FreerideTR 31/05/2009 Seka Ride Foto - Video

Emirhan Kocamaz

Forum Bağımlısı
Tepki
397
gebze trenine binip izmitte inmen lazım ordan kime sorsan gosterir zaten...

Scudo

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@emir&bmx

Adamım Gebze treni pek olmadı sanki :)
Adapazarı treni desek?... :eek:

Adapazarı ekspresine bindiğinizde İzmit durağında inip "seka park" ı kör birine bile sorsanız gösterir :D
Buarada bilgi: Bostancıdan 1saat 20dk sürüyor.
Haydarpaşadan da 1saat 50dk ;) Tren ücreti 4,75tl + bagaj ücreti (normalde 5tl fakat kondüktörle pazarlık yapılabliyor)

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

deniz07

Aktif Üye
Tepki
71
çok güzel olmuş.keşke freeridetr gibi bir grup bmx bölümünde de olsa.bmxde fotoğraf yükleyen çok az kişi var maalesef.:(

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Katılmamak elde değil:),biz freeridetr diyoruz,sizde hkk bmx team diyosunuz,e yapın bişeyler siz de:)

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Helal olsun!! Hareketler çok güzel özellikle Nofoot ve whipler. 180 lik Table top u görünce bir yaşıma daha girdim:) Sekapark'a sık sık ugramanız temennisiyle .. "Bu yaz beklenen aksiyon FR ekibinden geldi gerçekten ama Erkal ı da aranızda görmek isterdik:) Tez iyileş Erkal!"

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bmx bölümü için elimizden geleni yapıyoruz onlarca video koyduk.Ama sizden hiç video veya fotoğraf göremedik.Yaz geldi sizde video çekin,ne yapabiliyorsanız koyun...

Forumu kirletmek için mesaj atçağınıza veya forumu msn gibi kullanıcağınıza,(lafım size değil)fotoğraf ve video koyun...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Evet öyle oldu,forum sadece yorum yazmak için değil video paylaşmak,bilgi paylaşmak için...

@burnout_54

Evet deniz07'nin mesajına ithafen oldu.

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@Erkin B. KAYA

Erkincim senin koyduğun videoya zaten yorumumu eksik etmemiştim. Fakat keşke herkes yaptıklarını paylaşsa, bilgi paylaştıkça gelişir ve insanlar başkalarının neler yaptıklarını görünce onları yapmaya yada daha fazlasını yapmaya çalışır.

Açıkçası bu konuda en çok beğendiğim cevap zeki alperden geldi... Geçen seferlere ek olarak can can, grind, 180 table, whip ler vardı fakat beklenen yorumu almadı. demekki bizimde daha iyisini yapmamız gerekiyor ve bub için çalışacağız. Ama bu duruma hiçbirimiz vah vah yorum gelmedi demiyoruz. Zaten iyi şeyler çıktıkça ortaya yorum eksik olmuyor;) Herkese teşekürler. daha iyilerinde görüşmek dileğiyle

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ben yorum olayına fena taktım zaten. :) Ama yazılmıyor nedense, çokta önemli değil zaten artık. Yazanlar her videomuza yorum yazmış.

Sanırım olursa bu akşam veya sabah bir video daha koyucam foruma,fotoğraf istiyorlar bmx bölümüne , böyle konu açılmıyor diye bakalım video koyucaz.

Aslında bmx bölümündede fotoğraflar ve videolar oldukça var ama o kadar çok gereksiz ve kitlenmiş konu varki insanlar 20 sayfa kadar araştırma yapmak zorunda kalıyor.

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
Aranızda yoktum ama kalbim sizinleydi :) Birgün öncesinde sakatlansaydımda gelemeyecektim artık bir sonrakine gelmeye çalışacağım.Tabi araya bakarsınız bir uludağ girer :D Birazdan geçen haftaki orman sürüşüzmüzle ilgili bir konu açacağım.

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@Erkin B. KAYA

Kilitlenmiş konuları iyi hatırlattın ben bi onlara el atıyım ;)

Bmx ciler konusunda ise ses var görüntü yok sözü cuk oturuyor sanki... (Sözüm video-foto koyanlardan dışarı.)

deniz07

Aktif Üye
Tepki
71
ben forumu kilitlemek için mesaj yazmıyorum sadece çok beğendiğimi ve bmx bölümünde daha az video yüklendiğini söyledim.bende kendimi video çekecek kadar geliştirdiğimde zaten video koyacağım.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@deniz07

30 numaralı mesajımda ne yazmışım.Parantez içinde ''lafım size değil'' yazıyor.

Konuyu daha fazla saptırmayalım,video ve fotoğraf konusu yerini tartışma ortamına bırakıcak böyle giderse.

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@deniz07

Çok fazla geliştirip koymanıza gerek yok... Önemli olan şuanda koymanız (ne yapabiliyorsanız;))

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Tartışmayalım şimdi Doruk gelip kitliycek konuyu yoksa:D

Bu arada bikaç mesaj önce Doruk'un yorumlar hakkındaki bir yorumuna yorum yapmak istiyorum:),en güzel yorumlardan biri alper'den geldi demişti,katılıyorum,10 tane güzel fotolar yorumundansa,1 tane güzel table,güzel can can gibi içeriğe yönelik yorumlar insanı daha mutlu edebiliyor.:)

• Beğen
Tepkiler: adonay