Forumdaki Herkesin Katılabileceği Bir Bisiklet Turu

Scudo

Lancer

Daimi Üye
Tepki
79
Herkesin katılabileceği bir tur olursa sorun çok oluyor.
Geçenlerde ilk defa böyle bir tura katılayım dedim (Bisan-Körfez turu), her tip kullanıcıyı düşündükleri için 15km/h hızın üzerine çıkmadılar. Eh sürekli yavaş bir tempoda pedal basmak bi süre sonra sıkıcı oluyor. Ayrıca bilinçsiz kullanıcılar sanki yarışa katılmışlar gibi öne geçmeye çalışıyorlar. Yakın takip ve acemi kullanıcılar neticesinde zincirleme kazalar kaçınılmaz oluyor. Şahsen kendi adıma bu turdan hiç zevk almadım. Bir daha öyle bir tura katılmayı pek düşünmüyorum (yinede büyük konuşmayayım).
Daha az katılımın olduğu birbirine yakın performanstaki arkadaşların kendi aralarında yaptıkları turlar eminim daha zevkli olacaktır. İstanbulda yapılacak bir tura katılmam mümkün değil ancak, forum ahalisi tarafından düzenlenecek elit bir tura katılmak zannedersem daha tatmin edici olur.
Nacizane fikrimi belirteyim istedim :D

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
:) Bu bir turdan daha çok bir toplantı havasında olabilir aslında. 1. Bisiklet Forum Şenlikleri :D

Tepki
2
Arkadaşlar bu gezi yazısını yeni okudum.2007 bir gezi olucaksa elimden geleni yaparım. Balıkesirde yaşıyorum ve dediğim gibi elimden geleni yapmaya çalışırım. Duyuru ve haberleri bekliyor ulucam.

Tepki
9
Bencede çok güzel olur.Katılım ihtimalim olabilir.Organizasyon tarihinin önceden tespit edilip uzun bir süre olması organizasyona katılmı kolaylaştırı diye düşünüyorum,ayrıca bu fikri ortaya atan arkadaşı tebrik ediyorum.