Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

FOX 32 F100R maşa

Konu, 'Süspansiyon' kısmında Sina Yüceer tarafından paylaşıldı.

1. Sina Yüceer

Sina Yüceer Yeni Üye

Seviye:
    Herkese selamlar.
    Fox serisinde o kadar çok model var ki birbirinden ayırt edemez oldum. Mesela FOX 32 F100R ile, F100 RLC, F100X arasında ayırt edici ne farklar var? Elimde satmak istediğim FOX 32 F100R maşam var ve düzgün bir fiyat dahi bulamadım internette. 0' ı ne kadar bilen var mı bu maşanın?

2. Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Ömer Faruk MUMCUOĞLU Onursal Üye

Adı:
    Ömer Faruk Mumcuoğlu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    F100R ın F100RLC den farkı; lockout, low-speed compresion ve lockout blowoff yok( maşa kilidi, maşanın alttan yukarı tepki ve maşa kilitliyken maşanın tepki/esneme ayarı ) bildiğim bunlar.Fox un sitesinde pdf olarak tüm modelleri hakkında bilgi bulabilirsiniz.

2009 F100R 3,24lbs/ 1,47kgs air spring pressure, rebound

3. Sina Yüceer

Sina Yüceer Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkürler Ömer Bey.
    Evet kilitlemesi yokmuş gerçekten. Sadece rebound yazan bir ayar yeri var. Birçok kişi için kilit sistemi önemlidir ama oldukça hafif bir maşa. Sizce bu maşayı satabilir miyim ve hiç kullanılmadığını da göz önünde bulundurursak, nasıl bir fiyata alıcı bulabilir? Bu doğrultuda da ilanımı güncellemek istiyorum.

4. Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Ömer Faruk MUMCUOĞLU Onursal Üye

Adı:
    Ömer Faruk Mumcuoğlu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:

maşayı tabiki satabilirsiniz, her malın bir alıcısı vardır. Fox iyi bir marka sizde maşanıza iyi bakmışsınız. Fiyat için birşey diyemem 500 ile 1000tl arasında modeline tipine göre ikinci elde fiyatlar var

5. Sina Yüceer

Sina Yüceer Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim Ömer Bey ;)

6. Onur Koyutürk

Onur Koyutürk Yeni Üye

acaba bu süspansiyondaki kilitleme sisteminin ne gibi faydaları vardır sürüşte ne kolaylıklar sağlar bize ?

7. Sina Yüceer

Sina Yüceer Yeni Üye

Seviye:
    Kilitleme sistemi, tırmanışlarda (sanırım ayakta kullanım tarzıyla) süspansiyonun yaylanarak gücünüzden çalmasına engel olur. Verdiğiniz kuvvetin tamamı pedala aktarılır. Lakin benim kullanım tarzında pek de önemli değil.
    Bu arada satışa çıkardığım FOX 32 maşa için lütfen özel mesaj atmayın. Mail adresimden ulaşın ki size cevap verebileyim. 50 mesaj hakkımı doldurmadım.