Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Forumda bir fotoğrafı görebilmek için giriş yapma zorunluluğu

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Taylan tarafından paylaşıldı.

1. Taylan

Taylan Yeni Üye

Seviye:
    forumu sürekli takip ediyorum fakat aktif değilim.sadece konuları okuyorum ve yeni bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum.bundan dolayı üye girişi yapmamı gerektirecek bir durum yok.telefonda veya bilgisayarda forumdaki bir fotoğraf üye girişi yapmadan maalesef görünmüyor yada çok küçük boyutlu görünüyor.bir üye girişi yapmak çok mu zor buna bile üşeniyorsun diyebilirsiniz fakat özellikle telefonda biraz uğraştırıyor açıkçası.bilgisayarı ise tek ben kullanmadığımdan dolayı giriş bilgilerini kayıtlı bırakmak istemiyorum.
    hem bence bu uygulama üye olmayıpta forumu takip etmek isteyenlerinde canını sıkıyordur.açıkçası bir sitede forumda vs bir paylaşımı görmek için illa üye olmak gerekiyorsa kapatıyorum direk uğramıyorum bir daha.belkide psikolojik olarak soğutuyor :D.ne demek istediğimi anlatabildim sanırım.

Hakan Beşikçi bunu beğendi.
  2. geloturikidakka

geloturikidakka Kıdemli Üye

Adı:
    Olgun Z.
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    E forumun da bi ağırlığı olsun yani :) Ben mobilden giriyorum çok zor olmuyor Ha birde sürekl hatırla butonuna tıklarsanız tekrar tekrar girmek zorunda kalmazsınız.
    Tam bilmiyorum ama kayıtlı online Üye sayısının foruma da maddi manevi bir katkısı vardır :)

Eagle bunu beğendi.