Forumdaki kavgacı zihniyet ne zamandır var ?

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@Kuzey Ege
Hocam aynen engellediğin adam senin yorumunu göremiyor, senin açtığın konuda başta yazdığını göremiyor, ancak senin konuna yazma hakkı bulunuyor. Bu nasıl saçma bir iş :D Bir de bazı şahıslar kendi kendilerine engelleyip engelli kaldırıp duruyorlar, eğleniyorlar mı bilmiyorum amaçlarını da engelleyen adamı otomatik olarak sende de engellese, o engeli kaldırdığında sende hala engelli kalsa iyi olacak. Tek taraflı ne o öyle.

Themaner

Daimi Üye
Tepki
229
İsim
Toprak Y
Bisiklet
Sedona
@Emre Nakipoğlu
Sizden Allah razı olsun ki bu duruma değinip bir konu açtınız. Şu foruma üye olduğum günden beri ne nezih ne anlayışlı ortam diye kendimi şanslı hissediyordum. Ta ki şu son zamanlarda belki de üyelerin yaşlarındaki gençleşmedendir bilemem son zamanlarda bisiklet sporu daha genç yaşlara indi belki sosyal açıdan bu güzel ama forumun üslubuna da yansıdı bu hoş olmuyor sanırım. Bende gencim fakat burda yazarken arkadaşıma değil de abime yazarmışçasına bir üslup sergiliyorum ve bu böyle olmak zorunda. Şu sıra okuduğum 5 konudan 3 ünde bir tartışma hakim. Bu forumda herkes bisiklet ustası değil kimse bisikleti dişlisine kadar söküp takamıyor ama soru sorup da bir şeyler öğrenmek isteyen insanlara karşı (forumda asıl amacı gerçekten bisiklet olanları tenzih ederim) aşağılarcasına bir tavır hakim. Daha dün bu konudan ötürü bir arkadaşı şikayet et butonu altında rapor olarak bildirdim. Böyle bir ortam ciddi anlamda sporu seven ve yaymaya çalışan insanların bulunduğu bu ortam kesinlikle trollerce ve amacı başka şeyler olan insanlarca kirletilmemeli. Moderatörler ve en azından site yetkilileri siteyi denetlemeyi elden bırakmasın bence

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Üyeleri engellemek yetmiyor bana, Serbest Kürsü bölümünü engellesem, var yaa off diyorum, o zaman benden iyisi yok.

EmreTzn090909

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
Emre Tüzün
Bisiklet
Trek
Birde Benim şikayetçi olduğum şey,bir konu açtığımızda(forumda yaş olarak en küçük kısımlar)bazı abilerimiz hemen atılıyor forumumu trollüyorsun diye hemen geriyor ortamı,yaşımız gereği bazı insanlar aşağılama gereği duyuyor sanırım küçükleri :acpsnr: