Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Forumda eski başlıkları canlandırma modası

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında mehmetsunu tarafından paylaşıldı.

1. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bir başlığa yorum yazacağım bir bakıyorum başlık nuh nebi zamanında açılmış. Hiç bir güncelliği kalmamış, başlığı açan şahıs ya forumdan atılmış, ya bisikletle olan ilgisini alakasını kesmiş veyahut tayyı mekan eyleyip rahmeti rahmana kavuşmuş. İngiliz yazar Irıs murdock batı edebiyatı homeros un, batı tarihçiliğide heredot un yazdıklarının altına düşülen dipnotlardan ibarettir demişti. Sanırım bisiklet hakkında o kadar çok lakırdı edildiki konuşulacak mevzu kalmadı eski defterler karıştırılıyor.
    Bazen bizde kontrpiyede kalıyor bir 7 yıl öncesinin konusuna daha dün açılmış gibi yazı yazıyoruz. Lütfen konuları açarken eğer güncelliğini muhafaza etmiyorsa bir ne zaman açılmıştır hassasiyetini gösterelim derim.

Deniz A ve lazrail8181 bunu beğendi.
  2. Antecurs

Antecurs the dark side is always with you

Adı:
    Halil TAŞ
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Klasik forum kullanıcı davranışı olarak bazı kişilerin "Eski başlığı niye canlandırdın?" demesine rağmen bir başlığın 7 ya da 10 yıl önce açılmış olması önemli değildir. Önemli olan o konunun güncel olup olmadığıdır.

Örneklemek gerekirse. Kullanıcı 2013'de "Nihayet bisikletime kavuştum" diye bir başlık açmış ve birisi de 2015'de "Hayırlı olsun" diyorsa bunun bir güncelliği yoktur. Ama kullanıcı 2008 yılında atıyorum "Engebeli arazide sürüş teknikleri" diye bir konu açmış ve buna 2010'dan itibaren kimse herhangi bir mesaj yazmamış diyelim açılışı eskidir, en son mesaj yıllar öncesininindir ama konu günceldir.

krizagold, ozgur908, BORA34 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  3. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    ben de aynısının tıpkısını ifade etmek istedim.