Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Freeridecılar neredesiniz?

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Özgür Tunalı tarafından paylaşıldı.

1. Özgür Tunalı

Özgür Tunalı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar artık İstanbul a taşındım ve bahçelievlerde oturuyorum.Üç aydır hasret kaldığım bisikletimide getirdim sonunda.Tarz olarak Freeride takılıyorum. Buralara yabancıyım biraz beraber pedallayacağım mtb ci arkadaşlar arıyorum.Hafta sonları bir gün iznim var.Benim için mesafe önemli değil yeterki şu şehrin betonundan asfaltından kurtulup doğaya çıkalım ekşın birşeyler yapalım.:in: Özellikle Polonezköy taraflarını oradaki Bmx parkurunu ve Belgrad ormanını merak ediyorum. Benim gibi düşünen arkadaşları bekliyorum.

2. ErkaL

ErkaL Bisikletkolik

Seviye:
    daha çarşamba polonezköy bmx parkurundaydık vallahi ama biz anadolu yakasındaıs bulusştugumuz zamanda genelde yıldız yapıyorus...arada validebağı..kimi zaman nadir de olsa Aydos :)

Özgür Tunalı bunu beğendi.
  3. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    bende buradayım miss gibi bisikletimi topladım ama bileğimdeki sakatlıktan dolayı 2-3 hafta istediğim tarzda bisiklete binemicem :( belgrada gitmeyi bende istiyorum ama 13 kadroyla pedallamak çok zor ulaşım işini ayarlayabilirsek ben de gelmek isterim :)

Özgür Tunalı bunu beğendi.
  4. Özgür Tunalı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Olsun anadolu yakasında olsanızda ben gelirim Erkal bişekilde buluşalım tanışalım.Zaten şunun şurasında kac kişiyizki.Ya şu polonezköy parkurunun videosunu izledim rüyalarıma giriyo tekbaşımada olsada gidicem kafaya koydum ama yol yordam nasıl gidilir bilmiyorum burada.Hem tekbaşınada eğlenceli olmaz bunun yıllardır eksikliğini çekiyorum...Sizide takip ediyorum uzun süredir forumlardan tanışmak istiyorum sizlerle.Birgün buluşup gidelim sizin tayfayla.Hatda yarın çalışmıyorum izinliyim.Uyarsa size yapalım bi 4x polonezkoyde:rolleyes:

Merhaba Sinan kardeş geçmiş olsun.Dikkat et kendine zorlama bileğini.Takılırız seninlede hele bi iyileş.Ulaşım olayını ben pedallayarak çüzücem sanırım çünkü arabam yok burada.:(

5. ErkaL

ErkaL Bisikletkolik

Seviye:
    Polonezköy binilerek gidilemeyecek bir uzunlukta malesef :( ancak bir araçla gidilebiliyor onun için Kaçkar Serkan abiyle konusup organize olmamız gerek...parkur gusel ancak bmx olsa daha iyi olabilir cunku rampalar bmx e göre tasarlanmıs gibi geldi mtbyle cok fazla yukarıya attıgını soliyemem...
    Polonezkoy olmasada bigun bulusup yıldız korusuna gidebiliriz hem ykında besıktasın merkezine...

6. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    Hosgeldin oncelikle.. :)

Polonezkoy'e binerek de gitmisligim var. Inanilmaz zorluyor...

2.4-2.5 lastiklerle onca yokusu cikip inince insanin atlayip ziplayacak hali kalmiyor malesef.. Bunun bir de donusu var.. Imkansiz desem yersiz olmaz.. Gitsen bile pek halin kalmaz tepinmeye.. Polonezkoy icin arac sart yani.. Tabi enerji kaybi olmadigi icin aracla gidince inanilmaz egleniyor insan..

Ama Erkal'in da soyledigi gibi bir gun bulusup Besiktas Yildiz Korusu'na gidebiliriz. Sehir icinde guzel bir nimet :) Egleniriz :)

Gorusmek uzere :)

7. obsolate

obsolate Kıdemli Üye

Seviye:
    hoşgeldin, araban var mı? :D artık ilk tanıştığım fr'ciye bunu soracağım :D
    bende sadece pazar günleri boşum, bu aralar beşiktaş yıldız korusu yapma eğilimindeyiz.. kısa zamanda tekrarlarız sanıyorum.

polonezköy meselesindede eğer araç bulamıyorsak cumartesi gidilip konaklanıp, pazar gerekli parkur ve rampaların hesabı sorulup aynı gün akşamı yavaş yavaş (rampalarda bisikletler elimizde) dönülür.

No asfalt, Yes toprak

8. Özgür Tunalı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Hosbulduk arkadaşlar. Yıldız korusu yakın olmasından dolayı güzel bir fikir gibi görünüyor.Ama Polonezköyede gidelim mutlaka.Olmadı ben tekbaşımada olsa gidicem rüyama giriyor parkur.Absolate senin ismin neydi buarada hangi semtte oturuyorsun?Arkadaşlar organize olalım bu hafta sonu cümbürcemaat en azından bir yıldız korusu yapalım nedersiniz?