Forumdaki en yaşlı ve en genç üyemiz kim?

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
İyi günler öncelikle :)

Belki gereksiz bir konu ama silmeyin lütfen :I Arattım böyle bir konu yok :)

Ben 6-7 aydır forumdayım ama benden daha genç ve bisiklete bağlı birini görmedim :D

Param olsa bisiklet konusunun dibine vuracak bir projem var ancak maalesef param yok :S

Neyse asıl konuya gelelim ;

Bildiğiniz kadarıyla forumun en yaşlı ve en genç üyesi kim ? (bu arada ben 13 yaşındayım)

Profil linki ile birlikte yazarsanız iyi olur.

Bir de son olarak İzmir/Smyrna Meydanı'nda yol bisikleti olan bir ağabeye selam vermiştim aramızdan biri mi o acaba ? :)

Scudo

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
Foruma kayıt olurken benden yaşlısı pek olmaz gibime geliyordu ama İbrahim Yurtseven, Kudret Kurtcebe, İhtiyar, Lacivert ve Derya Keçeci abileri görünce çok hoşuma gitti. Hatta şöyle bir şey var kendileri benden 10-15 yaş büyük olsa da yolda toz yuttururlar bana. Esas hoşuma giden bisiklete gönül verenlerin oldukça geniş bir yaş grubuna dağılmış olmaları.

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
belki en genci benim demiştim ama sen daha küçükmüşsün buradan bana ekmek çıkmaz :)

• Beğen
Tepkiler: enes savaş

Ayhan Şahan

Daimi Üye
Tepki
115
İsim
Ayhan Şahan
Bisiklet
Salcano
kardeşim galiba :D 12 yaşında (link)

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Yanılmışsınız en genci siz değilsiniz . Kreş bisiklet kulübü yani (KBK) nin üyeleri sizden yaşça küçükler.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
@enes savaş

Merak ettim Google yada forumda arattınızmı ? şaka yapıyorum :D

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
Üye Bayanlar arasında durum nedir acaba :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
enes dostum ,
ben 56 yaşına bastım, 27 temmuzda ,60 'a bi şey kalmadı ,yalnız benden 7 yaş büyük olan feridun tezbaşaran var eski erdemir bisiklet takımından ,onunla tesadüf formula taraflarında karşılaştık, valla adamın tozunu yedim öyle böyle değil ,kendimden utandım ama feridun dostumla gurur duydum koca istanbulda bi adet feridun var ,,50 yaş üstü katogoride eline su dökemem ,forumda sevdiğim dostlar ihtiyar dostum var, ufuk bey niki lacivert,ufuk bey cyclo cross yol aldı darısı benim başıma ve derya bey hepsi değerli insanlar,derya bey 51 yaşında ihtiyar dostumu bilmiyorum ve ufuk bey 51 yaşında

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
(link)

Mehmet amcamız 70'ini geçti bildiğim kadarıyla. :) Burada üye değil ama çoğu kişi tanır kendisini.

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
@Kudret Kurtcebe

Feridun üstadla iki hafta önce tanıştım. 65 yaşında. 56 Feridun derlermiş. Atilla'nın anlattığına göre Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi bisikletçisi. Niye 56 diye sordum? 56 aynakol kullanarak yarışlara katılırmış. Tabii onun dönemi 70'ler. Ancak şu an bile çok iyi gördüm. 20 km kadar birlikte sürdük. Tanımadan önce sürüş tarzından iyi biri bisikletçi olduğu anlaşılıyordu. Sonra Pendik'te gruptan ayrıldı. Bu arada Atilla da aynakolu 56 yaptı. Sebebini sordum. Yakında Urfa'da hız rekorunu deneyecek (180 km/s) şimdiden hazırlık yapıyor. Daha önce 160 yapabilmişti araç arkası ancak hiç bir çekici olmadan.

• Beğen
Tepkiler: Derya Keçeci

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Bahadır Gürel

dehşet feridun evet 56 feridun ,o adam bence asla yaşlanmaz ,,

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kardeşimiz aslında konuyu forumla sınırlamış olsa da,eski milli bisikletçilerden Ahmet Hidayet Akyürek var 59 yaşında.En son hatırladığım Delta ankara yarışında bir çoğumuza toz yutturmuştu.Üstelik bindiği bisiklet disk frensizdi.Yarış sonrası rahmetli Kemal Merkit Ahmet bey ve ben ayaküstü sohbet ediyorduk.Bir de baktım ki,fren teli kopmuş ve yarışı neredeyse ferensiz tamamlamıştı.Yakın bir zaman önce spor ve sporcu dostu kemal kardeşimizi kapadokya motor yarışları sırasında yaşadığı kaza sonucunda kaybettik.60 doğumluydu ve yarıştığı +50 de geçilebilecek bir bisikletçi değildi.Ankara yarışlarında Kemal Merkit 1.Ahmet abi 4.ben 7.sırada yer almıştım.:) Sıkı MTB ci değilim olur o kadar.

Bisiklet kondüsyon işidir.Fit olmak gerekir.Geçen gün yine yaşı benden büyük bir bisiklet dostuyla tanıştım.Ayak üstü sohbet ederken,Adapazarında katıldıkları bir etkinliği anlattı.Hatta o tura sevgili Gürkan Genç de katılmıştı,dedi
"adamlarda yaş ortalaması 60-70 ,hepsi by pass'lı ,yani kalp ameliyatı geçirmişler.Tamamı yanımızdan otobüs gibi geçip gittiler.Ne kadar zorlasak da yakalayamadık tempolarını.Hedefe vardığımızda yemeklerini yemişler çaylarını içiyorlardı":)

Umut Kılınç37

Forum Bağımlısı
Tepki
139
Bisiklet
Salcano
Forumda 12 yaşında birini görmüştüm yol bisikletine geçmek ile ilgili bir konu açmıştı ondan sonraki en küçük ben olabilirim 02/10/1999 :D

abdullah0732

Aktif Üye
Tepki
18
Bisiklet
Atala
26/01/2000 13 yaşındayım :D Ailem izin verse kendi paramla bisiklete bir çok şey yapacağım ama eğiteme gerektiği için yapamıyorum :)

tankdemir

Üye
Tepki
42
Bisiklet
b'Twin
image.jpg Merhaba iyi bayramlar Feridun abi ile karşılaştım bugün ayak üstü sohbet ettik. Fizik olarak süper formda.. Maşallahı var.. onu tanıdığıma çok memnun oldum. Çok hoş sohbet biri. İnşallah birgün tekrar karşılaşırız..