Forumdaki kavgacı zihniyet ne zamandır var ?

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
1
yanlış anlama olmasın arkadaşlar tarz olarak performansı seçmiş isem bu benim suçumdur ,
ama ne varki burada yanlız kaldığımı hep hissettim ,
bir huyum var çok pis
biliyorum ,
sigara içenleri içki içenleri asla idmanlarıma almadım ,
kurallarım çok sertti
bu sert kuralları kaç kişi kabul edecektiki,durmak yok 33 km basılacak
eee lastiğin patladığı zaman sen değiştirecen
burada pedal kardeşliği asla olmadı sadece 6 adam çalıştı burada
ama 6 adamdan 4 'ü yarışlara girdi
ne oldu ,
kendi katagorimde 2 'incilik
erkan 14 'üncü bahtiyar 12 'inci furkan 26 'ıncı oldu
demekki bir şeyler olmuş..

hayatçokgarip

Daimi Üye
Tepki
348
İsim
Deniz
Bisiklet
b'Twin
Kavga çıkarmak isteyen konu sahibi de amacına ulaşamadı bu arada :koptum:

Burası bisiklet forumu gidin başka yerde kavga çıkarın.:tskler:
Millet yarışlardan antrenmanlardan bahsediyor işte görüldüğü üzre.

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@hayatçokgarip

yok yok emre ile aynen anlaştık artık ,
aramızdan karakedi dahi geçemez
yüzyüze konuşmak başka tabi,
valla ,ne vardı eskiden konuşurduk yüz yüze ama internette bu biraz sanki sanal
tabi olmuyor olamıyor

@barış barış

her şey tatlıya bağlanır barış.

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
Hocam şöyle örnek vereyim. Bisiklet sürerken yaptığım hatayı paylaştığım zaman bi ton küfür hakaret hatta beddua bile alıyorum. Halbuki aha bu hata siz yapmayın diyorum. Yarın gündüz saatlerinde yaptığım kazayı paylaşacağım. Eminim ki birçok kişi geçmiş olsun demek yerine bir sürü kötü şey sayacak. Forumda bazı arkadaşlar neyden rant sağlayabiliriz diye kovalıyorlar resmen.

• Beğen
Tepkiler: Mesut DOĞRU

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@Bugraacik

buğra senin videoları seyrettim ,
avrupa yakaya geçince bende uyuz oluyorum araçlarada, birden makas atmak geliyor içimden, ortadan gidip basmak geliyor içimden ,bu bakımdan pek fazla avrupa yakaya geçmek istemiyorum ,sinir katsayım fırlıyor .

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.270
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
yani arkadaşlar, bir yazarın serzenişi olan bir başlığı da tur, yarış, performans, bilmem ne başlığına çevirdiniz ya, helal olsun sizlere.
her yerden çıkıyorsunuz, engelleme ile birlikte "başlıklarını engelle" olayının da gelmesi lazım. ya da var ama ben bilmiyorum belki de.
Sevinirim bilen biri aydınlatırsa..

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
@Kudret Kurtcebe mesela ben bugun yolun sağını kullandım, bi otobüsü geçmem gerekti geçemedim ve sıkıştırıldım ağaca kafa attim abi :koptum:

BF Okuru

Üye
Tepki
1
(link)

@Kuzey Ege

olay buradan başladı emre dostum konu açtı bende buraya dahil oldum,
yanlız emre dostumuz hakikaten sıkı bir mtb çıktı
hata bende idi çünki onu diğerleri ile karıştırdım ,

BF Okuru

Üye
Tepki
1
kudret hocam benim lafım sana değil sen bu işe hakkını veren birisin hakkını verenide seversin
bencede biri bişey yazıyorsa o havada kalmamalı
diyelimki bak helal olsun adama ne adamlar var kıskanmayız tam tersi örnek alırız seviniriz onlar adına

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@Bugraacik ,

yav zati otobüsmü kollayacan orada yoksa taksimi ,efendim park eden araçtan sazan balığı gibi çıkanlarımı
zor dostum o sahil yolları ,
araç sayısı çok fazla orada ,bu gün sele yaptım,anadolu yaka artık durdu nedeni gerek hızlı tren dolayısı ile köprüleri kapattılar diğer neden ise aynen yeraltı metrosu yapılmakta

@barış barış

Foruma sık girmeme nedenimde istanbuldaki bisiklet olayı çok sansasyonel buluyorum. İnsanlar makine ile sahip oldukları setlerle karşısındakileri değerlendiriyor. Ya da benim alet iyiyse aa a senin makine iyi laflarından gıcık alıyorum. Neye bindiğimiz değil neyi paylaşıtığımız önemli. Ama malesef insanlar özellikle istanbulda bana biraz değişik geliyor. En azından benim tanıştıklarım öyleydi. Bursada mutluydum asıl çevrem orda kaldı. Burdaki çoğu bisikletçiyi tanımıyorum tanıştıklarımdan da hoş geridönüşler alamadığıma inandığım için ve aynı zamanda bu foruma ne zaman iyi niyetli bir şey yazsam böyle kavga gerileme dönüştüğü için paylaşmaz oldum. Bakın benim bu forumda maşa bakımı bölümünde fox f100 rl konulu sabit konum var. En son bu yazıyı yazdım sonra toplasan 5 tane yazdım. Aslında ben iyi bir şeyler yapmaya çalışıyorum paylaşmaya bildiğim kadarını anlatmaya da çalışıyorum. Ama birisi çıkıyor yanlış anlıyor kavga ediyor o zaman yorucu oluyor. Bende işte böyle arada girer oldum. Mesala bugünden sonra toplasan yine 2 ay sonra mesaj yazıcam bu foruma muhtemelen. Tartışmaya gelemiyorum huzursuz oluyorum. Oysa öyle olmsa keşke. Neyse napalım oluyor işte...

yerden göğe haklı ,
bi şey diyemem .
son mesajı
emre dostumun

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
@Kudret Kurtcebe ben yarin hatalı olduğum kazayı paylaştığım da yorumları okursun abi :)
Dediğin gibi belli yerler insanı cidden zorluyor.

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
Bisiklet
Ghost
@Emre Nakipoğlu geçen sene merida şehir bisikleti ile yaşadığım sorunlardan dolayı merida markasını eleştiren bir yazı yazdım .Vay efendim sen misin eleştiren!Ne şımarıklığımız, ne yalancılığımız, ne trollüğümüz kaldı.Marka fanatikleri hücuma geçti. Nedir ulan bu kutsalına saldırıldığını iddia eden yobaz agresyonu. Bisiklet gibi naif ve masum bir spora bile o çirkef egosunun muzahrafatını bulaştıran zavallılara sesleniyorum:Sidik yarıştırmak istiyorsan memişhaneye git, bunun yeri bisikletforum değil.

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@Bugraacik

buğra sende aynen anarşiştlik var ,:) valla gençken senin gibi idim sene 76, altta pejo ,yollar benimdi
ama o vakitler araç yoktu ,esentepede ora beşiktaştan sonra ,mecidiyeköy tarafları ,valla cennetti o vakitler ,
şimdi ise, işim olmaz esentepede.

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@Kuzey Ege

(link)

Konu açtım bekliyorum. Konuyu dağıtmadan şunu yazayım, aynı fikirdeyiz ve size fazlasıyla katılıyorum.