Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

fox dhx 3.0 shock un yağ değişimi...

Konu, 'Süspansiyon' kısmında DWHL tarafından paylaşıldı.

1. DWHL

DWHL Üye

Seviye:
    arkadaşlar benim kadromun üzerinde gelen fox dhx 3.0 ın yağını değiştirmeye karar verdik sitelerden araştırdık, forumlarda castrol ün 10w ölçülü maşa yağını kullanıp bi sıkıntı yaşamadıklarını yazmışlar . bunun üzerine bizde denedik fakat 10w ölçüsü biraz ince geldi ve izmir içinde oturmama rağmen 10w den daha kalın bi maşa yağı bulamadım bize tahmini 15w-20w ölçülerinde bi maşa yağı lazım.
    izmir içi veya başka yerlerdende olur maşa yağları hakkında ve nerede bulabileceğim kunusunda bilgisi olan arkadaşların yardımı bekliyorum...

2. Doruk Atay

Doruk Atay Bisikletkolik

Seviye:
    Benim fikrim distribütöre göndermen, hem yağı yenilenir hemde contaları değiştirmiş olursun. İllede patladıktan sonra değiştirmeye lüzum yok contaları.

3. Özgür Tunalı

Özgür Tunalı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Ayhan ne oldu yağ bulabildiniz mi?Bakımı kim yaptı bu arada?O ringler falan değişti mi?

4. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Bu tür hassaz işler de,Sizim yerinize bu malzemenin ana bayilerine götürmek yapmanızdan daha iyi ve malzemenin ömrü için menfaatınıza olur.

5. Özgür Tunalı

Özgür Tunalı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Türkiye distribütörü Aslı bisiklet. Fox maşalara bakım yapılıyor orada ama arka shocklara da yapabiliyorlar mı yada ellerinde bakım için yedek parça varmı bilemiycem.

sadana bunu beğendi.