Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

foruma ne oldu böyle????

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında ergin tarafından paylaşıldı.

1. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    yahu arkadaşlar.foruma ne oldu.bir süre ara verdim foruma ve eskilerden kimseyi bulamadım.forum çok değişmiş.yenilerin olması güzel tabii ama insan tanıdık simalara rastlamak istiyor.kendimi bir bilim kurgu filminin içersinde gibi hissettim.sanki zamanda yolculuk yapmışım ve geldiğim zamanda tanıdığım hiç kimse yok.forumda bir olay mı oldu?neden eskilerden hiç kimse yok??

cruphasulie ve Fatih Ertörün bunu beğendi.
  2. boşgezeninboşkalfası

boşgezeninboşkalfası Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Önder ATİK
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

Foruma bişey olmadı. Herhangi bi kavga veya küskünlükte yok. Yani öyle bi konuşmuşsunuz ki Foruma yeni üye olanlar şahsen alınır. Ve ben alındım. Doğruya doğru. Sanki yenilere yer yok. Siz kimsiniz. eskiler nerede. ben onları istiyorum. Yani ne bilim. Bence söyledikleriniz yanlış. Forum hiç gelişmesin olduğu yerde kalsın sen bunu istiyorsun sanırım.

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

3. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bence onu demek istememiş... Forum büyüyünce eskiden muhabbet ettiği insanlara az rastlar olmuş... Eğer forumda yenilere yer olmasa 15Bin kişi olmazdık bunun anlamı kalmazdı...

Ama şu bir gerçekki yeni üyelerin çoğalması ne kadar güzel ve iyise o eski dostların syrelmeside (gitmesi değil seyrelmesi) o kadar kötü bana göre...

4. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sevgili Ergin,
    yokluğunu hissettiğin kişilerde senin gibi biraz ara vermiş olabilir mi acaba ?

Belkide seni şahsen tanıyanlar veya yazdıklarını takip edenlerde senin olmadığın dönemde seni aramışlardır . :) Şimdi de sevinmişlerdir tekrar döndün diye.

forumu özlemen ve geri dönmem çok güzel.:in:

selamlar.

Ümit Bozyılan ve ergin bunu beğendi.
  5. Blick

Blick Kıdemli Üye

Seviye:
    hımm bu durum demekki heryerde oluyor, benim de çok üzüldüğüm bir durum ama nereye gitsen bu böyle herşeyde olduğu gibi tüm forumlar değişiyor, gelişiyor kabul etmek lazım. İçeriğini doluracak insanlar olduktan sonra gerisinin pek bir önemi yok tabii forumun kalitesini de onlar belirliyo...

Murat CER ve ergin bunu beğendi.
  6. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Her türden insan olduğu gibi her türden de üye mevcut.
    Bazıları mevsimlik (sadece yazın mesela) bazıları tüccar, bazıları sohbet sever, bazıları doyumsuz bilgi düşkünü, sonuç olarak hepsi üyelerimiz :)

Tabi bunların dışında da kategoriler var ama zaten o kategoridekilerde bulunanlar üye olarak kalamıyorlar.

Bütün üyelerimizi seviyoruz :) Biz sizlerle bir bütünüz.

7. Nevzat KÖSEOĞLU

Nevzat KÖSEOĞLU Onursal Üye

Seviye:
    ben senden eskiyim ve ben forumu sureklı takıp edıyorum forumda hiç bi degişiklik yok herkez burada yanı benım gozlemim ama bazı kişiler banlandı bazıları forumu bıraktı sen kımlerı aradıgını arama motoruna yaz cıkar karsına

8. XCM

XCM Aktif Üye

Seviye:
    Bazı eski konulara rastlıyorum, baya banlanan var yahu... Reklam bannerleri de azalmış bikaç ay öncesine göre, normalde sezon başı, artması gerekmiyor muydu?

9. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadşalar sözlerim aşırı bir şekilde yanlış anlaşılmış ve buda beni çok üzdü açıkcası.dorumun bir üyesi olarak forumun büyümesini en az herkes kadar bende istiyorum tabii.yeni arkaşadaşlear edinmek istiyorum tabiiki ama eski arkarkdaşlarımızı abilerimizide kaybetmek istemiyorum şahsen.benim bahset istediğim yeni dotluklarla beraber eski dostlıklarıda devam ettirmekti.ancak konu farklı yerlere çekilmiş.aşırı tepkiler gelmiş.olsun o arkadaşlarada teşekkürler.konu açarken bazı şeyleri yanlış telaffuz etmişim sanırım beni anlarsınız umarım.teşekkürler.herkese iyi dorumlar.

10. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşım burda bahsetmek istediğim kimin daha eski olduğu yarışı veya kıdem yarışı değil yeni arkadaşlıklar edinmekle beraber eski arkadaşlarımızı kaybetmek istemediğimden açtım böyle bir konuyu.anlayışla karşılarsın umarım.

11. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    konuyu yanlış telaffuz ettiğim için yanlış anlaşılmışım sanırım lütfen beni anlayın ben yeni arkadaşlıklar edinmöek istiyorum tabiki.ama gözünüz eskisi günleri arar anlayışla karşılarsınız umarım.iyi forumlar.

boşgezeninboşkalfası bunu beğendi.
  12. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    konu hiç istemediğim yerlere çekilmiş istenmeden sanırım.arkadaşlar anlayışla karşılamanızı umraım.burada önemli olan ne kadar eski üye olmak veya kıdem değil.

13. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    hayatta en korktuğum şeylerden biri yanlış anlaşılmaktır.ve buradada yanlış anlaşıldığım içinde üzgünüm.galiba bunun sorumlusuda benim.söylemek istediklerimi kendimi iyi ifade edemiyorum ve yanlış cümleler telaffuz ediyorum.özür dilerim arakadaşlar.

14. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Sorun yok Engin, endişelenmen yersiz sonuçta sanal dünyadayız, yanlış anlaşılmalar burada sık olan şeyler.

15. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    valla ben forumdan 1 gün uzak kalamıyorum bende bağımlılık yaptı günde nerdeyse 12 saat forumdayım :)

ergin bunu beğendi.
  16. rockbu

rockbu Aktif Üye

Seviye:
    Bence ilk mesajında gayet güzel dile getirmişsin demek istediğini. Ben ne yazdığını tek seferde anladım ve hiç de alınmadım. Bence seni yanlış anlayanlar yazdıklarını tam okumamışlar yada anlamak istedikleri gibi anlamışlar. :in:

BuRroM, ergin ve sakalli bunu beğendi.
  17. TheflyingfalcononTEM

TheflyingfalcononTEM Aktif Üye

Seviye:
    Ben de ancak zaman zaman katılabiliyorum bu güzel foruma ve elbette değişimi görüyor, farkediyorum.. Kişiler değişiyor, bir kısmı daha popüler oluyor zamanla, diğer bir kısım daha sessiz izlemeye devam ediyor..Konular da aynen öyle..Değişim elbette çok doğal..
    Ama bence gelişim, değişimden çok daha önemli..
    Burada tüm arkadaşlara ve özellikle forum yöneticilerine soruyorum, ne ölçüde gelişiyoruz ?
    Eskiden "Bi sayı söyleyin, sayısal oynuycam" gibi başlıklara rastlamazdık burada..

18. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    anlayışınız için çok teşekkürler inanın içim rahatladı.bu forumda herkes aile gibi.sohbetimizi yapıyoruz,yardımlaşıyoruz ortam çok güzel.böyle bir forum da yanlış anlaşılmak üzücü oluyor doğal olarak.ama sonucunda anlayışla karşılanınca hiç sıkıntı kalmkıyor herkesse tekrar teşekkürler

boşgezeninboşkalfası bunu beğendi.
  19. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Bence duygularınızı gayet iyi anlatmışsınız fakat Soner abimizinde dediği gibi aradığın arkadaşlarında senin gibi ara vermiş olamazlar mı?
    Keşke bende Öss'ye kadar ara verebilsemde giremesem şu foruma.Lanet olsun içimdeki şu forum sevgisine :) :)
    Gerçekten bağımlılık yapıyor çıkamıyorum forumdan...

20. forumda herşeyin bir yeri var.kimse atölye kısmına sayılsal için rakam istiyorum yazmıyor.cafe bölümü eğlence yerimizdir.seviyesi korundukça yazılıyor çiziliyor ki bu da bir ihtiyaç.yöneticilerimiz radyo açıyor.neden?buna da ihtiyaç var.

bisikletforum teknik anlamda tr nin en büyük kaynağı oldu.ikinci el bölümü ise yine tr nin en büyük pazarı.gelişimse gelisim değişimse değişim.forumumu seviyorum.:in:

rockbu, mecaoz ve HaliliOzturk bunu beğendi.