Forumun bağımlısı olanlar, bir şey yapmasa bile forumu sürekli açık tutanlar :)

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
benım forum bagımlıgılım ilk okul hocam soner sarıhanla başladı:)bana forum bagımlılık yapar dedıgınde ben ınanmamıstım.fakat şuan sabah saat 09:15 te bi giriyorum foruma akşam 18:00 a kadar.eve gectıgımde ise bazen giriyorum.yöneticilerim bizi afyonluyo musunuz napıyosunuz:)

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
bizim sektörde de işler baya azaldı. sabah tan akşama internetteyim. durmadan f5 yapıyorum yeni konu varmı kim ne yazmış diye :D
bide forumdonanıma giriyom oradan da teknolojik hayatı takip ediyorum.

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@chn krmz

bende aynı durumdayım abı:) 12 hazıran 2014 ten bu yana sabah 9 akşam 6 forumdayım:):)

Tepki
6
Bisiklet
Merida
Aynı durum bende de var. Hafta içi hep açık duruyor. Çok bir paylaşımda bulunamasam da olan biteni okuyup takip ediyorum.
Gayet keyif aldığımı da belirtmek isterim.
Emeği geçen herkese teşekkürler.

AykutÇ.

Daimi Üye
Tepki
395
İsim
Aykut Ç.
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yönetim uyarısını yapmış en baştan. Sayfaların en üstünde de yazdığı üzere, 'Alışkanlık yapar' :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Muhiddin K.

Vatandaşın ilkokul öğretmenine bak hele, senin bisikletçi olmaman anormal olurdu :D

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
forumu zaten sureklı acık tutuyoruz faydalanıyoruz bunun dısında admınlerımız gazeteler dıye bı başlık acıp objektıf olan gazetelerin lınklerını atsalar bızde oradan gazetelerı takıp etsek:)

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@AykutÇ.

negatif resim görünce onun orjinalini görmek gibi bi alışkanlığım var kusura bakma :D

(link)

Fanonn

Aktif Üye
Tepki
141
Bisiklet
KTM
İnternete girdiğim her zaman bir sayfada da forumu açıp ara ara bakıyorum. Bazen de hem güncel konuları takip etmek hem de eski konuları taramak için saatlerimi forumda geçiriyorum. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum.
Bu arada, forum gerek içeriğinin zenginliği, gerek paylaşımcıların ve paylaşımların kalite düzeyiyle göz dolduruyor.
Ayrıca, bağımlılık yarattığı da bir gerçek.
Arkasında büyük bir emek yattığı belli oluyor. Katkıda bulunanların eline sağlık.
Herkese sevgiler, saygılar.

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Bende de bağımlılık yaptı. Kurtulamıyorum sabah akşam açık hem bilgisayar hem telefondan ama iyi böyle ya : )))

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@halil ibrahim duran

halıl abı ılk okul yıllarında soner hocam sınıfımıza kask getırıp denerdı kırılıp kırılmadıgını.:)bu kaskı bısıklet surerken kesınlıkle takıcaksınız derdı:)soner hocam bıtanedır.o zamanlar bısıkletle dunya turuna acılmamıştı yamaç parasutu felan yapıyodu:)

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Admin

sen patron adamsın. işinin başında bulunman gerekiyor zaten :D

• Beğen
Tepkiler: Berke ve muhiddin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Evet bağımlılık yapıyor. Benim sık kullanınanlar listesi 4 siteden oluşuyor zaten, diğer üçü gazete.
Sizden 4 saat ilerde olduğum için size göre sabahın dördü beşi gibi giriyorum, kimse yok tabi. Doğal olarak size göre sekiz dokuz gibi kaçmak zorundayım akşam, cevap veremezsem anlayın.
Foruma Mayıs gibi başladım, o tarihlerde daha iyi gibiydi, ne oldu bilmiyorum şu andaki kalitesini pek beğenmiyorum. (Siz geldiğiniz için olabilir mi raşit bey!) Mevsim itibariyle tur ların bitmiş olması büyük etken tabi. Ama genel olarak diyebilirim ki hiç bir foruma bu kadar süre devam etmedim, hep bi denyo çıkıp bozuşmuşuzdur ya da siyaset ve din girmiştir araya. Forum adminlerini bu konulardaki hassasiyetleri için ayrıca tebrik ediyorum.

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
ben geldim raşit abi:)

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Muhiddin K.

kara murat benim
(link)

• Beğen
Tepkiler: muhiddin

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@Admin

Sende de alışkanlık yaptıysa ve de bisikleti sevdirdiyse diğer arkadaşların durumu daha vahim :)

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
Hiç birşeye yorum yapmazsam bile sabah 8 akşam 5 açık :)

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@ulas

17-19 aralıga kadar forumdayım ama 19 aralıktan sonra sahalardan 1 yıl uzak kalıcam.hemde bısıkletımde olmıcak:(

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@Samet POLAT

sameeett yıne mı forumdasın.az şu forumdan cıkta cocuklarla ılgılen.sabah akşam forum bu ne yahu:)(temsılı) samet abım yanlış anlama kızma:)