Forumdaki üyelere ve adminlere teşekkür..

Yılmaz Uyar

Forum Bağımlısı
Tepki
758
@Yılmaz Uyar

Hemen gerekli bir ek daha yapıyorum.
Son zamanlardaki TV-media durumu gerçekten dehşet verici. Bu programları, haberleri, aktüel, magazin vs. vs... kimler hazırlıyor ise... gerisini sizin hayal gücünüze bırakıyorum.

Scudo

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.769
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
@Yılmaz Uyar

Son yüzyılda henüz internet denen bir kavram kimsenin hayal dünyasına dahi girmemişken iki büyük Dünya savaşı atlatan ve milyonlarca ferdini kurban veren insanlığın en büyük derdinin internet olduğu sonucuna varabilmeniz hayret verici.

Doğru kullanılmadığı zaman tüm ilaçlar zehir, tüm tedavi araçları cinayet silahı haline gelebiliyor. Sorun internet'te değil onu adam gibi kullanmayı beceremeyen insanlıkta.

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.205
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kuzey Ege
Malesef ağzınızın suyu akmış kapak yazarken ama ben yabancı kelimelerin dilimize girmesine karşı olan biri olduğumdan dolayı eleştirmiştim. 1dost Türkçe yazım kuralına uymadığı bir gerçek fakat 1 rakamı ingilizcede de Türkçe'de de 1 yani. O nedenle kapağı iade ediyorum sana.:p

Yılmaz Uyar

Forum Bağımlısı
Tepki
758
@Sadettin Z.

Yazdığım mesajın içeriği ile verdiğiniz örneğin zerre alakası yok.

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Keşke sorunumuz internet olsaydı; internet veya diğer kitle iletişim araçlarından önce cennet gibi bir dünyada yaşamıyorduk. Aslında sorun kafamızın içinde ne yattığında. Yapabilseydik dünya üzerindeki her bireyin hangi koşullanmayla günümüze geldiğine bakmamız daha sağlıklı olurdu. Sorunların kaynağını insanda aramak yerine internet veya başka şeylere bağlamak, insan olma sorumluluğundan vazgeçip onu başka şeylere atmakla aynı anlama geliyor. Aslında internet bizim "aynamız"; orada ne görüyorsak bu bizim hayat felsefemizi yansıtıyor, internet herkese farklı bir yüzle çıkıyor. Stefano Anna'nın dediği şekliyle "dünya, bizim onu düşlediğimiz gibidir". Her birey nasıl bir yaşam süreceğinin tuğlalarını önce kafasında oluşturuyor, ardından da bu düşlediği dünyasını gerçeğe dönüştürüyor. Ancak düşlemek, sorumluluk alıp bilinçli emek harcamadığımız sürece alışkanlıklarımızın, içgüdülerimizin eseri olup çıkıyor ki bu da hiç istemediğimiz bir dünyaya karşılık geliyor. Derler ya insan en büyük hapishaneyi önce kafasında inşa eder.

Eroseros

Forum Bağımlısı
Tepki
1.306
İsim
Eray Yumuşaker
Bisiklet
Sedona
Bu başlığı açan arkadaş ilk mesajda diğer forum ortamlarında gereksiz tartışma ve sürtüşmeler olduğunu ama bu forumda bu tip şeyler olmadığı için teşekkür ettiğini belirtmişti.

Nazar değdi herhalde kapaklar havada uçuşuyor.

• Beğen
Tepkiler: Kerem Özbayrak

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bisiklet forumun burada ayrıcalığı ortaya çıkmakta,internet aracılığı ile foruma girebiliyoruz,kurallar var burda ,ve kuralsız bir forumda anarşi atbaşı gideceğinden ,youtube 'da videoların altına atılan küfürlü mesajları gördükçe ,bisiklet forumun niteliği dahada öne çıkıyor,bisiklet forum (2004-2016)tam 12 yıldır var ,artık markalaştı ve kendi yolunda dolu dizgin gidiyor.bir 10 yıl daha gideceğinden şüphem yok,68 yaşımı forumda kutlayacağımdanda şüphem yok.

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
@Eroseros :) Hocam "minimum düzeyde yaşandığından" demiştim. Ama bence de özellikle bu başlığın altında da tartışma yaşanması ayrıca kapak olmuş :) Yine de Kudret abinin belirttiği gibi burada kurallar var ve yine biliyorum ki bu kurallar sayesinde tartışma ne olursa olsun doz aşıldığında müdahale edilecek. Diğer ortamlarda bu güveni ve rahatlığı bulamıyorsunuz.