Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Fox,Corratec,Sram,Shimano,Novatec ve bircok parca....

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında halil karaoglan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. halil karaoglan

halil karaoglan Kıdemli Üye

Seviye:
    B]Herkeze Merhaba Bisikletimi daha iyi bir bisiklet alacagım icin satıyorum.Parcalarda hic bir sorun yoktur.Parca satısı olacaktır.İstenirse Bisikleti toplu olarakta sata bilirim.Gidon ve Gidon bogazı yoktur.
    Toplanmıs halidir.
    Dagılmıs halidir.
    Carratec Super ßow Fun
    Kadro acıları gercekten cok güzeldir.2009 Modeldir.Selle kelepcesi ve Selle borusu yanında verilecektir. Furc takımı rıtchey carbon dur. Furc takımı istek üzerine verilecektir.Kadroda cizikler mevcuttur.İki yerinde kücük ice dogru cökme vardır.ama önemli bisey degildir.Bi yerinde resimde gördügünüz gibi üst boyasına zımpara yaptım sebebi ise catlak olmasından süpelendim.ama catlak degilmis.Catlak gibi gözüken bi sıyrıkmıs sadece.Hem Dısk Hem v fren uyumludur kadro ama pivotları yoktur.
    Zımpara yaptıgım ufak yer
    Fox F100 Maşa
    Maşa cok temiz ve calısmasından hic bir problem yoktur.Herseyi cok güzel calısmaktadır.Bazı yerlerinde cizikelr mevcuttur ama azdır.onlarda kapatılmıstır.Oje ile.Saft borusu 18 cm dır.
    Novatec Alexrims
    Jant seti sıfırdan farksızdır.Bakımları dün yapılmıstır.Alexrims cemberler vardır.Tellerinin markasını bilmiyorum ama kaliteli paslanmaz teller Dt di sanırım.
    Göbekler bilyalıdır ve yeni den degistirlmistir.Tertemiz sıfırdan farksızdır jantlar
    [/IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9418/10062011214.jpg[/IMG]
    SRAM x.0 Arka vites Vites kolu
    Sram gercekten bu grupta süper. Gecisleri cok iyi ve hızlı. Yaklasık 500km kulanılmsıtır.Her ikiside süper durumdadır.Sıfırdan Farksızdır.2010 modeldir.
    Xtr m975
    Frenler hafif ve performans bakımından güzel frenlerdir.Frenlerin yanında bir adet balata verilecektir.Ve arka ıs girisli Ön post girsilidir.Kaliperlerde cizik cok azdır.Fren kollarındada cok azdır.japwire beyaz kablolar taktım süper duruyor kablolar 2 hafta önce Aldım.İcindeki balatalar Titanyumdur.[​IMG]
    Xt m970 Ve m520
    Aynakol hollowtech 2 dir. Ve hicbir disinde kırılma yoktur.Cok Temiz ve cok salamdır.Göbek kadroda kaldı onu sökecem verirken evde sökme Aleti yok :D
    yanında 3 adet spacer de verilecektir.Pedallara gelince aynakol kadar onlarda güzeldir.Hic bosluk yoktur.Kalleriyle beraber verilecektir.
    Xtr Ruble
    Xtr ruble bu yıl aldım.Kmc gold zincirle kulandım.Ruble kacırma ws hic bir sorunu yoktur.suan biraz fazla yaglı oldugu icin resimlerde biraz eski gibi durmustur.ama temizlenip gönderilecektir.Cok hafitir.11_32 dir.titanyumdur.
    Kmc gold Zincir
    Zincir hollowtech 2 dir.Zİncir titanyumdur.9 uyumludur.YANINDA POWERLİNK gönderlecektir.
    Selle success
    Carbon Ve titanyumdur.Tam olarak gramını bilemiyorum ama 170 210 arası olması lazım.bazı yerlede kuması beyazlamıs.Fazla belli degildir.Cok rahat bir selledir.
    Xtr ön vites
    Altan cekmelidir.Cok hafitir. Ve hic bir sorunuyoktur .Temizdir.
    Acera
    Aktarıcıda cizikler az vardır. 8 uyumludur.
    Avid g2 Rotor
    rotorlar temizdir. 1 hafta kulanıldı.g2 160 mm rotorlardır yamulma w.s kesinlikle yoktur.Tertemizdir.vidaları dahildir.
    Race King 2.20 Lastıkler

Fiyatlar.
    (Fiyat) Sıfırı
    Kadro:Coraratec Super Bow Fun-------->550TL 1050TL
    Furc: Rıtchey Carbon----------------->120TL 184 TL Kadro ile alınırsa 90TL
    Maşa: Fox F100------------------------>750TL 1600TL
    Jantlar:Alexrims Novatec---------------->280TL 390TL
    Vites Kolları:Sram x.0 9x3--------------->250TL 388TL
    Arka Aktarıcı:Sram x.0 9---------------->240TL 380TL
    Fren:Xtr M975-------------------------->550TL 880TL arka ıs ıs adaptör öne 160 ve 185 lik adaptör.Ön icin birini sececeksiniz.
    Aynakol:XT M970----------------------->275TL 489TL
    Pedallar:M52--------------------------->40TL 65TL
    Ruble:XTR M970------------------------->160TL 354.5TL
    Zincir KMC GOLD 9X--------------------->60TL 141TL
    Selle:SELLE SUCCESS ------------------>70TL (Bilmiyorum bilen sölerse sevinirim).
    Ön Vites:XTR --------------------------->80TL 160TL
    Arka vites Acera------------------------->20TL 43
    Adaptörler------------------------------->20tL 38tL Tanesi....
    Avid G2 Rotor---------------------------->50TL 146TL cifti vidalar dahil.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.