Fox Corratec novatec Uygun Fiyatlar.

halil karaoglan

Daimi Üye
Tepki
35
Herkeze merhaba.
Elimde bulunan parcaları satısa cıkartıyorum.Tüm parcalara memnuniyet garantisi veriyorum.Alınan ürün 3 gün icerisinde kargo ücreti karsılandıgı taktirde iyade kabul ediyorum.Ürünlerin hepsi icin gecerlidir.Fiyatlarda pazarlık payı vardır.Kargo ücreti Karsı tarafa ayittir.İstenilen kargo ile yollarım.

KADRO
Fiyat:500TL
Marka:Corratec Superbow Fun
Durum:Kadroma her türlü garantiyi veriyorum.Hic bir sekilde catlak veya esneme yoktur.2 Adet ufak ice dogru göcme bulunmaktadır.Birisi hic belli olmuyacak sekilde kücüktür eliniz ile anca anlıya bilirsiniz ikincisi birincisinden biraz daha fazladır.Ayrıltılı resimler Facebook, Msn üzerinden gönderile bilir.Kadroda cizikler mevcuttur.Cok ciziklere takıntısı olmayanlar icin tertemiz kadrodur.Kadro boyu 44(17) dir.

(link)
(link)
(link)
(link)
Maşa
Fiyat:700TL
Marka:Fox 32 F100 RL
Durum:Masa temizdir.Görünüm olarak bisiklet üzerinde durdugu zaman bir cizik görülmemektedir.Elle incelendigi zaman ciziklerin üzerine cekilen oje izleri belli oluyor.Kesinlikle fazla sayıda yoktur.Bakım gerektirmeyen bir masadır.1528Gram olması lazım normalde 1612gram olarak biiyorum.Bakımı degistigi icin yag farkından dolayı sanırım 1612 grama yükseldi.Tüm parcaları sorunsuz sekilde calısmaktadır.Eskime yoktur parcalarında.Bosluk kesinlikle yoktur.Kilitlemesi sorunsuz calısmaktadır kilitlendigi zaman 1 mm bile oynamamaktadır.
(link)
(link)
(link)
(link)
Jant Seti
Fiyat:230TL
Marka:Novatec mavi göbek,Alexrims cember
Durum:Jant setinde herhangibi bir darbe yoktur.QR leri resimde yoktur ama yanında olarak verilecektir orjinal QR lerdir.Ufak cizikler mevcuttur.Göbekler uzun sürüdir yatııgı icin bügün kontrol ettim yag eksigi var gibi ama size bakımını full olarak yaptırarak gönderecem.Bilyalıdır 32 delik.Ses sevmeyenler icin fazla yüksek bir sesi yoktur.Jant Seridi verilecektir.
(link)
(link)
(link)

Selle
Fiyat:60TL
Marka:SELLE SUCCESS Carbon
Durum:Herhangibi kırık veya eyilme yoktur salamlık olarak salamdır.Dıs görünüs olarak fazla bir sorunu yoktur. Cok rahat bir selledir.
(link)
(link)
Ön vites
Fiyat:70TL
Marka :Shimano Xtr m960
Durum: Calısmasında hic bir sorun yoktur.Altan cekme mekanizmaya sahiptir.Yayları salam durumdadır.
(link)

Rotor
Fiyat:70TL
Marka:Avid G2 160 Vidalar dahil
Durum:Ürünler cok az kullanılmıstır.Hic bir sekilde yamuk yoktur.Yag deymemistir.El ile bile dokanılmamıstır.
(link)

Tüm Ürünlerin Ayrıltılı Resimleri İcin

Facebook:halil_941_@hotmail.com Ekliye bilirsiniz
Msn: halil_941_@hotmail.com
Cep:05394693063

Scudo

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
rotorları almak istiyorum.....ayıtmanızı istiyorum...

Bisikletgazetesi

Daimi Üye
Tepki
121
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
benmi göremedim kadronun ağırlığu nedir acaba :)

halil karaoglan

Daimi Üye
Tepki
35
@ugur T

Merhaba Ugur tam net bir bilgim olmadıgı icin yazamadım. Ama 1842 diye hatırlıyorum.Müsayit oldugum zaman tam tartıp söylerim. Tesekkurler hatırlatman icin.

halil karaoglan

Daimi Üye
Tepki
35
@Miraç AKSEL

Merhaba suanda eve yeni geldim müsayit oldugunuz zaman arıya bilirsiniz.Aksam 17.30 22.00 arası bakamıya bilirim.Diger saatler arıya bilirsiniz.

mustafa özkan

Daimi Üye
Tepki
39
Bisiklet
Carraro
selenin birkaç tane daha fotoğrafını koyabilir misiniz?