Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Forumdaki haksız uygulama

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında mathcup tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mathcup

mathcup Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu sayfada benımde mesaj yazmış olduğum "Oylarımız boşa mı gitti nedir" isimli konu neden silindi? Yoksa izmir belediyesinin eleştirilmesine katlanamayan yöneticiler mi mevcut ? Yoksa bu forumun bi rengimi var ? Her görüşe açık diye biliyordum. Her kim yaptıysa o konudaki haklı eleştirilerin görülmesini istememiş ve konuyu silmiş.

Açıklama bekliyorum o konu neden silindi ?

N.Erdem TUGRAHAN, gezgin2 ve sercan_pa bunu beğendi.
  2. Aybars Öge Sürücü

Aybars Öge Sürücü Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar forum yönetimi en son yazılan bir mesajdan sonra olayın siyasileştiğini ve daha da anlamsızlaşacağını düşündüğü için hem mesajı sildi hem de yazanı banladı.

Site her görüşe hoşgörülü ama siyasi bir tad aldığı anda olaya müdahale geliyor.

3. tolgayalcin

tolgayalcin Forum Bağımlısı

Seviye:
    ben yeni bir üyeyim ama anladığım kadarıyla bu forumda insanların birbirinin siyasi görüşüne göre değil, yaptığı spora ve bindiği bisikletlere göre sınıflandırılmasından yana, yani bu forum sınırları içinde tabiki.çünkü bu konular ince ve hassastır, ve intenet üzerinde yazdığımız her yazı bizi göz altına bile aldırabilicek niteliktedir. 1000 lerce üyenin ne zaman ne diyeceğini modlar 24 saat kontrol edemezler ve site kurucuları bu mesajlardan sorumlu tutlabilirler, dolayısıyla konu bu sebepten silinmiş olabilir.Zira tahrik edici tavrınız bu mesajdada var ki bu mesajada cevaplar verilmeye başlanırsa bu başlıkta kapatılıcaktır.
    Kabul herkes görüşünü bildirmekte özgürdür ama her görüş heryerde bildirilmez.
    Burası spor ve bisiklet forumudur.
    saygılar.

4. Aybars Öge Sürücü

Seviye:
    En son gelen mesajın içeriği, konuyla ilgisinden çok tahrik edici ve bölücü idi. Bu sebeple konu başka yerlere gidecekti.

Konunun başlığı yanlıştı bence "oylarımız boşa mı gitti" den ziyade; "vergilerimiz boşa mı gidiyor" olmalıydı ki, olayda siyasi dengelerden çok memlekette ne olduğu konuşulsun.

Demişsiniz ama maaşallah millet sevdiğine açılamamaktan, arkadaşına ne hediye alacağına burada konuşur oldu...

cruphasulie ve Nuri Kongur bunu beğendi.
  5. mathcup

mathcup Kıdemli Üye

Seviye:
    Cımbızlama yaptım .

Aybars Öge Sürücü bunu beğendi.
  6. Aybars Öge Sürücü

Seviye:
    Edit için teşekkürler.

Aslında forumun rengi var arkadaşlar; o da kırmızı - beyaz :in: Bilmem anlatabildim mi?

Nuri Kongur, SerdarAktas90 ve ZekiAlper bunu beğendi.
  7. tolgayalcin

tolgayalcin Forum Bağımlısı

Seviye:
    Valla herkesin belli bir amacı vardır tabiki. Burda da böyle,ben forumu tecrubeli arkadaşların antrenman programlarını öğrenmek , yeni çıkan gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak, satılık uygun 2.el bisiklet yada yedek parça ilanlarını takip etmek , gezi organizasyon ve fotolarına bakmak amacıyla
    kullanıyorum. Tabiki uygun başlıklar altında geyik muhabbeti dönebilir,insanlar arasıra kafa dağıtmayada ihtiyaç duyabilirler sonuçta robotta değiliz , ama dediğim gibi madem geyik sohbetlere yer var o zaman siyasetede yer verelim diyemeyiz bence. Ülkemizin durumu güncel olaylara lafım yok ama siyaset konuşmak sonunda birilerinin kendi görüşlerini empoze etmeye başlamasını sağlar, karşıt düşüncede biriside cevap verir , sonra ayıkla pirincin taşını. Ne gereği var. :)

selamlar

mathcup bunu beğendi.
  8. mathcup

mathcup Kıdemli Üye

Seviye:
    Tmm uzatmayın arkadaşlar bir soru sordum cevabını aldım, demek ki daha dikkatli olacağız :).

9. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Haksız uygulama yok arkadaşım,bu platform da siyasi içerikli konular ne tartışılır nede izin verilir.Sadece açtığın konuya saygımdan opsiyon tanıdım bir süre....

-Gerekli açıklamaları yapan arkadaşlara teşekkür ederim.

Konunuz tarafımca silinmiştir..

konu kapatıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.