freestyle sevenler buraya

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
ilk önce konuyu umarım doğru yere açmışımdır....
ben freestyle sever birisi olarak bisiklet forumunda freestyle bisiklet kullanıcılarının ve severlerin olduğunu umarak bu konuyu açıyorum....
hangi markalar vardır
hangisi nasıldır
videoları nerden indirilir
teknikleri nelerdir
nerde buluşabilinir

gibi aklıma gelmeyen birsürü şey?bende yaza doğru 2. el bi freestyle bisiklet almayı istiyorum hayırlısıyla....

msnlerimizi paylaşalım muhabet edelim buluşalım güzel şeyler paylaşalım...

Scudo

speedy

Üye
Tepki
26
Yaw kardeş, fristayl işi de zor bee ! Ondan tırsıyo millet !

• Beğen
Tepkiler: pilot

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Bu aralar hesaplı bir freestyle isteniyorsa Salcano Evil B var. İnternette bulursunuz. Diğer markalar için bir fikrim yok..

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
cok zevkli bişeyy ya bakalım 2.el bi salcano alıcam büyük ihtimal...yapabilirim umarım....flat olanı acaip hoşuma gidiyo küçük bi alanda hareket yapıosun...

xerox

Üye
Tepki
0
iyi hos diyosunda ben daha bulamad1m piyasada elinde uygun bir freestyle bisiklet olan firma ikinci elde millet 250 liral1k bisiklete 400 lira cekiyo piyasa fahis durumda yanii zorr bu is tukiyede millet amerikada 30 40 dolara ikinci el sat1yo o bisikletlerin türkiyede 0 ini 300 400 euro ya sat1yolar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ikinci el ilanlar konusuna bak,orda bi kaç tane bmx ilanı vardı.
freestyle'ı bende severim ama bmx'e ilgim yoktur.mtb ile freestyle

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
sadece freestyle yapmayacaksan bmx alma alcak kadrolu bi mtb al hem freestyle yaparsın hemde XC

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Türkiyede aslında öle çok BMX binen var ama artık insanlar bu isi mtb ile yapmaya işi Strret bike a dökmeye başladılar traile yaklaştılar...Bu bisikletlerle en azından TR deki şartlarla çok fazla flat hareketi yapılamasa bir çok aksyon yapılabilior yani...

Bu arada şunuda sölemeliyim ki Bmx işi çok özen zaman ve çalışma isteyen bişey öle aldıktan sonra 1 hafta içinde bi sürü şey yaparım diye ümitlenip başarısız olunca küsmemek gerekli bunuda göze almanız lazım...

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
@H.Çağrı

Cagrıya katılıyorum bende.Gunumuzde bmx ın yerını biraz trail-street aldı.Hem maliyet hem surus acısından hafifliginden dolayı ayrıca alternatif birde buna turkiyede bmx için hiçbir parkur olmaması eklenınce ıyıce gerı planda kaldı bmx...

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Ben freestyle kullanım tarzına bayılıyorum ve sürekli kendimi geliştirmeye çalışıyorum Yalnız bu iş için bence bu işe gönül vermiş bir arkadaş grubu olmalı.Çünkü antremanı tek başına şehir içinde rahat yapamıyorsun.Bir arkadaş grubun olursa daha rahat oluyor bu işler.Ben bunları yazıyorum diye bu işten(freeride) çok anladığımı sanmayın ama dediğim gibi çok hoşuma giden ve zevkle uğraştığım bir olay.Bu arada Eskişeihrliyim ve eskişehirde zevkle freeride yapan,yapmak isteyenlerle takılmaya hazırım.

endy

Daimi Üye
Tepki
97
bende mtb kulanıyorm ama frst arkdslar var msn nenı verısen tnasablrz gel beraber surelm dersenmtb bıle her harketı yapıyorm bmx lere ayak uyudurum :) tasırsak memnun olurm:boese157:

endy

Daimi Üye
Tepki
97
yesılkoy bakırkoy cıvradym mtb kulanıyorm strret de veyatraile de bana ayak uydrcam dıyosanz ozel msj atın:)

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Endy ztn hep o kısımlarda berkin abilerin gurubu var onlara katıl ama bmx lazım

baytar

Üye
Tepki
2
hocam bıyır ıı olcak aslında .. bende bı bısıklet edınmek ıstıomrum da yardımlar lütfen ..