Forumun bağımlısı olanlar, bir şey yapmasa bile forumu sürekli açık tutanlar :)

Samet POLAT

Daimi Üye
Tepki
160
Bisiklet
Eddy Merckx
@Muhiddin K.

cocuk yok. bekliyoruz geliyor inşallah. o zaman ne yapcaz bakalım :)

Scudo

Nefer Seti

Aktif Üye
Tepki
265
İsim
Ömer Çakmak
Bisiklet
Focus
Benim bilgisayarda hafta içi hep açık duruyor. Çok bir paylaşımda bulunamasam da olan biteni okuyup bilgi dağarcığımı artırmaya çalışıyorum .

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Üç yıldır iki forumu sıkı takip ederim. Biri bisikletforum.com diğeri de psikoloji.gen.tr

Bisikleti ne kadar çok seviyorsam, kişinin iç gelişimi, ilişkileri, sosyal hayatı, vb. konuları da o kadar çok severim (bu nedenle evde 100'ün üzerinde kitap arşivi oluştu). Belki de işim bunu gerektirdiğinden...

Çok dikkatimi çeken bir şey var: Bisikletforum yönetim açısından ve forumun teknik kalitesi açısından diğerinden 10 gömlek daha üstün. Ama nedense hoşgörü konusunda diğer forumdan geride. Yani düşünün psikolojik sorunları olanların uğrak yeri olan bir forumdan sözediyorum. Ama gel gör ki, oradaki insanlar yazışmalardaki kelimelere bu kadar takılmıyorlar, veya takılsalar bile konu çok kısa sürede bitiyor.

• Beğen
Tepkiler: Uğur S.

AykutÇ.

Daimi Üye
Tepki
395
İsim
Aykut Ç.
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@chn krmz

Ahahah :D İstersen orjinalini yollayayım. Croplanmamış, rengiyle oynanmamış halini. Hatta raw dosyasını :D

fatihözüdoğru

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
Fatih Özüdoğru
Bisiklet
Bianchi
Diğer üye olduğum forumlara günlük bakmam yetiyor, Ama burada sürekli yeni konular paylaşıldığından okumayı da sevdiğimden daha çok vakit geçiriyorum.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@AykutÇ.

hatta kendisini yollayayım diyeceksin sandım bian :D

• Beğen
Tepkiler: muhiddin

Sinan Ş

Forum Bağımlısı
Tepki
451
Bisiklet
b'Twin
08.00 iş başı 08,01 de forum açık,şöyle hızlıca bi göz atarım,ilgimi çekenleri yeni sekmede açar,outlook'a geçerim,arka planda şirket maillerin yagmasını beklerim,
o arada ekmek arası+yeşil çayımı içene kadar forumda konularda gezinirim, uzun konu varsa sekmede bekletir,gün içinde küçük kaçamaklarla okurum.
işim yoksa f5'lemeye devam :)

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
Akşama kadar forumda dolaşmaktan sağ işaret parmağımda eklem ağrıları oluşmaya başladı. Bende mause u sola geçirdim bisikletforum a devam. :)

• Beğen
Tepkiler: muhiddin

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@Samet POLAT

ınsaallah abım.:)allah sımdıden yardımcın olsun abı:)

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
ve şunu belırtmek ıstıyorum forum sayesınde cok degerlı abılerımle kardeslerımle tanıstım ve cok degerlı dostluklarım oldu:)serkan abım göremedıgım bı sen bıde ebubekır kaldı.kasımda çalışmazsam yanına gelme gıbı bı dusuncem var:):)

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Bu forum gercekten bagimlilik yapiyormu bilmiyorum ama ben günün 24 saati bilgisayari kapatmadan online kaliyorum, 2-3 saat göz atmasam ellerim titremeye basliyor. Birgün beni bu forumdan atmis olsalar, yöneticilere herhalde para teklifi ederim, tekrar geri döne bilmek icin. :D

NOT: Bu forumum bana en yarayan tarafi türkcemin gelismesi oldu, buda bana mutluluk veriyor.:in: Bu konuda serkana da cok tesekkür ederim, cok yardimi dokundu bana.

Allah hepimizin yardimcisi olsun.

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@Murat Cömez

murat abi serkan abı adamın dıbıdır hammaddesidir:)o kadar söylim yani:)bende çok severım kendısını.:)yarım saat-kırkbes dakıka konusmuslugumuz var:):)bi defasında heryone olan konusmalarımı serkan abıyle bıtırmıstım.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Muhiddin K.

sana bu tarifeyi öneriyorum muhiddin :D

(link)

300 dakikayıda serkan abiye hediye edersin :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Murat Cömez

Senin Türkçen iyileşirken bizimkisi bozuluyor sayende :D ich bin haynın maynın...

Şaka şaka...

İş seyahatleri için bir çok kez Almanya ya gittiğim için sizi biraz kıskanıyorum. Köln mesela, tam benlik bir şehir. Benim lokantada bir yemeği tabağı sıyırmadan bıraktığım görülmemiştir ama Almanya da döner porsiyonlarını bitiremiyordum, o derece.

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@chn krmz

abim zaten 1500+500 var bende :) 500 ün 400 ünü serkan abıme harcadım:)ama karsılıgında cok degerlı dostluk kazandım:)

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Muhiddin K.

Serkanin bana yardimi türkcemi düzeltme de oluyor ama forumdan degil telefondan.

@Raşit S

Rasit, eger tekrar almanyaya gelecek olursan, beklerim. Basim üstün de yerin var buyur gel tanisiriz sohbet ederiz, gerekirse beraber pedallariz.

Not: Senli benli cevap verdigin icin sadece rasit deme samimiyetini buldum. Eger rahatsiz oluyorsan rasit bey diyebilirim. Ben sahsen beylikten öte samimiyetligi yani senli benli olmayi tercih ediyorum. :)

nazmi bilmez

Forum Demirbaşı
Tepki
157
Forum sayesinde faceyi falan kapattım böyle daha rahat oldu sabahtan geceye kadar bazen forumdayım olan biteni okuyorum bağımlılık yapıyor :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Murat Cömez

Teklif için teşekkür ederim Murat, benim için Almanya deyince ilk sen akla geliyorsun zaten. Belki yine Düsseldorf a fuara geliriz veya Münih e Köln e firma ziyaretlerine. Giresun tam neresinde , Bayern eyaletinde mi? :)

Bu "bey" olayıyla ilgili olarak şunu söyleyebilirim, Rus komünizmi adeta bu kelimeyi yasaklamış, herkesi eşitlemiş. Ruscada bey yerine geçen "gaspadin" kelimesi olmakla birlikte asla kullanılmıyor. Kazakça da da bey kelimesi yok. Benim işçilerim de, 15 yaşındaki çocuklar da ve hatta oğlum da bana Raşit diyor. Oğlum çok nadir baba der. Anneanne ve dedesine de adıyla seslenir, burada sistem bu. Hiç yadırgamıyorum. Ama ben Türkiyede büyüdüğüm için benden çok küçükler abi demeden direk adımla seslenince bazen irkiliyorum, itiraf edeyim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Muhiddin askeriyede bisikletli birlik olsa 1 sene değil 2 sene yapardın heralde :)

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@ONUR YÜCEL 46

yapardım heralde abi:)egitimler felan bısıkletle oluyomus:)gunluk 150 km:)