.
    Gırıs ucretlerı ne kadar bılgınız varmı?