Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fren sistemi hakkında yardıma ihtiyacım var

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Salihcan522 tarafından paylaşıldı.

1. Salihcan522

Salihcan522 Yeni Üye

Adı:
    Salihcan SAĞLAM
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar benim bisiklet Bianchi rcx 222 bayağı eski bir bisiklet ama herşeyi shimano hiçbirşeyini değiştirmedim fren pabuclarını bile değiştirmemiştim ama arka pabuç eridi bende yeni fren pabucu alayım dedim bisikletçi bana bi pabuç markası söyledi Markanın ismi alhongaymış shimanoya üretim yapan fabrika dedi ama pabuca güvenemedim bu arada fiyatı 7.50 lira yardım ederseniz sevinirim. Merhaba arkadaşlar benim bisiklet Bianchi rcx 222 bayağı eski bir bisiklet ama herşeyi shimano hiçbirşeyini değiştirmedim fren pabuclarını bile değiştirmemiştim ama arka pabuç eridi bende yeni fren pabucu alayım dedim bisikletçi bana bi pabuç markası söyledi Markanın ismi alhongaymış shimanoya üretim yapan fabrika dedi ama pabuca güvenemedim bu arada fiyatı 7.50 lira yardım ederseniz sevinirim.

2. Sinan_48

Sinan_48 Yeni Üye

Adı:
    Sinan
    Bisiklet:
    Carraro
    Dostum bende alhonga pabuç almıştım fiyatıda aynı normal zeminde frenlemesi çok iyi yağmur yağdıyı zaman önü sıkıp takla attığımı hatırlıyorum :) hiç düşünmeden al bence :harika:

3. tolga akyol

tolga akyol "En iyi bisiklet, sahip olduğun bisiklettir."

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Küçükken o bisiklete sahiptim. Herkes hayrandi mavi tekerleklerine :) Varsa fotosu koyabilir misiniz. Görmek istedim biran :)

4. Salihcan522

Salihcan522 Yeni Üye

Adı:
    Salihcan SAĞLAM
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Al kardeşim istediğin resim olsun :)

Ekli Dosyalar: