Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Forumdaki bisiklet firmaları

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Süleyman Uzunköprü tarafından paylaşıldı.

1. Süleyman Uzunköprü

Süleyman Uzunköprü Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba forum yöneticileri sizlere naçizane bir sorum olacak;
    Sizlere bir sorum olacak önceden burada diğer firmaların da bölümleri vardı ve Delta bisikletle alışveriş yapan bizler alternatifleri de değerlendirip en uygun olan ürüne karar veriyorduk. Firmaya buradan soru sorup direk cevap alabiliyorduk. Ben sitenin yenilenme çalışmaları var sanıp konuya ilişkin soru romamıştım. Ben bisikletforum üyesi olarak diğer firmaların da burada yer almasını diğer firmaların kampanyalarından da bilgi edinebilmek istiyorum.
    Mesela; Erdoğanlar bisikletin Salcano, 2007 ve 2008 model diğer bisikletlerde yaptığı şok indirimden çok geç haberim oldu.

DoğanKaya, sedat ve Faruk UZUNKÖPRÜ bunu beğendi.
  2. gezgin2

gezgin2 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bu siteye her isteyen firma dükkan açamaz ! Öncelikle sitenin belirlediği sponsor firma bedelini ödemesi ve siteye sponsor olması gerekiyor diye biliyorum ama modlar daha net cevaplıcakdır !

sedat bunu beğendi.
  3. MuratHan

MuratHan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Sponsor firmaların forumda ki eksikliğini hissetmemek imkansız. Umarım bir an önce eskisi gibi yerlerini alır ve biz bisiklet severlere hem alışverişlerimizde hemde değerli bilgileriyle yardımcı olmaya devam ederler.

DoğanKaya ve sedat bunu beğendi.
  4. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Belki bir sorun, belki anlaşmazlık vardır... Firmaların tercihidir belki, bilemiyorum ama ben de onları burada görebilmek isterim.

sedat bunu beğendi.
  5. Süleyman Uzunköprü

Seviye:
    Söylemek istediğim şu; Biz bisiklet kullancısıyız, bisiklet ve parçalarını en uygun olan yerden almak isteriz. Yani aynı parça veya bisiklet bir firmada 100 ike diğer firmada 90 lira ise bundan haberdar olmak isteriz. Bu sitede reklamı olan bazı firmalarda şu anda farklı farklı kampanyalar var, ama forumda olunca anında öğrenebiliyorduk. Bazen öyle güzel kampanyalar oluyorki, bizim haberimiz olana kadar ürünler bitmiş olabiliyor.

DoğanKaya ve sedat bunu beğendi.
  6. fatihgüven

fatihgüven Onursal Üye

Seviye:
    Yalnız bu konunun Delta Bisiklet bölümüne açılması oldukça yanlış olmuş :)

Bisiklet firmalarının web sitelerine günde ya da bikaç günde bir ziyaret ederseniz yine öğrenebilirsiniz kampanyaları..:)

tuninger_haa bunu beğendi.
  7. Süleyman Uzunköprü

Seviye:
    Konuyu bisiklet Firmaları altına açacaktım o bölüme açmak mümkün olmadı, bende buraya açtım. Eğer uygun değilse moderatörler taşıyacaklardır.

Evet sitelerinden takip edersem öğrenirim, zaten bende kampanyayı böyle öğrendim. Ama günde 4-5 firmayı tet tek araştıracağıma buradan direk haberimiz oluyordu. Dikkatimizden kaçan noktayı başka arkadaşlar görmüş olup tavsiye ediyorlardı.

Ben Delta bisikletin zaten daimi müşterisiyim bunda bir sorun yok, elimde iki adet Corratec bisiklet var, param yeterli miktara erişince onlardan Cannondale Yol bisikleti alacağım.
    Mesele en iyi ürünü en uygun fiyata alabilmek meselesi, konuyu saptırmayın lütfen.

sadana ve sedat bunu beğendi.
  8. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    bence de konu "Forum Hakkında Genel Konular" a acılsa daha iyi olurdu :rolleyes:

konuyla ılgılı olarak ben de gezgin2 gıbı bılıyorum

9. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Süleyman abi şunu söylemek istedi sanırım.
    Bisiklet alım satımında bisiklet forumdaki arkadaşları Aldıkalrı ünvanla da daha farklı bir diyaloğ ve iskonto olabileceğini düşündüğü için bu forum da bisiklet firmaların olması daha avantaşlı olduğunu düşündüğü için böyle bir öneride ve istekde bulundu.Tabi ki gezgin arkadaşımızın dediğine hepimiz hem fikiriz.Olsa bizim açımızdan da daha iyi olur diye düşündüğünü ifade etmeye çalıştı..Yanlış yorumlarda bulundum ise kusuruma bakmayın.
    Süleyman abi yanlış konuşmadım umarım.
    İyi forumlar.

Süleyman Uzunköprü bunu beğendi.
  10. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşlar reklam Sponsor firmalar anlaşmalarını en az altı (6) ay süre ile yapıyorlar ve sözleşmesini yenilemeyen firmaların reklamları süre sonunda kaldırılıyor...

Firmalar kış sezonu içerisinde kampanyalarını ve isimlerini duyurmak için forumu kullanırlarken yazın sanırım gerek duymuyorlar bu ücretleri ödemeyi... Ödeyen firmalar ise zaten halen forumda...

fatihgüven bunu beğendi.