Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Forumdan özür dilerim

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Kudret Kurtcebe tarafından paylaşıldı.

1. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Zafer Ünlü Yasaklandı. Arkadaşlar yönetici bora arkadaşıma teşekkür ederim ve ulaş dostuma teşekkür ederim beni yalnış anlamalara sevkeden bu zafer ünlü ise yasaklı oldu. Bisiklet forum yaşayacaktır. Teşekkürler bisiklet forum beni yalnış anlamalara sevkeden zafer ünlü gerçekten beni yalnış yola soktu ve ben adresi yalnış yerde aradım evet yaşlılık belirtileri oyuna geldim ve çukura düştüm ama sağ duyu kazandı ve ben yalnışımı anladım bora yönetici dostumla meğersem kaçkarda tanışmışız benim en büyük cahilliğim ise bora dostumun burda yönetici olduğunu bilmemek bilgi eksikliği bu yüzden kendimi affetmeyeceğim bora arkadaşımdan derhal özür diliyorum böyle bi cahilliğe nasıl düştüm evet arkadaşlar görüyorsunuz bu zafer ünlünün arkasındaki gerçek ismin sahibi beni oyuna getirdi bence çok kurnaz biri diyebilirm ki beni alt etti. evet her şeyden önce dileğim şudur arkadaşlar kötü niyetli insanların bu bisiklet ortamını bitirmemeleri... bisiklet forum camiasından özür dilerim hata yaptım ama beni bu zafer ünlü hatalı yola soktu herkesden özür dilerim...

2. özençekçen

özençekçen Kıdemli Üye

Seviye:
    yapılan hata ise büyük olan hatasından feyz alıp şapkasını önüne koyandır kudret abi.

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  3. Cyclist999

Cyclist999 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Herşeyin tatlıya bağlanmasına ve adaletin yerini bulmasına çok sevindim. Sizin için de hayırlı olsun, Kudret abi. :)

4. Alkan Koç

Alkan Koç Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    kutret abi sizinle malesef tanışamamış olsamda forumdan daha gidmeden geri dönmenize cok sevindim

5. i.akbay

i.akbay Kıdemli Üye

Seviye:
    Hoşgeldin abi yeniden

6. Harun Salcı

Harun Salcı Bisikletkolik

Seviye:
    İsmin gibisin abi.

7. ben hiç bişiy anlamadım ne oldu şimdi ?

8. Göktuğ ÖZEL

Göktuğ ÖZEL Aktif Üye

Seviye:
    Ben Sizi hiç tanımıyorum. Zaten forumda da yeniyim.. Ancak sizin yazılarınızı takip eden biriyim :) Veda mesajınızı okuduğumda çok üzüldüm.. Moralim altüst oldu.. O kişiyi ben bulsam haddini bildirirdim. Forumdaki zamanınıza ve size teşekkür edenlerin sayısına hürmet etmek gerekir.. Keske sizlerle tanışma şansım olabilseydi :) Bİr kez ortamınıza dahil olmayı çok isterdim :) Kudret Kurtcebe abimin mesajlarını çok seviyorum. :rolleyes: :)

9. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    burada zafer ünlü sahte nikin yarattığı gerilim söz konusudur, ve benim suçluyu yalnış yerde aramamdır ... ve neticede özür dilememdir zafer ünlünün özür dilemesi gerekir ve hatta kendi esas ismini burda vermesi gerekir ...o kendi vicdanında kendini sorgulayacak,,bu foruma ters gidenlerin sayısı azdır ama bir tane bile yeter bazen ve ortalığı birbirine katar ...sahte nik alarak gerçek kimliğini saklayarak nokta atışları yapıp insanları burda taciz etmeleri hoş bi olay değildir ,2 senedir burda olaylar olmuş bu tip sahte nikler yüzünden ortalık anlamsız bi şekilde gerilmiştir ....zafer ünlü sahte niklerin son bulmasını temenni eder sağlıklı bi ortamda mesajlarımıza burda devam ederiz....

M.A.Y. bunu beğendi.
  10. kudret abicim siz bisiklette bir fenomen olmuşsunuz yazılarınızı ve fotolarınızı takip etmeye çalışıyorum amma velakin size yakışan bu son olayda böyle bir çıkış yapmamanızdı ve o kişi herkimse yok saymanızdı ,e tabiiki o kişi benimlemi uğraşacak sizin gibi bir fenomenle uğraşacak siz kale almayacaktınız !kimileri yapacağım der kimileri yaptım der siz yapanlardansınız o yüzden kimseye kendinizi anlatmaya çalışmayın herkes kimin ne m.. olduğunu az çok anlıyor zaten saygılar ...!
    not :sizin gibi fenomenler olmasa zati bi dakka durmam şu forumda...

Kudret Kurtcebe ve Göktuğ ÖZEL bunu beğendi.
  11. Ayhan Cihangir

Ayhan Cihangir Kıdemli Üye

Seviye:
    Hey Yarabbim ya insanın başına neler geliyo. Abi geçmiş olsun. Saygılar

12. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    recep bey ,,,teşekkür ederim evet kimseye kendimi anlatmamaya özen göstereceğim sadece sahada olmak yetecek bana..tekrar teşekkür ederim ,,,

13. Bülent Keskin

Bülent Keskin Misafir

Kudrettin Bey;
    Merhabalar Efendim :)
    Bu Forumda sana birisi birşey yazsa hemen gaza geliyorsun canım abicim :)
    Sadece Doğum günü şakasıydı bunlar :)
    Sen yine turlar düzenle keyfine bak abicim :)
    Kudrettin bey sana biraz takıldım senden ve forumdan özür diliyorum :( :) :( :) :( :) :(

14. serhat toy

serhat toy Forum Demirbaşı

Seviye:
    Hah şöyle Kudret ağabey...
    Bak halledildi her şey.

Senin gibi saygı gören bir büyüğümüzü dikkate almazlar mı hiç...

Umarım bundan sonra böyle sorunlar yaşamaz,ve çok güzel günler geçirirsin..

Hoş geldin... :)

15. uğurcan gültekin

uğurcan gültekin Kıdemli Üye

Seviye:
    abi
    aynı yoldaki gibi ol :) önce yola bak sonra karar ver ne yapacağına :)
    zafer ünlüye gelince;
    önce adama bak adam mı diye, sonra lafa bak laf mı diye :)
    sağlıcakla kal esenlikler ile pedalla abim :)

selam ve dua ile

16. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Selamlar Kudret bey;
    Yakından tanıdığımız bir modeldir bu "Aktif korkaklar" her yerde gezinir,her taşın altına gizlenir,cesur bir izlenim yaratarak polemik oluşturur,provokasyon yapıp sonra yok olurlar.Korkaklık onların genlerinde vardır.Gerçek isimlerini saklamalarının sebebi,bulunduklarında ne kadar sümsük olduklarının hemen anlaşılacak olmasıdır.Bir çok forumda bizzat yaşadım bu sahte insanları.Ben bunlara "Sanal insanlar" diyorum zira gerçekte yoklar.Olmayan kişileri,olmayan kişilikleri oynuyorlar.Bu insanlar,bellerine silah takıp ortalıkta çatışma arayan magandaların da bir alt modelidir.Bunlar da çok cesur gözükürler ancak korkaktırlar.Tartışmaya,konuşmaya tahammül edemez "Ateşlerler" Kudret bey,yaşlarımız yakın olduğu için söylemekte sakınca göremiyorum.Takmayın be kardeşim.Bu modellerden hiç mi görmediniz...Yığınla var,adım başı var ve olmaya devam edecek.Önemli olan sabretmek.Biri sizi içinde yaşadığı çukura çekmek istediğinde,bırakıp elini,tekrar yollamak onu kuyunun dibine.Aydınlık gün'ün ortasında kalmak.Tekrar hoşgeldiniz.

17. Murat Çetinkale

Murat Çetinkale Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Öncelikle yaşınızdan dolayı sakıncası yoksa size "Kudret Abi" diye hitap etmek isterim. Bu tür ortamlarda ne sebeple olduğunu çoğunlukla anlayamadığımız (her ne kadar size yapılan anladığım kadarıyla şaka olsa da) tacizler, sataşmalar olur. Yaşınız itibarıyle herşeyden önce size akıl, öğüt, vs. veremeyecek durumdayım. Ama kendimi anlatmak adına şunu söyleyeyim ki, bu tür insanlarla polemiğe girmemeyi tercih ediyorum abi. Çünkü karşıdakinin niyeti ve nereye kadar gideceği belli olmuyor. Herşeyden önce, karşıdakinin seviyesini de bilemiyorsunuz. Size geçmiş olsun diyor ve sürekli aramızda görme temennisiyle sözlerimi sonlandırıyorum.

Göktuğ ÖZEL ve Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  18. M.A.Y.

M.A.Y. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Hoşgeldin Kudret Abi, iyi ki varsın.

Fazla söze gerek yok, efsane geri döndü! :in:

19. M.A.Y.

M.A.Y. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:

Bülent Bey (şimdiki isminiz bu olduğundan bu şekilde hitab ediyorum),

Gereksiz, sinir bozucu, anlamsız mesajlarınızla forumda fazlasıyla kirlilik oluşturdunuz. Sizden ricam tarzınızı değiştiriniz veya foruma sadece okuyucu olarak katılınız. Böylelikle forum üyelerini ve değerli büyüklerimizi rahatsız etmemiş ve en güzel şekilde özür dilemiş olursunuz.

20. emin tak

emin tak Aktif Üye

Seviye:
    Puahahaha...La olm işin gücün yok mu senin...