Forumda yeniyim scott scale 970?

MysteriouS

Üye
Tepki
0
Merhabalar herkese Forumu dün keşfettim ve bugün kayıt olayım dedim,çok uzatmadan soruma geçeyim izninizle :)

Yeni bir bisiklet almayı planlıyorum önceki 2 bisikletimde çalındı malesef :(.Bu forumda bisikletleri benden daha iyi bilen ve tanıyan arkadaşlarım abilerim ve ablalarım vardır eminim o yüzden almadan önce sizlere sormayı düşündüm.MTB almayı planlıyorum aklımda 1 marka var ve o markanın birde modelini beğendim çok araştırdım ama kadronun malzemesinin ne olduğunu bulamadım yani karbonmu alüminyummu bunu merak ettim birde karbon kadro bisikletler nasıldır ben genel olarak şehir içnde kullanıcam yani evden çıkıp çarşıya inicem gezicem tozucam hafta sonları arkadaşlarım ile buluğ bazen dağa tepeye vuruyoruz kendimizi :).Taşların toğrağın içinden geçiyorum felan gittiğimiz yollar bayağı bi engebeli ama çoğunluk olarak dediğim gibi gezi amaçlı alışveriş e felan giderim felan felan.
Şimdi bulduğum marka SCOTT modeli de Scale 970.Kadronun yapım malzemesi nedir bilmıyorum sitesinde yazmıyor veya ben bulamadım anlıyamadım.
Kullanacağım alana göre karbon kadro dayanıklı olurmu buralarda hava sıcaklığı 50 derecelere kadar çıkıyor yazın kavruluyoruz diyebilirim.Karbon kadro yu etkilermi bunu merak ettim yukarıda kullanacağım alanları belirttim şehir içinde gezme amaçlı olarak en kısa böyle söyleyebilirim karbon kadro kırılma gibi bi durum yaşanırmı yaşanmaz ise ondan alıcam bu Scott Scale 970 kadrosunun yapı malzemesini bilmıyorum karbon mu veya alüminyum mu o yüzden bi sorayım dedim son 1 sorum daha Scott Scale 970 kalite olarak nasıldır bilginize danışmak isterim.

Son olarak Forumunuz ücretlimidir değilmidir onu öğrenmek isterim eğer ücretliyse üyeliğimi silmek mümkünmüdür.

Scudo