Forumda bilgili güvenilir örnek kişiler kimler??? Yararli olacagini düsünüyorum....

degerli

Aktif Üye
Tepki
42
Bisiklet
b'Twin
Kişilerin kıyaslandığı amaçsız bir başlık. Bu yüzden saçma.Bu başlığın oluşturacağı sonuçlardan fayda sağlanmasını beklemek yanlış.

Üye ; üyedir.Eski veya yeni olması ona her konuda başlık açma hakkı vermez,vermemeli. Kişiler ne amaçla kıyaslanabilir forum içerisinde? Hatta bir arkadaşımız ,farklı bir forum üyesinden memnuniyetsiz olduğu bir durumu o kadar ince bir düşünce ile paylaşmış ki... Aslen içeriğinde şikayet barındırsa da "kişi" olmasında dolayı dikkat etmiş. Ee bu böyle iken gereksiz bir kıyaslama,içerik ise kişiler...

Ben bu şekilde düşünerek konunun gereksiz ve zararlı olduğu kanısındayım.

Scudo

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
548
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
şahsen bende konulara cevap verirken seçici oluyorum daha az rastlanan sorunlara cevap yazmayı daha uygun buluyorum hatta konu başlıklarına bakarak bile seçici oluyorum..
" bir sorunum var" " acele yardım" "daha önce hiç olmadı" vs gibi başlıklı bir sürü konu var ve çoğuna bakmadan geçiyorum.
en basitinden arka attırıcı ayarı ile binlerce kaynak var hem forum içi hem forum dışı hala bu konuyu açanlar var, özellikle girip azarladıklarım bile oldu...
Yeni nesile arama butonunu koca koca yazılarla göstermek lazım. Google nasıl kullanacağını bilmeyen elemanlar var ki bunlar online oyuna gelince çoşturan kesim..:S
Birde isim vermek gereksiz gibi zaten üstadlar konuları seçerek cevaplıyorlar adamlar aynı konulardan bıkmış bide PM ile rahatsız edersek ohoooo kırk yılda bir giren vatandaş onu bile yapmayacak..

tt2000

Forum Demirbaşı
Tepki
431
Bisiklet
Diğer
Uygun başlık aramaya üşendim buraya iliştirivereyim :)

Forumda soru sorduktan sonra cevap gelmeyince fırça atan arkadaşlar var.Kimse kusura bakmasın ben bunlara çok gülüyorum :)

Arama yok, emek vermek yok.Yüz kere sorulmuş soruyu bir daha sor sonra cevap bekle.Ne sanıyor acaba, forumda maaşlı cevap yazan elemanlar mı var sanıyor? :D

• Beğen
Tepkiler: Tolga Günsezer

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
@volkert

Haklısınız. Ben pek gülmesem de elim her defasında klavyeye gidip geri dönüyor. İkinci mesajlar, "arkadaşlar yok mu bilen?" ya da "bir soru sordum bilmem .... kez bakılmış bu kadar mı zor cevap vermek!"

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Kendi adıma konuşacak olursam, ilgi alanım yol bisikleti. Yol ile alakalı neredeyse her konuya yazmaya çalışıyorum.