Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

foruma niye mesaj yazamıyorum?

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında guven.s tarafından paylaşıldı.

1. guven.s

guven.s Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Admin ve mod. arkadaşlara soruyorum

1) 2.el/diğer bölümüne mesaj yazdım gönderdim baktığımdan mesaj yayımlanmadı.
    2)Ege bölgesi/20 kadro sedona borla çalınmıştır. konusuna cevap attım mesaj ı gönderdiğim zaman bir kere gördüm bidaha girdiğimde ne benim cevabı nede bir üstümdeki kişinin yazdığı cevabı göremiyorum.

Bunun sebebi nedir? Yeni üyelere bi kısıtlama mı var? Yoksa bir yanlış yapıyoruz da mod. arkadaşalar mı siliyor yoksa teknik bir sorun mu?

2. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Zannediyorum teknik bir sorun oldu. Yeni üyelere kısıtlama veya yasak, eski veya kıdemli üyelere torpil diye bir şeyin söz konusu olduğunu zannetmiyorum. Dışarıda olduğu gibi burada da herkes eşittir.

Sana bir garezleri olduğunu da sanmıyorum.

İnternet bağlantınla alakalı bir şey de olabilir ;)

Tabii, en doğru açıklamayı soruları yönelttiğin kişiler yapacaktır.

Kolay gelsin..

3. Faik BİLGİN

Faik BİLGİN Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kardeş sadece bu soruna cevap vereyim.
    Sen eğer ikinci el bölümüne satılık ilanı verdiysen gözükür.Eğer sen parça arıyorsan bunu sen göremiyorsun nedenini bilmiyorum.Aynısı benim başımada geldi.Yol bisikleti için ilan verdim ama açtığım konuyu bir daha göremedim.Aradan kısa bir süre sonra yaklaşık 6 kişi bana özel mesaj attı.O halde bunu şöyle düşünüyorum açmış olduğumuz konular parça felan arayan arkadaşlara gözüküyor yada hemen onlara gidiyor böylece daha hızlı paylaşım ve yardımlaşma oluyor diye düşümüyorum:)

guven.s bunu beğendi.
  4. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Ege Bölgesi - 20 kadro sedona borla çalışmıştır konusunda mesajınız gözükmekte ;)

2. el - Diğer`e de yeni bir ürün satmak için konu gönderdiyseniz eğer, hemen yayımlanmaması çok normal. Bildiğiniz üzere, yeni bir ilan verdiğinizde gözden geçirilir. Eğer ilanınızda kurallara uygun ise yayımlanır. Bu da biraz zaman alabilir, endişelenmeyin ;)

guven.s ve Admin bunu beğendi.
  5. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Haşim açıklaman için teşekkürler.Durum aynen senin izah ettiğin gibidir.

Haşim Okyay bunu beğendi.
  6. guven.s

guven.s Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Garezleri olduğunu ben de düşünmüyorum:) bazı sitelerde belli bi mesaj sayısına ulaşana kadar bazı forum özelliklerinden yararlanılamıyo bi de 2 kere olunca bende acaba böle bi uygulama mı var diye düşündüm onun için sordum. evet 20 dkk sonra mesaj görünmeye başladı..açıklamalar içn teşekkürler!:in: