Forum Yönetimine Teşekkürüm var(!)

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
Fırsat reyonuna mesaj atmaya çalıştığımda (Cevap yazma izniniz bulunmuyor.) yazısıyla karşılaşıyorum ve mesaj atamıyorum. Aynı durumu forumda yaşayan bildiğim en az 2 üye var.

Hepsiburadadaki gözlük kampanyasında indirimdeki gözlüklerden bir çoğunun çocuk gözlüğünü belirttim diye, gözlükle ilgili soruya yanıt verdim diye, insanları uyardım diye konuya mesaj atmamı yasaklayan yönetime, duvarına "Fırsat reyonu konusuna mesaj atamıyorum,forumdan başka üye bir arkadaş ta aynı durumda bir problem mi var?" yazdığım ve bunu sadece beğenmekle yetinen yöneticiye de teşekkürüm var.

Scudo

mfurkan

Forum Demirbaşı
Tepki
551
İsim
Furkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sorumlu yönetici mesajlara cevap vermeyip nedenini söyleme gereksinimi bile duymuyor...

• Beğen
Tepkiler: Dethagorf

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
@mfurkan Boş muhabbet mi yaptık konu altında? Ürün hakkında,fırsat hakkında bilgi alışverişinde bulunduk.
Forumun amacı bu değil mi zaten?

• Beğen
Tepkiler: Burak Uğurlu

mfurkan

Forum Demirbaşı
Tepki
551
İsim
Furkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Dethagorf Senin sayende çocuk gözlüğü aldığımı farkettim. Zaten sonrasında konuşmalar özelden devam etti.

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
bir çeşit sponsorluk! ilişkilerini! rahatsız etti belki mesajlarınız. ticaret! yapıyorlardır belki.

• Beğen
Tepkiler: Dethagorf

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.634
İsim
Ahmet
Belkide forumdaki çocuklar için yapılan bir satıştı. O yüzdendir.

Hem bu forumda siyaset konuşmak yasak.
Gözlükle alakası ne demeyin, kesin yöneticiler ince görmüştür, yoksa neden yasak koysunlar? Siz yöneticilerden iyi mi bileceksiniz?
Hem kaç km bisiklet sürdünüz bu ay, buyrun kayıtları gösterin de görelim. Gelin yarışalım bakalım kim daha iyiymiş!

:)

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
@mfurkan Zaten hocam size özel mesaj olarak değil de konudan yazma amacım alacak kişileri uyarmaktı çünkü sipariş iptali gibi durumlar çok zorluk çıkarabiliyor insanlara.
En ucuz gözlük oydu en mantıklısını yaptınız ben de alacaktım,diğer sitelerdeki fiyatlarına bakmak, yurtdışı yorumlarını okumak için googleladığımda kendi sitesinde çocuklar için olduğunu gördüm uyarmak istedim sizi ve konuyu takip edip alacak diğer arkadaşları ama üye ama değil.

@rknsycck Ben de aynı siteden aynı gün aynı kampanyadan farklı bir model siparişi verdim oysa ki :) Hani bu siteden alın gibisinden bir mesaj yazmamıştım.

• Beğen
Tepkiler: CyclistAntalya

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
Kuralları çiğnemeden kimse, kimseyi burada durduk yere rencide etmez. Muhatabınıza suç isnat etme yerine kabahatinizin ne olduğunu yönetimden birilerine sormanızı tavsiye ederim. Biz mecnun değiliz sizi durduk yere ilgili konudan uzaklaştıralım.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
Bir husus daha arkadaşlar; ortada akbaba gibi dolaşan bazı kullanıcılar mevcut. Ne zaman yönetimle ilgili bir şikayeti, sıkıntısı olan arkadaşlarımız konu açtığında başlığa taze leş bulmuş gibi üşüşüyorlar. Böyle yapmayın, bu hareket tarzı sizlere hiç yakışmıyor.